Buradasınız: 
Medical Park Antalya Hastanesi

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, 189 hasta yatağı (39 adedi Kalp Hastanesi, 84 poliklinik odası), 26 yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 23 genel yoğun bakım, 10 koroner yoğun bakım, 7 KVC yoğun ba... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, 189 hasta yatağı (39 adedi Kalp Hastanesi, 84 poliklinik odası), 26 yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 23 genel yoğun bakım, 10 koroner yoğun bakım, 7 KVC yoğun bakım ünitesi ve toplam 10 ameliyathane ile sağlık hizmeti yürütmektedir. 33 tıbbi branşta hizmet veren hastane , Medikal Onkoloji, Kemik iliği Nakli, İmmünoloji birimlerde ve bir diğer yandan da Organ Nakli, Beslenme Saç Nakli Ünitesi, Dermatoloji-Estetik Merkezi, ve Diyetetik, Radyasyon Onkolojisi gibi tıbbi alanlarda hizmet vermektedir. Medical Park Antalya Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Medical Park Antalya Hastanesi Antalya ilinde Fener mahallesi Tekelioğlu Cad.no:7lara Muratpaşa adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Tuğçe Çimen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Arkadaşlar ben dün muane oldum tuğçe hanıma muhteşem bir doktor hiç şüphesiz olmasın çok Memnun oldum iyiki tanımısım hiç tereddüt etmeyin...teşekkür ederim tuğçe hanıma....

  • çok memnunum

   Tuğçe Hanım benim bir hekimde öncelikli olarak aradığım ilgi alaka ve samimiyete sahip güler yüzle karşılayıp sizi detaylı şekilde dinledikten sonra sizin iç,n en doğru ilacı yazma hassasiyetini göstererek umud dolu uğurluyor polikiliniğinden teşekkrürler sizin gibi evlat yetiştiren aileye ve güzel yüreğinize.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ali Satılmış

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bilgemin doktoru, kızım kreşe bu eylülde başladı. Malum hastalıklarda başladı. Ama çok şükür biz Ali bey sayesinde mayıs ayından beri hiç antibiyotik kullanmadık. Allah izin verirse Defneminde doktoru ali bey olacak. Her şey için teşekkür ederim

  • çok memnunum

   Dr Ali Bey'e hastanede yönlendiler İşini çok çok iyi biliyor gerek doktor olarak gerek insan olarak mükemmel biri fçocuğumuzu bizden daha iyi biliyor. Oğlumuz yaklaşık 16 aylık bu güne gelebilmemizde Ali beyin Rolü çok fazladır.Allah yolunu açık etsin başarılarının Devamını getirsin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Sarıer

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Her şeyden önce Mehmet Bey sıradan doktorların dışındadır.Kendinizi yanında o kadar rahat hissediyorsunuz ki ürüoloji gibi insanların gitmek için 2 kere düşündüğü bir bölümde sanki 40 yıllık sırdaşınız ile konuşuyorsunuz.Bunu daha ilk gittiğim anda hissettirdi.Kendisine taş şikayeti ile ilgili olarak gittim.Daha sonra 20 günlük bir tedavi süreci verdi ve sonucunda ameliyat olmam gerektiği ortaya çıktı.Kimsenin beni kolay kolay yatıramayacağı o masaya Mehmet Bey 'e güvendiğim için içim çok rahat bir şekilde yattım.Zaten bana kendisi tüm detayları anlatmıştı.Çok başarılı bir ameliyat geçirdim ve söylediği durumların dışında hiçbir farklı bir durumla karşılaşmadımDaha önceden bilgi sahibi olduğum için de çok sakin bir ameliyat sonrası dönemi geçirdim.Ayrıca ameliyat sonrasında Cumartesi günü daha 8.30 da odamda beni kontrole gelmişti..Bunun dışında Mehmet Bey herkese 1 telefon kadar yakındır ne zaman arasanız açar açamaz ise döner ,sms atar ama mutlaka ulaşırsınız.EĞER ÜROLOJİ DR arıyorsanız ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.Teşekkürler Mehmet Bey.

  • çok memnunum

   Mehmet Hocam, çok iyi bir hekim. Hem hastalığın analizi hem de tedavi yöntemi seçimiyle kısa zaman içerisinde yeniden sağlığıma kavuşmam için bana yardımcı oldu. Onun sayesinde hem rahatsızlığımı öğrendim hem de artık hayata daha farklı bakıyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Cenk Ermol

