Mardin Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metab... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Mardin Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 8 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 7 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mardin Devlet Hastanesi Mardin ilinde Nur mahallesi Vali Ozan Cad.yenişehir Mardin adresinde bulunmaktadır. Mardin Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4822121048 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ozan Bozkurt

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   GErçekten kendisi harika bir doktor - ilk başta bir profesor yada Doç. ile görğşmek istememe rağmen bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisi ile tanıştım. Uzmanlığı, tıbbi bilgisi, hasta ilişkileri, ve hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası ilgi alakası gerçekten takdire layık. İnanılmaz başarılı ve muhteşem uzmanlığı olan bir doktor. Kendisine teşekkür ediyorum. Turk hekimleri ve genç doktorlarımızın göz bebeği olan bir hekim.

  • çok memnunum

   BÖBREKTE TAŞ PROBLEMİM VARDI.BİR ARKADAŞIM OZAN BEYİN ÇOK İYİ BİR ÜROLOG OLDUĞUNU,ONA GİTMEMİ TAVSİYE ETTİ.ONUN TAVSİYESİYLE OZAN BEYE GİTTİM.SAOLSUN YAPMIŞ OLDUĞU AMELİYATLA TAŞIMDAN KURTULDUM.OZAN BEY İYİ BİR DOKTOR OLMASININ YANINDA KENDİNE GÜVENEN SAMİMİ BİRİ.İYİ Kİ ARKADAŞIMIN TAVSİYESİNİ DİNLEMİŞİM.ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at