Buradasınız: 
Klinikler
Nörolog
Nörolog Kayseri
Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi

Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi

Nörolog, Göz doktoru, Genel cerrah, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, İç hastalıkları uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi kadrosunda 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet nö... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi kadrosunda 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi Kayseri ilinde - adresinde bulunmaktadır. Kayseri Devlet Hastanesi Geriatri Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3522325560 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Abdulkerim Durukan

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   o kadar çok doktora gittim hastasıyla bu kadar iyi ilgilenen bir doktor a ilkkez rasladım kendimi sanki özel hastanede muayene oluyormuş gibi hissettim çok teşekkürler sayın abdulkerim DURUKAN.

  • çok memnunum

   Doktor bey işine ve hastasına saygılı, mesleğini gerektiği gibi yapan bir hekim. Kontrol amaçlı muayene olmaya gittim ve tavsiye edildiği kadar ilgili bir doktor olduğunu gördüm. İşini titizlikle yapıyor ve gayet de saygılı birisi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at