Buradasınız: 
Klinikler
Fizik Tedavi Uzmanı
Fizik Tedavi Uzmanı Kastamonu
Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

Fizik tedavi uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Nörolog

Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi kadrosunda 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Kasta... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi kadrosunda 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Kastamonu ilinde Safalan Cad. Aktekke mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Yılmaz

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor ahmet beyin kastamonudan gittiğini öğrendim çoook üzüldüm mükemmel bir insan ve çook yetenekli bir doktor ilaç vermesine bile gerek yok yaklaşımlarıyla ikna edidici yeteneğiyle iyileşyor zaten insan yolu açık olsun.

 • Özge Tezen

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ÖZGE HANIM BENİM BİLDİĞİM EN ÖZEL EN DENEYİMLİ EN İYİ ŞEKİLDE HASTASINI TAKİP EDEN EN İYİ ŞEKİLDE HASTASIYLA İLGİLENEN HASTANEDE OLMASA BİLE ARAYIP HASTASINI SORAN VE BUNUN BARİZ ÖRNEĞİ HER GÜN KENDİSİNE MUAYENE İÇİN NUMARA LANLARIN SAYISINA BAAKMAK YETERLİDİR SANIYORUM ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN ALLAH GÖNLÜNÜN MURADINI VERSİN COCUKLARININ ACISINI GÖRMESİN.

  • çok memnunum

   Öncelikle Doktorumuza ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyor, bu başarılı insani hayat hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Cemal Taşlıgil

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hasta ile çok ilgili , bütünsel değerlendirme yapıyor ,başarılı oluyor, yönlendiriyor, hastalığı kökten çözmeye gayret eden değerli hekimimiz. ALLAH CC razı olsun.