Buradasınız: 
Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağl... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Konya ilinde Yazır Mevkii Toki Konutları Selçuklu adresinde bulunmaktadır. Konya Beyhekim Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322631141 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Burcu Yormaz

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın doktorumdan çok fayda gördüm allah binkere razı olsun doktor hanımdan inşallah hep böyle başarılı olur

  • çok memnunum

   BÖYLESİNE HANIMEFENDİ SAYGILI BİR DOKTORUN BURADA ÇALIŞMASI BİZİM İÇİN ÇOK İYİ OLDU KENDİMİ MUAYANE ETTİRDİM ,TANIDIKLARIMA DA HEP ÖNERİYORUM . ALLAH RAZI OLSUN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Murat Gölcük

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Murat bey her şeyden önce adam, görevini layıkıya la yapıyor severek yapıyor güven verici hastlarını en iyi şekilde aydınlatıyor yanına sıkılmadan rahatlık içerisne girip konuşabiliyoruz beni iyileştirdiği için çok teşekkür ediyorum iyi ki varsın murat bey.

  • çok memnunum

   Murat Bey'e ameliyat ve sonrasındaki ilgisinden, titizliğinden, güler yüzlülüğünden ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisiyle tanıştığıma çok memnunum. Allah, Murat Gölcük gibi doktorların sayısını artırsın.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hulusi Burak Tanır

  Çocuk Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   prematüre 4 aylık oğlumun fıtık ameliyatını ve sünnetini yaptı.Konyada çocuk cerrahisinde duayen diyebileceğimiz Profesör bile benden daha çok güvenebilirsiniz dediği güleryüzlü işinin ehli birisi.Herşey için çok teşekkür ederiz hocam. Hakan&Dilek Özer

  • memnun değilim

   Iyi doktor, tecrubeli doktor diye gittik oglumuzu sunnet ettirdik, muayene eden uzmanlar, bir kac doku fazlasi kalmis,sanssizlik olmus diyor, pipinin yaninda kocaman doku fazlaliklari var, sans eseri birakilir mi? Napicaz tekrar mi ameliyathanelere sokucaz oglumuzu, tekrar mi anestezi vericez. Kesip kesip atiyorlar, ozen gostermek yok. Sunnetci cagirasi geliyor insanin. Rahat calismak icin genel anestezi verdi birde. Madem bu sekilde calisiyorsunuz neden genel anestezi verdiniz? Doktor bey bunlari gozonunde bulundurun diye size soyluyorum. Insanlar guvenerek geliyor size.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Lokman Şişman

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   lokman hocama ve tüm mesai arkadaşlarına en içten teşekkürlerimi sunarım ayrıca lokman hocam bana amaliyatta en güzel tedavi uyguladığı için lokman hocama ayrıca sonsuz teşekkürlerimi sunarım

  • memnunum

   Lokman Hoca'yı bu sitedeki değerlendirmelere göre gittim, gerçekten iyi bi insan kendinden emin ne yapması gerektiğini bilen biri. Her ne kadar gittiğimiz gün biraz olsa da ısrar sorduğum sorular anlayacağım dil de cevap verdi :) Anneme bel kayması teşhisi koydu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi, o kadar kendinden emin ki 'istediğiniz doktora gidin, kaçın bakalım' dedi :) her ne kadar araştırsam da sanırım ameliyatı Lokman Hoca'ya olacağız :) Teşekkürler Hocam..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Şerife Torun

  Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Önemli olan hastayla ilgilenmek,hastaya hastalığı konusunda bilgi vermek ve kullanacağı ilaçlar konusunda onu aydınlatmak.yani kısaca hastaya güven vermek.işte sn.şerife hanım bunu yapıyor kendisine Allah sağlık sıhhat versin.Allah onu mesleğinde hep başarılı kılsın.

  • çok memnunum

   sevgili dr um şerife torona bir kez daha teşekkür ederim ALLAH böyle insanları başımızdan eksik etmesin ki ben kuah hastasıyım aylık konrollerimi ilaç larımı düzenli şekilde takibi kerektiginde hastanede tetavisi minnettarım saygılar dursun eraslan

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Zafer Censur

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   15 yıldır kaçtığım zorunlu bir ameliyatı sizin sayenizde atlattım binlerce teşekkürler yolunuz açık olsun zafer bey...

  • çok memnunum

   15 yıldır kaçtığım zorunlu bir ameliyatı sizin sayenizde atlattım binlerce teşekkürler yolunuz açık olsun zafer bey...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Gülay Genç

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Güler yuzlu, işinde uzman, hastasi ile ilgilenen bir doktor. Özel hastanerde bulabileceğiniz samimiyet herşey için teşekkürler.

  • çok memnunum

   Allah razı olsun Muayenesi vesezzeryan ameliyatı ı ile başarılı bir doktorumuz..Şu Konya Beyhekim devlet hastanesinde görev yapmaktadır. Başarıların devamını dilerim. Ayrıca özel hastaneye felan gitmeyin Beyhekim devlet hastanesi bu konuda uzmanlaşmış artık.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Hakkı İskender Güner

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hastanın sorularına yeterli açıklama yapıyor, ameliyat sırasında titiz ve hassas, ameliyat sonrasında da hastası ile diyaloğu iyi bir doktor. Soğuk ve mesafeli değil.Tam bir Anadolu çocuğu. Kendisine teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi çok memnun etti , ve yaptığı müdehale çok güzel sonuçlandı, mükemmel ötesi bir insan , çok teşekkür ediyoruz ve minnettarız, yolu hep açık olsun

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sami Şahin

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Çok iyi değil , iyi. Çünkü , hekimlikle ilgili profesyonel bilgiye sahip değilim. Fakat, Uzman Doktor Sami Şahin hastaya müdahale ve davranış olarak iyi. Bu sanırım kendi doktorluk statü stratejisiyle alakalı. Evet, bugün ben çok memnun kaldım tedaviden. Teşekkür ederim, başarılar dilerim Hocam. :)

  • çok memnunum

   Doktor dediğin kişi SAMİ ŞAHİN Beyefendi gibi olmalı, ilgisi alakası ve bilgisiyle dört dörtlük bir insan .Tedavisinin yarısı ilaçsa diğer yarısıda güleryüzü ve ilgisi inşallah uzun yıllar insanlara hizmeti olur.Ayrıca sekreteride aynı teşekkürü hakediyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Köklen Yücel

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastalarına karşı güler yüzlü, samimi, ilgili, saygılı bir doktor. Geçiştirmek için değil faydalı olmak için muayene ediyor ve tedavi uyguluyor. Klasik esprisi, " kaynananın oğlu mu üzdü seni".

  • çok memnunum

   köklen bey gördüğüm en iyi göz doktorlarından birisi benim için sorunla ilgili bilgi çok önemli ben yıllardır göz doktoruna giderim şimdiye kadar hiç bir doktor bana hastalığımın genetik olduğunu çocuklarımıda kontrol ettirmem gerektiğini söylememişti bunu ilk defa köklen bey söyledi ve çocuklarımı kontrol ettirdim allaha şükür ki bir şey yok ,ama eğer bir sorun olsaydı tedavisi için çok geç kalmış olcaktık çünki bunun tedavisi ancak çok küçük yaşta var.alah sizden razı olsun doktor bey

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at