Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Manisa
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 3 adet adli tıp uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve si... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 3 adet adli tıp uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 22 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 10 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 11 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet fizyoloji uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 12 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 13 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 15 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 20 adet iç hastalıkları uzmanı, 15 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 7 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 15 adet kardiyoloji uzmanı, 9 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 10 adet nöroloji uzmanı, 5 adet nükleer tıp uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet perinatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 16 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 10 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 10 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 6 adet tıbbi parazitoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 7 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Manisa ilinde İzmir Cad.no:3 Manisa adresinde bulunmaktadır. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2362323133 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Tevfik Güvenal

  Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Kendisini bu sitede buldum..acil ameliyat olmalıydım..seçmemde etkin olan tek şey Sivaslı olmasıydı :) eşim orada görevdeydı o dönem :) İki defa ameliyat oldum..Panik ataklı zor bir hastaydım ama her sorunumla ilgilendi.Psikiyatri,iç hastalıklar dahil her doktora yönlendirdi ve tam bir tedavi olmamı sağladı.Belki her doktor bu kadar takip etmez,benim bölümüm değil bu diğer sorunlar der kestirip atardı.O nedenle ben işine,insanlara olan sevgisine inanıyorum. BEN DOKTORUMU ÇOK SEVİYORUM..ALLAH HEP YARDIMCISI OLSUN.. NASİPSE ŞİMDİ SIRADA DOĞUM VAR :) BEKLE BENİ TEVFİK GÜVENAL :)

  • çok memnunum

   İşini seven insan fark yaratır. Dr Bey de işini severek yapanlardan bence.Mesleki yanısıra insani vasıfları birarada sunabilen ender hekimlerden. Ben kendisine en iyi hekim.com aracılığıyla ulaştım. Yaşadığım sehirde böyle bir hekimi bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum.Bence onun en onemli özelliği"BURADASINIZ, ARTIK GÜVENDESİNİZ" duygusunu hastasına vermesi.Sonsuz Teşekkürler..Av.Nebahat ŞENTÜRK

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (45) göz at

 • Cengiz Cengisiz

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   MÜKEMMEL BİR DOKTOR

 • Sezen Irmak

  Tıbbi Biyokimya, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   müthiş bir insan. keşke tüm doktorlar sezen hanım gibi hipokrat yeminine bağlı olsa.

 • Serdar Tarhan

  Radyoloji, Prof. Dr.

 • Erhan Eser

  Halk Sağlığı, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Fevkelade

 • Mehmet Tuncay Duruöz

  Romatoloji, Doç.Dr.

 • Asım Aslan

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Doktorumdan çok memnunum kendisi çok saygılı bir insan ve hastalığım hakkında bana yeterince bilgilendirme yaptı. Diğer doktorlar gibi hastadan çabuk kurtulma telaşı içinde değil.Mesleğinin öneminin bilincinde bir insan.Hastasının memnuniyeti onun için paradan çok daha önemli.Onun uyguladığı tedaviden çok memnun kalıyorum.

 • Aynur Gültekin

  Çocuk Cerrahisi, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Canım Aynur ablam.. Her şeyimle ilgilenen her şekilde yardım olan biridir.Kesinlikle tavsiye edebilirim.

 • Banu İnce Demirpence

  Çocuk Hematolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bu kadar guler yuzlu,bu kadar kendine guvenen ve bir o kadarda bilgisiyle hastayi ve hasta yakinini tatmin eden bir hekim daha gormedim.KIzim 10 yasinda ve bu yasina kadar bir cok doktoru oldu.BIr gece karin agrisi sikayeti ile acil olarak Behcet Uz cocuk hastanesine gittigimizde tanistik kendisiyle ve gecenin o saatinde bize gosterdigi ilgiden cok memnun kalsik.Sadece bize degil tum hastalara karsi ayni davraniyordu.KEndisine buradan sizin araciliginizla tesekkur etmek istiyorum.

 • Gürler Kale

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   yakınımım parmağı koptu allah razı olsun 9 saat ameliyatla dikti şimdi çok iyi tavsiye ediyorum.