Manisa Moris Şinasi Uluslar Arası Çocuk Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlı... daha fazla

İletişim

Hakkımızda

Manisa Moris Şinasi Uluslar Arası Çocuk Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Manisa Moris Şinasi Uluslar Arası Çocuk Hastanesi Manisa ilinde Akmescit mahallesi İzmir Cad. adresinde bulunmaktadır. Manisa Moris Şinasi Uluslar Arası Çocuk Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2362314614 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ümit Atman Cihan

  Halk Sağlığı, Uzm.Dr.

 • Sema Kabalar Yavuz

  İç Hastalıkları, Dr.

  • 1,5 yaşındaki bebeğim ateşlendi,hastaneye acil giriş yaptık nöbetçi doktor sema hanımdı,yalnızca 1 dk süren muayenenin ardından,çocuğun penisiline karşı alerjisi olup olmadığını sormaksızın penisilin içeren antibiyotik önerdi...bilinçli davranıp vermedim..peki biz cahil insanlar olup bu ilaca başlasaydık ve çocuğum zarar görseydi bunun hesabını kim verecek-verebilecek-di??? doktor hanımın ukala ve aşağılayıcı tavırlarından bahsetmiyorum bile...ve en kötüsü manisada yaşayan insanların mesai saatleri dışında gidebileceği çocuk hastanesi ya da doktoru yok...zaten sayın sema hanım da buna dayanarak böyle davranıyor o an ona kızıp gidebileceğiniz bir yer yokkkkkk....yetişebilirseniz izmiree,şanslıysanız çocuğunuz havale geçirmez...allaha havale ediyorum görevini layığıyla yerine getirmeyen herkesi ve biraz vicdan muhasebesi lütfen o gelen sizin çocuğunuz da olabilir..

 • Necmettin Dönmez

  İç Hastalıkları, Dr.

  • ben böyle çalşkan ve yakışıklı bir doktor görmedim

 • Adnan Ünver

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • 10

 • Hüsnü Güngör Bayboğa

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.