Manisa Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metab... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Manisa Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 7 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Manisa Devlet Hastanesi Manisa ilinde Cumhuriyet Cad. Manisa adresinde bulunmaktadır. Manisa Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2362385233 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hamide Karatoprak Aydoğan

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor hnm biliyorum Babam için elinizden geleni yaptığızı... ancak içim içimi yiyor. ne olur onu hayata döndürün herşey sizlerde bitiyor.Allahım yardımcınız olsun sizin başaracağınıza inanıyoruz.Erdoğan AYDOĞANIN oğlu Halil

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Turyıldız Biçer

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   15 yıldır burnumdan nefes alamıyordumn ve horlama sorunum vardı bir çok kez bu yüzden doktora gittim ilaç tedavisi ile gönderiyorlardı en son turyıldız biçer doktora gittim ameliyat olmam gerektiğini söyleyip ameliyatımı yaptı deviasyon ameliyatı oldum umduğumdan çok başarılı oldu bugün ameliyattan çıkışımından 5. günü çok rahatım yıldız hanıma buradan çok teşekkür ediyorum kariyerindeki başarılarının devamını diliyorum .

  • çok memnunum

   burnumdaki rahatsızlıgımdan dolayı bircok doktora basvurdum hiçbirisinden beni rahatlatan sözler duymadım tur hanıma ilk babamın tavsiyesi üzerine gittim ilk muayneye girdiğim andan itibaren hastasına bu kadar güler yüzlü ve sıcak davranan doktorla karsılasmamıştım beni hastalıgıma dair olumlu düşünmeme yardımcı oldu oysaki şimdiye kadar burun ameliyatının ii gectiğini söleyen bi hasta duymadım hepsi beni korkutan seylerden bahsetti ama tur hanımla tedaviye basladıgımdan itibaren içimdeki bütün korkular yok oldu ameliyat oldum suan 3. günüm agrım sancım olmadı suana dek cok rahat geciriyorum bunun içinde tur hanıma bi tesekkür borcluyum galiba cok tesekkür edrim tur hanım eline EMEĞİNE yüreğine sağlık herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Zeynep Sibel Akyel

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İnme geçiren bir hastanın oradan oraya savrulmasını önleyen, hastanelerin kabul etmediği babaannemi müşahade odasında hemen tedaviye aldıran doktordur kendisi. Keşke rahmetli B A B A C I Ğ I M D A o kadar şanslı olsaydı... Doktor olmaktan önce İ N S A N olan biri İŞTE

  • memnunum

   DOKTOR İYİ BİRİSİNE BENZİYOR HASTAMIZ HAKKINDA ORTA DERECEDE HABER VERİYOR PSİKOLOMİZDEN İYİ ANLIYOR FAKAT BİRAZ DAHA UMUT VEREMEZMİ HASTAMIZA MESALA SENİ SEVİYORUM DEDİM BEN BURADAYIM DEDİM ONA MÜZİK DİNLETTİM HEMŞİRELERİMİZ İYİ DAVRANIYOR BAKIMIMIZ ÇOK İYİ BİZİM BURADA SEVGİMİZ VAR UMUT AZDAOLSA SİZİN SEVGİNİZ BİZİM SEVGİMİZ ŞANSINI YÜKSELTECEK GENEL OLARAK DOKTORDAN MEMNUNUZ BİZE BİRAZ DAHA UMUT VE GÜVEN VEREMEZMİ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yağmur Kaan Bedir

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   yağmur kaan bey çok iyi bir insan. gerçekten kişiliğiyle hekimliğiyle tam bir insan. ben kendisinden bilgi almaya gittim.insanlara karşı çok sıcakkanlı. herkese tavsiye ederim. umarım devlet böyle bir doktorun kıymetini bilir de . dışarıya gitmek zorunda kalmaz.

