Buradasınız: 
Medi-Ce İnegöl Hastanesi

Medi-Ce İnegöl Hastanesi

Acil tıp doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Genel cerrah, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Nörolog, İç hastalıkları uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Ürolog, Pratisyen hekim, Radyolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cem Hızlı

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok sıcak, samimi,uzun uzun anlatır insanın gözünün içine bakarak ve sorar anlatabildim mi? dr değil 40 yıllık arkadaşınız sanki.bilgili becerikli komplekssiz ve samimidir.yanında çok rahat edersiniz.sorularla bunaltırsınız başkası olsa ama o sıkılmaz yorulmaz.inanılmaz burunameliyatları ve çok konforlu bademcik ameliyatı için çook doğru adres.

  • çok memnunum

   Kızımın kulakları duymamaya başlamıştı. başka bir hastahanede yapılan 1 aylık tedavi sonuç vemedi. Yaptığımız araştırmada Cem beyi bulduk. Kızımın kulakları 10 gün sonra duymaya başladı. ve bize çok değerli tavsiyelerde bulundu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. dualarımız seninle...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • İbrahim Hakan Boyar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Gercek anlamda insani dinleyen iyi hissettiten bi doktor ailemizin bireyi gibi kendisine tesekkur ederizz

  • çok memnunum

   Kesinlikle güven veren, iyi hissettiren, ilgili ve güleryüzlü bir doktor..kendisine çok teşekkür ediyoruz ailece...kendisinin tatili umarım iyi geçmiştir..dinlenmek en çok doktorların hakkı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Mustafa Kır

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • kararsızım

   İnegöl ilçesinde bulunan en iyi kadın doğum doktorlarından birisi olarak gösteriliyor fakat biraz fazla iredeleyici bir yapısı var.Bir çok doktorun önemsiz dediği bir olayı bile iyice irdeliyor.Bu tabi anne babalarda tedirginliğe yol açabiliyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Bektaş Kemal Aslan

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   OP.DR Kemal arslan 'a 2 ay önce omurga kanal darlığı ve bel fıtığı ameliyatı oldum . bu hastalığımı çok uzun zamandan beri çekmekte idim ve artık son evresine gelmiştim . Fakat şuan tüm ağrılarımdan kurtuldum ve rahatladım belime takılan 6 tane platin ile sağlığıma kavuştum .doktorumun ellerine sağlık çok teşekkürler. Hastalığı olanlar güvenerek ameliyat olabilirler.

  • çok memnunum

   Hocam elinize sağlık .hem karekterinizle hem doktorluğunuzla dört dörtlük adam gibi adamsınız.Gerçeçekleştirdiğiniz bel fıtığı ameliyatımda tekrar beni sağlığıma kavuşturdunuz.Size bin kere teşekkür ederim.El attığınız her konuda inşallah zirvede olursunuz.Allah yardımcınız olsun , yolunuzu açık etsin.Saygılarımla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (22) göz at