Malatya Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Malatya Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 8 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 7 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi patoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Malatya Devlet Hastanesi Malatya ilinde Hastane Cad. Malatya adresinde bulunmaktadır. Malatya Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4223261569 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Tahir Varol

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bazen kelimeler yetersiz kalır ya tahir beyde kelimelerle anlatılmaz hastalarına güven veren teşhis ve tedavide doğru karar veren bir hekim tanıdıklarıma tavsiye ediyorum

  • çok memnunum

   GECE NÖBETİNDE GİTTİM GÜNÜN YORGUNLUĞUYLA BENİMLE GAYET İLGİLENDİ DAHA ÖNCE UZAKTAN BAKARAK TEŞHİZ KOYAN DR.LER GİBİ DEĞİLDİ. DAHADA ÖNEMLİSİ HAVALI DEĞİL EFENDİ,MÜTAVAZİ KİŞİLİĞİ VAR.ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN,KAZANCINI HELAL EYLESİN.UMARIM RAMAZAN AYINDA DUAMIZ KABUL OLUR.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İrfan Özer

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   inançlı ve dürüst bir insan doktorluğu ve insanlığı çok iyi olan bir insan allah ondan razı olsun biz arapgirliler olarak onunla gurur duyuyoruz allaha emanet olsun

  • çok memnunum

   Bir over kist ameliyatı,bir de sezeryan doğum gerçekleştirdi doktor bey. ayrıca çoook uzun bir vakitte kontrollerimi gerçekleştirdi. Ta ki başhekim olasıya kadar. Malatya Devlet Hastanesi için kazanç ama aylardır O'nun kadar güvenecek bir doktor bulamayacağımı düşündüğümden benin için kayıp sayıyorum.Sayın İrfan Hocama teşekkür ediyorum. İlgisinden dolayı Allah razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Turgut Murat Pektekin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastalarına mükemmel bakan, davranan bir doktor. Kime tavsiye ettiysem hep memnun kaldılar. Şu an by-pas olduğu için dinlenmedeymiş. İnşallah bir an önce sağlığına kavuşur.

  • çok memnunum

   1990 yılında Malatya-Doğanşehir ilçesinde öğretmen olarak çalışırken ilk bebeğimi toksoplazma nedeni ile kaybetmiştim.Daha sonra iki yıl geçmesine rağmen bebeğim olmadığı için arkadaşımın tavsiyesi ile Turgut Beyin çalıştığı özel hastaneye başvurdum.Bana polikistik over nedeni ile çatlama olmadığı için çocuğumun olamayacağı ancak özel bir ilaçla tedavi görürsem olabileceği söylendi.Turgut Beyin yaklaşık iki ay uyguladığı butedavi neticesinde 1993 Haziran ayında yeniden sezaryenle doğum yaparak anne oldum. Dünya tatlısı bir oğlum olmuştuAdını Murat koyduk ,doktorumuzun.adından esinlenerek.Oğlum da şu an Ege Üniversitesinde tıp öğrencisi.Doktorumuza minnettarız,iyiki sizinle tanıştık.Ömrünüz uzun ,şansınız hep açık olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Aydın Arslan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kesinlikle çok iyi bir doktor.Hem mesleki yönü hem insanlığı çok iyi. Ameliyat yapıp bırakmıyor ilgileniyor her detayla. 1. kez bir özel hastanede ameliyat oldum. Sonra yine aynı eski haline döndü dizim. Aydın hoca ameliyatımı yapınca eski sağlığıma tekrar kavuştum. Çok bilgili deneyimli ve çok karakterli bir doktor.

  • çok memnunum

   Ilk defa muayane oldum cok iyi bir doktor hastalarina iyi bakiyor muayane olmadan once hastalariyla konustum cok memnun oldugunu soylediler hastalari adanada doktorlar gitmistim fazla iyi bakmiyorlar aydin bey iyi bir doktor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at