Buradasınız: 
Mardin Midyat Devlet Hastanesi

Mardin Midyat Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Pratisyen hekim, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Ürolog, Göz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Göğüs hastalıkları doktoru, Radyolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Dermatolog, Biyokimya uzmanı, Mikrobiyolog, Nörolog, Genel cerrah, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Mardin Midyat Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Mardin Midyat Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mardin Midyat Devlet Hastanesi Mardin ilinde Bulvar Cad. adresinde bulunmaktadır. Mardin Midyat Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4824621106 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Osman Öncel

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   yaptığınız tedavileri saymayacağım değerli dokturum. Ama alanınızla ilgili olmayan hastalıklarda tedaviler için yaptığınız yönlendirmelerle hayat kurtardınız.bu süreçte de sürekli yanımızda oldunuz. çok teşekkür ederim iyi ki doktorsunuz iyi ki sizi tanımışız.

  • çok memnunum

   hekim olarak çok başarılısınız.gerek yaptınız migren tedavisi gerek tedavi sonrası doğru yönlendirmelerle beni sağlıma kavuşturdunuz.genç yaşınıza rağmen üstün bir yeteneksiniz. sağlığımı size borçluyum.teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at