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   6.03.2014 tarihinde Cenk ERMOL Bey'den omirilik ameliyati oldum. Son derecede işini buyuk titizlikle yapan, ilgi ve alasindan dolayi cookk tesekkur ederimm...Cok iyi bir cerrahtir.Bu bolumle alakali rahatsiz olan herkezede tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   SAYIN CENK ERMOL E AMELIYATIMDA GOSTERDIGI ILGI VE TITIZLIKTEN OTURU COOK TESEKKUR EDERIM. KESINLIKLE ISININ EHLI BIR HEKIM. TUM CEVREME TEREDDUT ETMEDEN TAVSİYE EDERIM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Timur Uğurlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Menapoza girdiğim zaman cok sıkıntılar yaşadım..Yeterli bilgiye sahip değildim..Bu dönemde bana uyguladığı tedavilerle rahatladım.Her yıl düzenli olarak mamografi ,kemik ölçümleri ve diğer testlerle kontrollerimi yaptırmaktayım...Kendisi başarılı,yenilikçi,ilgili,bilgili ve en önemlisi güleryüzlü bir doktor. Başarılarının devamını dilerim.

  • çok memnunum

   Opr. Dr. Timur Uğurlu bey ile tesadüfen tanıştım ve daha ilk muayenede sabırlı, anlayışlı ve hassas yaklaşımı ile yıllarca aynı doktoru tercih edeceğimi anladım. Kendisinin 3 yıldır hastasıyım ve tedavim gayet iyi gidiyor. Şuan bebeğim yok ama bebek sahibi olmak istediğimde güvenebileceğim ve samimiyetine inandığım tek doktor Timur bey olacaktır. Özellikle sizi ciddiye alan ve size her şeyi açıklayan bir kadın doğum uzmanı arıyorsanız Timur beyi tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (22) göz at

 • Fırat Oruç

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   3 yol once falezlerden düştüm..ayagimda 3 kirik vardi.2 devlet hastanesi gezdim 1 hafta müdahale etmediler.firar beye geldik ameliyatta olduğu için röntgen çektirip biraksinlar demiş.bizde denileni yaptik. 4 saat sonra aradi yarin amaliyatiniz var diye ameliyatimi yaptı sonsuz sevgi ve saygilar. Şuan yuruyorsam sayesinde

  • çok memnunum

   Fırat hoca hem doktorluğu hem mütevaziliği ile mükemmel bir insan.Ayak bileği kırık ameliyatım ve sonrasındaki tedavi sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyeti için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Kemal Sağnak

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   8 yaşında Kemal hocam ameliyatımı yaptı Çok başarılı. Şu an 23 yaşındayım ve en ufak göz problemimde gözüm kapalı randevu alabileceğim doktorum Kemal Sağnak :) Hasta doktor iletişimi mükemmel.

  • çok memnunum

   Dr.Kemal Sagnak hastalarina sabirla cok iyi davraniyor, her soruyu cevapliyor. Glokom Ameliyati konusunda son derecede basarili. Ayrica tedavi yöntemleri son derecede isabetli..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Harun Doğru

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Isparta'dan Antalya'ya gitmesi beni çok üzdü.Beni burnumdaki nazal poliplerden öyle bir ameliyat etti ki 10-15 yıldır alamadığım tüm kokular geri geldi.Şu anda çok rahatım.Siz nereye ben oraya sayın hocam...

  • çok memnunum

   Harun Hoca Türkiye nin çok önemli bir değeri.Allah Başımızdan eksik etmesin,o sihirli elleri dert görmesin.Hastamızı öyle bir ameliyat etti ki,Allah binkez razı olsun.Güler ERDEN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Burcu Yıldırım Aykan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   mükemmel bir doktor. bakışları bile hastasını önemsediğini hissettiriyor.31 yaşındayım bu yaşıma kadar beni bu kadar dinleyen başka bir doktor görmemiştim.ayrıca tedavim için araştırma yapıp,hocalarına danışıp bana mesaj atması da pek çok doktorun yapmayacağı bir şey. ( bu arada size uzun uzun mail atmıştım ardınızdan, gidişiniz çok üzdü beni, zor bir ihtimal belki anne olamayacağım ama olabilseydim doktorum olmanızı çok isterdim, yolunuz, bahtınız, kariyeriniz hep açık olsun. sevgiler....)

  • çok memnunum

   eşim burcu hanımın hastasıydı son derce güler yüzlü iyi niyetli alanında bence uzman herkese tavsiye ederim ikinci çocogundada düşünüyorumkendisini kendisine çok teşekkür ediyorum eline saglık

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ahmet Bülent Kargı

  Göğüs Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim kimsenin yapamadığı şeyleri yapabilecek potansiyeli olan buralarda harcanan bir doktor çok müteşekkir kaldım bazen diyorum xeşke hep hasta olup bülent beye görünsem o kadar iyi anlatamam

  • çok memnunum

   Rabbim sizin ömrünüzü uzun etsin size hiç bir zaman zeval vermesin hayata dönmemi önce allahıma sonra size borçluyum yapmış olduğunuz operasyonla bu günleri görmüş oldum ve sağlığıma kavuşmuş oldum sizi çok ama çok öpüyorum başarılarınızın devamını diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at