Buradasınız: 
Klinikler
Psikiyatrist
Psikiyatrist Manisa
Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Psikiyatrist, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk psikiyatristi, Biyokimya uzmanı, Nörolog, Aile hekimi daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 13 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 13 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, bulunmaktadır. Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Manisa ilinde Şehitler mahallesi Zülfikar sokakno:24 adresinde bulunmaktadır. Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2362314624 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Çiğdem Özen

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İzmirde özel bakımevimizden 2 hastamızı belirli aralıklarla muayene için Doktor Hanıma getiriyorum ilgi ve alakasından çok memnunuz.Hastalarımızı muayenesi aradığımız zaman ona ulaşmamızdan çok memnunuz.Kendisine çok teşekkür ederiz Ayten Hekimoğlu

  • çok memnunum

   doktor mu süper neden mi çünkü benim dayımla yakından ve ailesinden birisiymiş gibi ilgilendi.başardı dayımı iyileştirdi.buradan hasta yakınlarına söylemek isterim ki bizim böyle doktorlara ihtiyacımız var. doktor hanım yüreğinize sağlık iyi ki varsınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Öznur Bilaç

  Çocuk Psikiyatrisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yoğun poliklinik koşullarında hastalara bu kadar anlayışlı olması, sabırla dinlemesi takdir edilesi bir durum. Çocuğumda dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu var. Doktor hanımın takibinde. Tedavisinden ve takibinden memnunum, çocuğumun şuna hiçbirşikayeti kalmadı, takiplerimize devam ediyoruz. Sağol doktorum.

  • çok memnunum

   Çok memnun kaldık. Genç bir uzman hekim karşımızda görünce önce emin olamamıştık. Hiperaktif oğlum doktor hanımın tedavisinden fayda gördü. Aşırı yoğunluğa rağmen herkesle en iyi şekilde ve eşit ilgilenmeye çalışan başarılı bir doktor. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Birmay Çam

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   mesleğinde oldukça başarılı ve çok güleryüzlü bir doktor. son 2 aydır hastasıyım ve oldukça memnunum.. bu kadar güleryüzlü bir doktorla daha önce karşılaşmamıştım. kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

  • çok memnunum

   işinde bu kadar başarılı,insanlara karşı mükemmel bir doktor,böyle bir dr görmedim .Şu an gerçekten çok ihtiyacım var ama en kısa zamanda geleceğim .Beni hayata bağlayan yaşama sevinci veren mükemmel insana minnet borçluyum bütün güzelliklerin sizin olmasını dilerim.............

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at