Buradasınız: 
Medi-Ce İnegöl Hastanesi

Medi-Ce İnegöl Hastanesi

Acil tıp doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Genel cerrah, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Nörolog, İç hastalıkları uzmanı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Ürolog, Pratisyen hekim, Radyolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İbrahim Hakan Boyar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Gercek anlamda insani dinleyen iyi hissettiten bi doktor ailemizin bireyi gibi kendisine tesekkur ederizz

  • çok memnunum

   Kesinlikle güven veren, iyi hissettiren, ilgili ve güleryüzlü bir doktor..kendisine çok teşekkür ediyoruz ailece...kendisinin tatili umarım iyi geçmiştir..dinlenmek en çok doktorların hakkı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Bektaş Kemal Aslan

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   OP.DR Kemal arslan 'a 2 ay önce omurga kanal darlığı ve bel fıtığı ameliyatı oldum . bu hastalığımı çok uzun zamandan beri çekmekte idim ve artık son evresine gelmiştim . Fakat şuan tüm ağrılarımdan kurtuldum ve rahatladım belime takılan 6 tane platin ile sağlığıma kavuştum .doktorumun ellerine sağlık çok teşekkürler. Hastalığı olanlar güvenerek ameliyat olabilirler.

  • çok memnunum

   Hocam elinize sağlık .hem karekterinizle hem doktorluğunuzla dört dörtlük adam gibi adamsınız.Gerçeçekleştirdiğiniz bel fıtığı ameliyatımda tekrar beni sağlığıma kavuşturdunuz.Size bin kere teşekkür ederim.El attığınız her konuda inşallah zirvede olursunuz.Allah yardımcınız olsun , yolunuzu açık etsin.Saygılarımla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at