Buradasınız: 
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 9 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 7 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 6 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kütahya ilinde İstiklal mahallesi Ertuğrul Gazi Cad. Kütahya adresinde bulunmaktadır. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2742316660 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Serdar Tan

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   kesinlikle hekimliğiyle ,insanlığıyla çok kaliteli bir hekim....başarılı çalışmalarının devamını diliyorum....

  • çok memnunum

   Bütün hastalarına karşı güler yüzlü ve nazik olmasından dolayı teşekkür ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sami Dibeklioğlu

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Sami DİBEKLİOĞLU merhabalar. Ben Hastalarınızdan İsmail ALGANTÜRK'ün oğlu Selim ALGANTÜRK. Babama gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı sizlere minnettarız. Sizin gibi doktorlarımızı ALLAH başımızdan eksik etmesin.Yeni yılda başarı , sağlık ve mutluluk sizin ve ailenizle birlikte olsun. İyi ki varsınız. Binlerce teşekkürler. Babamında çok selamı var sizlere en kısa zamanda görüşmek ümidiyle.

  • çok memnunum

   Sami Bey çok iyi bir doktor. Çok yakından ve çok ilgili, ayrıca çok sabırlı. Bana da çok yardımcı oldu, halende oluyor inşallah sonuç çok güzel olacak. Allah ondan razı olsun. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mete Rukşen

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   mete hoca ve sertaç hoca sayesinde sağlığıma kavuştım teşekür ederim gülen yüzü hiç solmasın mete hocanın hastasıyla arkadaş gibi bütün hastalara tavsiyem mete hoca ve sertaç hoca alah kimseye hastalık vermesin.

  • çok memnunum

   İnsan, beyefendi ve yemninini unutmayan bir doktor. İlgisi, hastasını karşılaması ve güven verici konuşması, anlayışlı olması, hastayı rahatlatıyor. Dikkatli ve başarılı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Salim Keleşoğlu

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   öncelikle işini en doğru en dürüst ve en samimi yapan doktordur bize göre SALİM bey . allah her daim yolunuzu açık etsin . iyiki sizin gibi bir doktoru tanımışız .herşey için teşekkürler ... Allah razı olsun....

  • çok memnunum

   Kütahya sizden yeterince yardım aldı.lütfen izmire geliniz.saygılarımla..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at

 • Engin Akgül

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çok değerli bir hoca kesinlikle.genç olmasına rağmen Alanında çok ama çok iyi.babamın bunca yıl çektiği ızdırab ve çileği sonlandırdılar.Allah hocamdan ve beraber çalıştığı ekipten razı olsun

  • çok memnunum

   Engin hocam kayın babamın ameliyatımda ve akabinde gelişen komplikasyonlarda göstermiş plduğu gayretlaerinden ötürü teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.. ayrıca ekibinizde yer alan herkese teşekkür ederim.Allaha şükür hastamız her gün iyiye gidiyor.Elinize Sağlık

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Rıfkı Arslan

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Dr.Rıfkı Aslanı tanımaktan çok memnunum ve çok şanslıyım.Çok iyi bir hekim ,aynı zamanda hastaya olan ilgisi ve bilgisi ile örnek alınması gereken bir doktordur.Beni ve ailemden bir kaç kişiyi tedavi etti.Allah razı olsun,hepimiz çok memnun kaldık.Yolu açık olsun.Teşekkür ederim doktorum size.

  • çok memnunum

   kütahyada en iyi beyin ve sinir cerrahı bence. il sınırları içerisinde bütün beyin ve sinir cerrahi doktorları hastalığımı basit bir bel fıtığı olarak yorumlayıp bana hemen ameliyat tavsiye edildi ancak sayın Rıfkı arslan bana hastalığımın tehlikeli ve sıkıntı yaratacak bi durumu olduğunu bu sebepten de büyük ve konusunda uzman bir hastanede muayene olmam gerektiğini ve gerekirse ameliyat olmam konusunda telkinlerde bulundu.... ve sonuç olarak şu an eskisi gibi yürüyemesemde en azından yatağa mahkum değilim ... kendisine çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at

 • Osman Koçak

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor olarak güvenilir işini mükemmel yapmaya çalışan hastaya yaklaşımı ve İnsan olarak mükemmel biri yakınlarımı ameliyat yaptırdım şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım teşekkürler Osman hocam Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin..

  • çok memnunum

   Çok mükemmel doktor.Hastasına karşı güler yüzlü hastasını bilgilendiren morel veren hekim. Allah razı olsun.Başarılarının devamlı olması dileğiyle.Saygılar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Harun Kaçar

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   ben bugüne kadar böyle bir dr görmedim allah razı olsun çocuklarımla bir bir ilgileniyor özel dr lar bile onun kadar ilgilenmiyor bütün dost arkadaş tanıdık herkese tavsiye ediyorum UMARIM HEP BÖYLE KALIR NAZİK MERHAMETLİ SEVECEN KİBAR DR MUZ.

  • çok memnunum

   hastanede yattığımız 4 gün boyunca sabırla ve gülr yüzle bizimle bıkmadan ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. gerçekten sizi yetiştiren anne babanızın ellerinden öpmek lazım umarım yüzünüz gibi yolunuz ve bahtınız da açık olur..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Mehmet Sait İncebıyık

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   cok güler yuzlu bir insansınız insallah mesleginizde hastalarınızı iyi edersiniz mesleginizde basarılar ayrıca komik bir insansınız sizden memnunum :D

  • çok memnunum

   çok iyi muayene ediyor çok memnunum kendisini çok seviyorum ve ayrıca çok iyi gülümser ve neşeli bir insan benim doktorum o ve de kendisine çok teşekkür ediyorum beni muayene edip iyi ettiği için

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at