Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı İzmir
Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği

Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği

İç hastalıkları uzmanı, Dermatolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Nörolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği İzmir ilinde Donanmacı mahallesi Kilise Cad.1739.sokak No:5 adresinde bulunmaktadır. Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt 2 Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323692007 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nurettin Varolgüneş

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hocamın ismini bir arkadaştan aldım. Hocamın sayesinde, şu anda ağrısız, strezsiz hayatıma devam ediyorum. Binkere Allah razı olsun. Hastayı çok iyi dinliyor. Herkese tavsiye ediyorum. Ailemide götürdüm.

  • çok memnunum

   Beni hayata döndürdüğü için doktorum Nurettin Varol Güneş beye çok teşekkür ederim. Mine Atabay

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Hülya Develioğlu

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bana gösterdiği ilgi,alakadan çok memnunum.doktorluğu çok derin,yetkin ve kendisini sürekli geliştiren bir doktor.aynı zamanda kişiliği mükemmel bir hanımefendi.altı senedir hep kendisini istedim ve beni herzaman eniyi tedavi eden ve ilgilenen Hülya hanım oldu.iyi ki o var.kendisine müteşekkirim.

  • çok memnunum

   Hayatımın şansı diyebileceğim alçak gönüllü,her hastasına sabırla yaklasan ,hekim olarak tedavi surecinde onca yogunluguna ragmen bizi unutmayan mükemmel bir deger ... Hülya hanıma öncerahmetli babama simdi bana baktığı için sonsuz minnettarım..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Fatih Tepe

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   kesinlikle çok iyi bir doktor istediğiniz zaman arayabileceğiniz danışabileceğiniz bir doktor benim kızımın üzerinde çok büyük emeği vardır kendisine ilgisinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

  • çok memnunum

   Kesinlikle çok iyi ve bilgili bir doktor. Bağşıklık sistemim çökmüşken,tam ümit kesilmisken beni ölümden kurtardı. Çok küçükken gitmiştim ve şu an 16 yaşındayım. Ve fatih bey şu ana kadar tanıdıgım ve guvendiğim en iyi doktor...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Abdülkadir Gök

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Abdülkadir Bey son derece işinin ehli ve özverili bir hekim. Beni ameliyat edip sağlığıma kavuşturduğu için kendisine teşekkür ederim. Rabbim kendisini ve sevdiklerini her iki cihanda afiyette ve selamette eylesin inşallah.

  • çok memnunum

   Sevgili doktorum Abdülkadir Bey'e arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim, iyi ki de gitmişim. Gerçekten mükemmel bir doktor olmasının yanı sıra çok iyi bir insan. Bana inanılmaz bir güven verdi, iyi ki de ameliyatımı olmuşum. Karşıyaka Devlet Hastanesindeki çalışanlara ve hemşirelere de sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki tanımışım sizi Doktorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (25) göz at