  • çok memnunum

   vatana,millete böyle hayırlı bir evlat yetiştirdikleri için anne ve babayı tebrik ediyorum. doktor fobisi olan bir insan olarak bırakın korkmayı yağmur beyle yaşadığım doktor hasta ilişkisi değil anne oğul ilişkisiydi. ameliyatıma cok rahatlamış olarak girmemi sağladı. öncesinde ve sonrasında çok başarılı bir operasyon geçirdim. hep hastalarına güler yüzle yaklaşan sıcacık bir doktor olarak kalması ümidiyle herşey için teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ilgın Minoğlu Özçinik

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Egzama için gittim, cok kibar, güleryüzlü bir doktor. Direk ilaç yazan doktorlardan değil. Sizinle konuşup, hastalığinızi anlatiyor. Çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Daha önce çok doktora gitmeme rağmen hastalığımın tanısını doktor hanım koydu.verdiği tedaviden çok fayda gördüm. ayrıca çok güleryüzlü bir doktor. kendisine çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ayşe Perşembe

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   dört dörtlük bir doktor güler yüzlü insanı sitrese sokmadan tatlı gülümsemesiyle...moral veren tedaviyi uygularken...akıcı anlaşılır konuşan...verdigi..ilaclarla 12den vurup gercek bir..iyileşme saglıyacak en uygun ilacla kişiye vakit kaybettirmedenr igleşme saglayan nayif hanım efendi bir doktor...lekeler içinde dag soguk havalarda gelmemin dogru olacagınıda ekledi gidicem...(yanındaki sekreteri için aynı şeyi söylüyemiyecegim...)

  • çok memnunum

   kendisine gittim ve gerçekten ilgili bir doktor beni gördüğü ğibi biyopsi olmam gerektiğini ve sevk yapmam gerekli dedi sevk yaptı hastalık sonucuna görede Manisada yapılması gerekenler konusunda sürekli yardımcı oldu teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Mustafa Sevindi

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Super devlet hastanesinde 5yildizli ilgi alaka tedayli muayene ve guler yuzuyle bana derman oldu tesekkurler mustafa bey.

  • çok memnunum

   Bence mükemmel bir insan kendisi hastalarıyla çok iyi ilgileniyor 10 gün önce ayağımı buktum ve kendisi tedavi etti gerçekten hastaya yaklaşım şekli davranışı çok iyi meslek hayatında başarılar dilerim kendisine

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Abdülkadir Oran

  Kulak Burun Boğaz, Dr.

  • memnunum

   bende nasipse kemik eğriliği ve burun etinden ameliyat olmak istiyorum.Kocaelinde yaşıyorum ailem manisa da tavsiye üzerine Abdülkadir bey e en kısa zamanda başvurup ameliyat tarihi alıcam tabi can tatlı hastalar en iyi ellere kendini teslim etmek istiyor, işallah ameliyat sonrası güzel sonuçları tekrar bu sayfada paylaşır hayatımı daha kaliteli nefes alarak ağrısız devam ederim.

  • çok memnunum

   Kesinlikle çok iyi bir doktor burun ameliyatına zor derler ama ben 2 günde düZeldim işinde çok başarılı hastalarınla yakından ilgilenen güler yüzlü bir doktor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sidar Öztürk

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bence Batman'daki en iyi ve en alakalı ortopedi doktoru.sağ kol humerus kemiğim kırıldı iki gün önce ameliyat oldum, koluma platin takıldı inşaallah en kısa zamanda tekrar sağlığıma kavuşurum.Teşekkürler..

  • çok memnunum

   Bence adam gibi doktor. Keşke bütün doktorlar Sidar bey gibi olsa.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Celalettin Keleş

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Annemin Safra Kesesi ameliyatını yaptı, hiç problem yaşamadık.Çok iyi bir Genel Cerrah.Şimdi dayımın problemleri var, yine ona götüreceğim.Genel Cerraha ihtiyacı olan biriyseniz, hiç düşünmeden Celalettin Keleş'e başvurabilirsiniz.

  • çok memnunum

   ilk olarak doktor beye teşekkür ediyorum ,çünkü hastaya gerekli olan o ilk güveni verdiği ve hastanın ihtiyacı olan manevi gücü hissettirdiği için ameliyat öncesi yaptığı o görüşmede hiç düşünmeden operasyonu kabul ettim .İyikide ettim şimdi sağlığıma kavuştum . Bize ailece okadar güven verdiki benim troid ameliyatımdan 23 gün sonra görümcemde göbek fıtığı ameliyatı oldu.Elleriniz dert görmesin okadar güzel estetik ameliyat yapmışki görenler ilk bakışta anlamıyor ve bende mutluyum başka doktorlarda ameliyat olan kişilerde kolye gibi izler var beni görenler hayret ediyo maaşallah doktoruma güler yüzü sabrı ve anlayışı için

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at