Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı İzmir
Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği

Bilgileri düzenle Randevu al

Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği İzmir ilinde Donanmacı mahallesi Kilise Cad.1739.sokak No:5 adresinde bulunmaktadır. Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323692007 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ali İhsan Zorlu

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Mehmet Emin Mungan

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın dr.Mehmet Emin Mungan ile eşimin şikayeti için baş vurduğumuzda,bende ayak üstü tabir edilen şekilde vertigo olduğundan bahsettiğimde beni derhal testlere gönderip muayenelerde bulundu ve özel muayeneye tabi tuttu.Bu ilgiye şaşırdım ve böyle doktorlarımızın devlet hastanesinde bulunmasından sonsuz mutlu oldum ve teşhisleride doğru imiş teşekkürler sayın hocam.

  • çok memnunum

   Sayın Dr. Mehmet Emin Mungan, Size öncelikle çok çok teşekkür ediyorum. Olayı özetleyeyim izninizle: Annemi 15 Ağustos 2013 saat 5,30da Karşıyaka Devlet Hastanesi Acil Servisine, 4 günlük kabızlık sorunu nedeniyle getirmiştim. İlk müdahale doğal olarak lavman yapılmıştı. Ancak kan tahlilleri de yapılmış ve sizin uyarınızla, Kardiyoloji Uzmanının görmesini istediğinizi annemden ve hemşirelerden öğrendim.Daha sonra Kardiyoloji uzmanı Dr.Kamil bey EKO sonrası bana annemin gece "Kalp Krizi" geçirdiğini ve hemen yoğun bakımda kontrol altına alınmasını istedi. 3 günlük özenli bakım sonrasında annem normal servise nakledildi. Özetle sizin dikkatli ve sorumlu davranışınız nedeniyle annemin sağlığını kontrol altına almamızı sağladınız. Sıradan bir doktor olsaydınız, normal olarak kabızlık şikayeti olan kişiye lavman yapılmış ve gönderilmiştir diyerek hiç uğraşmaya bilirdiniz. Size bu sorumlu, özenli ve dikkatli davranışınız için binlerce teşekkür ediyorum. Ayrıca Sağlık Bakanlığına da bildirerek takdirlerimi ileteceğim. Saygılarımla. Mehmet Ergün Makina Mühendisi

 • Kadir Özalp

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kadir bey oldukça deneyimli ve işinin uzmanı bir hekim. Hastayı bilgilendirme ve hasta ile iletişimde de mükemmel! Çok hassas bir bölge olan göz kapağımda oluşmuş bir siğili koterle hiç bir doku kaybı olmadan ustalıkla yaktı. Koterizasyon konusunda da çok ehil bir doktor.. Kadir bey'e buradan tekrar teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   kadir bey,, aynı zamanda benım müsterilerimden bırıydı. dogus oto ya aracını getıren ıyı bır müsterım. izmirdeki neredeyse tüm dermatologların tespıt edemedığı cıldımdekı rahatsızlığı işyerıme geldığı sırada incelemıs ve tespitini yapmış. vermıs olduğu ılaclar ıle şifa bulmama yardımcı olmustur. onun üzerine dermatolog tanımam. herkese tavsıye edıyorum . saygılar.

 • Nurettin Varolgüneş

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hocamın ismini bir arkadaştan aldım. Hocamın sayesinde, şu anda ağrısız, strezsiz hayatıma devam ediyorum. Binkere Allah razı olsun. Hastayı çok iyi dinliyor. Herkese tavsiye ediyorum. Ailemide götürdüm.

  • çok memnunum

   Beni hayata döndürdüğü için doktorum Nurettin Varol Güneş beye çok teşekkür ederim. Mine Atabay

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Hülya Develioğlu

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bana gösterdiği ilgi,alakadan çok memnunum.doktorluğu çok derin,yetkin ve kendisini sürekli geliştiren bir doktor.aynı zamanda kişiliği mükemmel bir hanımefendi.altı senedir hep kendisini istedim ve beni herzaman eniyi tedavi eden ve ilgilenen Hülya hanım oldu.iyi ki o var.kendisine müteşekkirim.

  • çok memnunum

   Hayatımın şansı diyebileceğim alçak gönüllü,her hastasına sabırla yaklasan ,hekim olarak tedavi surecinde onca yogunluguna ragmen bizi unutmayan mükemmel bir deger ... Hülya hanıma öncerahmetli babama simdi bana baktığı için sonsuz minnettarım..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Fatih Tepe

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Fatih Bey, Sizin gibi doktorlar malesef nesli tükenen Hekimler sinifinda.Allah basimizdan eksik etmesin.Izmir sehrinde sizin bilgi deneyim ve karekterinizde C.Doktoru yok bu boyle biline ,iddia edenler olabilir.Sizi digerlerinden ayiran en buyuk ozelliginiZ mesleginize olan sayginizdan hastalarinizi birer musteri gibi para kaynagi olarak gormemenizdir.Teşekkürler Dr.Fatih Tepe.

  • çok memnunum

   kesinlikle çok iyi bir doktor istediğiniz zaman arayabileceğiniz danışabileceğiniz bir doktor benim kızımın üzerinde çok büyük emeği vardır kendisine ilgisinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Abdülkadir Gök

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Abdulkadir bey , SIZE Amerikadan selamlar saygilar ... emin bir doktarin ellerinde beni sagligima kavusturdugunuz icin size candan tesekkurlerimi iletmek istedim . ,, sizin gibi bir doktor bu dunyaya fazla gelmez bunun icin diger insanlara sizin kiymetinizi bilmelerini tavsiye ederim , tekrar tesekkurler Bn Semra Rudner FLORIDA AMERIKA BIRLESIK DEVLERI tekrar tesekkurler saygilar

  • çok memnunum

   cok mutevazi kendinden emin isinin ustası 5 yıildır guvenerek kkendimin ve tüm ailemin kontrollerini onsa yaptırıyorum ilgisine insanlara sevgisine tesekkür ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (27) göz at