Kartal Kızılay Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Göz doktoru, Ürolog, Kardiyolog, Nörolog, Dermatolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Psikiyatrist, Göğüs hastalıkları doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Kartal Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kartal Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kartal Kızılay Tıp Merkezi İstanbul ilinde Kızılay Bulvarı No:30 Toprakyol adresinde bulunmaktadır. Kartal Kızılay Tıp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2164732050 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ayla Kocatepe Çetin

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bizim aileyi astım ele geçirdiği için Ayla Hanım'a aile doktorumuz da diyebilirim.10 yıllık tedavi ve tanışıklık süresinde sadece hekim olarak değil insan olarak da takdir ettiğimiz bir doktor.Zaten etrafımda kiminle konuştuysam hemen hepsi tanır ve çok memnun kalmıştır. Ayla Hanım'a her zaman teşekkür borçluyuz.Başarılarının devamını dileriz.

  • çok memnunum

   Tanıdığım en değerli insanlardan biri.Yaklaşık 11 yıldır hastasıyım ondan başka doktolarada gittim ama kendisi bir pisikolok doktoru gibi sizinle hem dertleşir hemde sorunlarınızı dinler.Onun tavsiyelerini dinledikden ve tedavilerini gördükden sonra nedemek istediğimi o zaman anlarsınız.Kendisinin hastası olduğum ve kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hisseniyorum.İyiki varsınız AYLA hanım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Mete Leblebici

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tavsiye edebileceğim çok değerli bir hekimdir.Dikkatli ve konusuna hakimdir.Hastlığınz hakkında yapılması gerekenleri titizlikle izah eder ve yapılması gerekenleri anlatır.Soru işaretlerini giderir.Rahatlamışl olarak ayrılırsınız

  • çok memnunum

   Ben insana kendisini bu kadar iyi hissettiren,bu kadar güven veren , iletişim uzmanı bir doktora karşilaşmamıştım. Dünyada böyle insanların da olduğunu hatırlamak çok iyi geldi. İyi ki varsınız Sayın Mete Leblebici.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Nevzat Bayar

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok ilgili ve annemi tekrar hayata döndürdüğü için kendisine çok teşekkür ederim. herkese tavsiye ediyorum işini severek yapan böyle doktorlar kaldı mı sorusunun cevabı...

  • çok memnunum

   Ülkemizin böyle doktorlara olan ihtiyacı çok büyük. Ben hala tedavi görüyorum.Hasta ile iletişimi olsun mesleki birikimi olsun tedavi yöntemleri olsun insana güven veriyor. Ayrıca ideal sağlıklı ve mutlu bir hayat için örmek alınması gereken bir doktor olduğunu düşünüyorum. Başka doktorların(Özellikle asistan doktorların) Nevzat beyin yanında staj görmeleri gerektiğine inanıyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ayfer Ertürk

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   değerli doktorcuğum göz dünyaya açılan pencere biz kıymetini hastalanınca anladık. siz benim rahatsızlığıma derman oldunuz ya allah ne muradınız varsa versin. bu internet sitesini de sizi bulmamda yardımcı olduğu için teşekkür ederim.sizi her kese tavsiye edrim çünkü cep telefonunuzu dahi verip hastanızla ilgilendiğiniz için ben gecenin 11inde bile aradım ve cevap verdiniz daha ne diyeyim. çok sağolun.

  • çok memnunum

   ON BEŞ GÜN ÖNCE KARDEŞİMLE SİZE TEDAVİ OLMAYA GELDİM. BU SİTEDE ADINIZI BULDUM. GÖZÜMDE YIRTILMA VARDI VE AMELİYAT OLMUŞTUM. BU DURUMU SİZE SÖYLEMEDEN GÖRDÜNÜZ VE İKİ AMELİYAT İZİNİDE SÖYLEDİNİZ. OYSA BAŞKA DOKTORLAR BU AMELİYAT İZLERİNİ GÖREMEMİŞTİ. ONLARIN VERDİKLERİ İLAÇLARI DA ANLADIĞIM KADARIYLA MESLEK ANLAMI GEREĞİ ÇOK ELEŞTİRMEDEN DEĞİŞTİRDİNİZ. SİZ İYİ BİR HEKİMSİNİZ. ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HİÇ SIKILMADAN BİZİ SÖYLEDİNİZ. VERDİĞİNİZ İLAÇLAR ÇOK İYİ GELDİ.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Mehmet Bülent Akman

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   SAYGI DEĞER ,KIYMETLİ VE ALLAHIN İNSANLARA BAHŞETTİĞİ UZMAN BİR DOKTOR.ALLAH EKSİK ETMESİN İNSANLARIMIZIN BAŞINDAN... AMİN. SAYGI VE SEVGİLERİMLE GÜZEL İNSAN!!!

  • çok memnunum

   Yaklaşık yedi senedir Bülent beye gitmekteyim işine , insanlara gönülden önem veren ve tecrübeli bir doktordur. Tedavi sürecinde söylediklerin de hep haklı çıkmıştır Doktorlar netice de birer insandır doktorunuzla bağlantıyı koparmadan tedavi için ona zaman tanımalısınız Değişik yöntemler ilaçlar denemesine izin vermelisiniz İlk seneler söylediklerinin çoğuna inanmıyordum bazı konuları abartığını ve yanlış teşhis ettiğini düşünüyordum meğersem beni benden iyi tanıyormuş Kesinlikle güvenilecek bir doktor ve insan olduğunu düşünüyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Jale Tavrak

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnunum

   şuan kızım onun tedavısını denıyo umarım ıyı eder ama bana kalırsa cok ılgılı ve gercekcı doktor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at