Mardin Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metab... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Mardin Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 8 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 7 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mardin Devlet Hastanesi Mardin ilinde Nur mahallesi Vali Ozan Cad.yenişehir Mardin adresinde bulunmaktadır. Mardin Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4822121048 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Çetin Yücesoy

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   insanlara hizmet vermekten zevk alan doktor. allah razı molsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Murat Mat

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   kesinlikle süper bir doktor. çok ilgili ve bilgisi de çok iyi.

  • çok memnunum

   KIRIKHAN ÖZEL BİLİM HASTANESI NİN Sayın yetkilisi.Başka bir hastanedeki doktorun açıklamalarından panikleyerek,başka bir hastanede başka bir üroloji doktoruna görünmek üzre 15/03/2012 tarihinde prostat hastası olarak hastanenize geldim.sorunumu anlattım.(Detaya girmek istemiyorum.)HASTASINA YAKLAŞIMI,SON DERECE MÜKEMMEL.BENİM İÇİN ELİNDEN GELEN NE İSE YAPTIĞINA İNANIYORUM.VERDİĞİ İLAÇLARI AKSATMADAN KULLANIYORUM.EĞER BU YORUMU KENDİSİDE GÖREBİLİYORSA SAYIN HOCAM SİZE VE EKİBİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.EĞER KENDİSİ GÖREMİYORSA LÜTFEN BU MESAJI İLETMENİZİ HAASSATEN RİCA EDİYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ozan Bozkurt

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   GErçekten kendisi harika bir doktor - ilk başta bir profesor yada Doç. ile görğşmek istememe rağmen bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisi ile tanıştım. Uzmanlığı, tıbbi bilgisi, hasta ilişkileri, ve hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası ilgi alakası gerçekten takdire layık. İnanılmaz başarılı ve muhteşem uzmanlığı olan bir doktor. Kendisine teşekkür ediyorum. Turk hekimleri ve genç doktorlarımızın göz bebeği olan bir hekim.

  • çok memnunum

   BÖBREKTE TAŞ PROBLEMİM VARDI.BİR ARKADAŞIM OZAN BEYİN ÇOK İYİ BİR ÜROLOG OLDUĞUNU,ONA GİTMEMİ TAVSİYE ETTİ.ONUN TAVSİYESİYLE OZAN BEYE GİTTİM.SAOLSUN YAPMIŞ OLDUĞU AMELİYATLA TAŞIMDAN KURTULDUM.OZAN BEY İYİ BİR DOKTOR OLMASININ YANINDA KENDİNE GÜVENEN SAMİMİ BİRİ.İYİ Kİ ARKADAŞIMIN TAVSİYESİNİ DİNLEMİŞİM.ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Mehmet Aslan

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor bey öncelikle hastalarınızla çok ilgilisiniz,bi derdi olupta oraya düşen bizlerin devası olmayı başarıyosunuz.hastalarınızla kolayca arkadaş olabiliyosunuz ve bu bizleri tahmin ettiğinizden daha da güvende hissettiriyo.hastalarınıza fikir hocalığı da yapabiliyosunuz,sırf uzmanlık alanınızla yetinmeyip insanlara yardım etmek konusunda da bir o kadar uzmansınız:) siz bizler için bu kadar çabaladınız ama bizim elimizden gelen avuçlarımızda size edilen dua,Allah sizden razı olsun.mesleğinizde ve hayatınızda hep mutlu olmanız dileğiyle:)

  • çok memnunum

   Hocamın deyimiyle ; Ender Vaka Zeliha Koçak... :) Hayatımda tanıdığım mesleğini hakkıyla yapan, sert görünen kuralcı, ama yardımsever ve merhamet dolu kalbiyle hastalara şifa olan en özel doktor.... Kendinizi gözü kapalı teslim edebileceğiniz bir hayat kurtarıcı.... Paradoksal Vokal Kord adında nadir bulunan zor bir hastalıkta bana hep destek oldunuz. sayenizde kendimde savaşma gücünü buldum. tedavi sürecinde beni hiç yalnız bırakmadınız. hastahaneden ayrılırken bile beni düşündünüz. Emeğiniz Hakkınız cok... Helal edin. sizin gibi bir doktorla tanıştığım için şanslı sayıyorum kendimi. bana doktordan çok Abi olduğunuz için minnettarım.... Nereye giderseniz gidin dualarim sizinle Hocam.....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Duygu Akbaş

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sn.Duygu AKBAŞ gün içersinde onlarca hastanın sorunlarını dinliyor ve çözüme kavuşturuyor. Güler yüzlü yaklaşımı tüm hastaları gibi beni de mutlu ediyor. Her kesin adına teşekkürler Duygu AKBAŞ seni çok seviyoruz ....HASTALARIN.

  • çok memnunum

   ben duygu hocadan çok memnunum.hastalara yaklaşımı tedavisi herşeyi mükemmel.benim için hayatın bir anlamı yoktu onun yardımı ile toparlanmaya çalışıyorum.bizimle ilgilendiği için kendisine çok teşekür ediyorum...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at