Buradasınız: 
Malatya Devlet Hastanesi Beydağı Kampüsü

Malatya Devlet Hastanesi Beydağı Kampüsü kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi u... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Malatya Devlet Hastanesi Beydağı Kampüsü kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Malatya Devlet Hastanesi Beydağı Kampüsü Malatya ilinde Karakavak mahallesi Ankara Asfaltı Malatya adresinde bulunmaktadır. Malatya Devlet Hastanesi Beydağı Kampüsü bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4222121010 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Engin Yıldırım

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   yaklaşık 10 gün oldu doğum yapalı.. 6. ayımızdan beri erken doğum riskim vardı..ENGİN BEYİN sayesinde biricik oğlumuzu zamanında ve çok sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldık...Gerek bana gerek eşime yapmış olduğu açıklamalarla bizi desteklemesinden ve doğru teşhislerinden çok memnun kaldık...Şimdiye kadar karşılaştığımız en başarılı ve hastasıyla yakından ilgilenen her zaman yanında olan mükemmel bir doktor....kendisine bize verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz..

  • çok memnunum

   Merhabalar,11 haftalık hamileyken Ankara dan Bingöl e tayin olduk dr arayışımız sürerken tavsiye üzerine Op.Dr. Engin Yıldırım ile tanışıp bebeğimizin sağlığı gelişimi ve rutin kontroller için muayeneye gitmeye başladık.Çok memnun kaldık ilgisinden,hekimliğinden,bilgisinden,güleryüzünden :) her yönüyle çok donanımlı ve bu mesleği yapan tüm dr larada örnek olacak vasıflara sahip.Sonsuz minnetle teşekkürler hocam...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Derya Karaçay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   derya hanım dünya tatlısı insan. ilk doğumumu onda yaptım normal doğum için tam 17 saat bekledi :) o zaman malatya sevgi hastanesindeydi. hemen sonrasında hatay a devlete geçtiğini öğrendim. şimdi ikinciye hamileyim ama malatyada onun gb dr bulamadım ilgiyle sevgiyle yaklaşan hamileleri panikletmeyen.. bir rivayete göre malatyaya geri geldiği söyleniyor. bilen varsa haber verebilir mi?

  • çok memnunum

   hocam siz benim icin cok degerlisiniz. dogumumun bu denli rahat olmasi sizin guler yuzunuz ve samimiyetinizden kaynaklaniyor. dogum yapmis olmama ragmen gidisiniz beni o kadar sarsti ki. uzun zaman unutamadim. bulundugunuz yere deger katarsiniz eminim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nahit Ata

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bende çok memnunum doktormda herkeze tavsiye ederim güler yüzü ve anlayşından dolayı sonsuz tesekürler

  • çok memnunum

   Hamileliğimi doktor beyden öğrendim kendisinin kontrolünde bebeğim dünyaya geldi.bitmek bilmeyen sorularıma sınırsızca cevap verdiği,anlayışı,bilgisi,versiği güven için sonsuz teşekkürler..şimdi oğlum 1 haftalık...doktor beye hastane personeline minnetlerimi sunuyorum.Nahit Bey güleryüzünüz hiç solmasın..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at