Kars Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve has... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kars Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 9 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 12 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kars Devlet Hastanesi Kars ilinde Örnek mahallesi Kanaltı sokak Kars adresinde bulunmaktadır. Kars Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4742125668 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Levent Fırat

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   yıllarca bel fırıgıyla başım derrtte idi .artık dayanma gücüm kalmadıgında çıktı karşıma dr.levent bey teretdütsüz inandım güvendim ve ameliyatımı yaptı 2cm uzadım ve çok rahatladım .ellerine saglık başarılarınını devamı diliyorum kaybettim izinizi nasıl ulaşmalıyım bilemiyorum

  • çok memnunum

   Doktor Levent bey annemin daha önceki tedavilerle bir türlü giderilemeyen ağrılarını kısa bir ameliyatla giderdi, ne kadar teşekkür etsek azdır , başarılarının devamını diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Tuğçe Karaçay Erdoğan

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   iyi günler Tuğçe hanım ben iki ay önce karnından amelyat olan Nazime kayanın oğluyum. karsta bir çok doktor bu operasyonun tehlikeli olabileceğini söyleyip bizi tekrar erzuruma yönlendirmişlerdi.ancak siz bu cesareti gösterdiniz ve annem şu anda çok iyi durumda. sizin gibi doktorlarımızla gurur duyuyorum.çok teşekkürler.

  • çok memnunum

   mrb tugçe hanım benim bir teyzem var 50 yaşlarında bacaklarını kople varis kaplamış bunun için bir tedavi yönteminiz bulunuyor mu şimdiden çook tşk ederim yardımcı olabilirseniz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Alper Erkin

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Dr.

  • çok memnunum

   Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Temmuz 2013 tarihinde babamın Bypass operasyonunu yapan dört damarını değiştiren güler yüzlü, hasta ve hasta yakınlarıyla empati kurabilen, başarılı doktorumuza ve ekipteki diğer sağlık personeline teşekkür ediyorum. Babam, önce Allah' ın izni ile sonrada doktorumun başarısı sayesinde kısa zamanda sağlığına kavuştu. Sevgilerimi sunuyorum.

  • çok memnunum

   Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 1 Eylül 2014 tarihinde babamın Bypass operasyonunu yapan güler yüzlü, hasta ve hasta yakınlarıyla empati kurabilen, başarılı doktorumuz.., Ona ve ekipteki diğer sağlık personeline teşekkür ediyorum, İnşallah babam, önce Allah' ın izni sonrada onların sayesinde kısa zamanda sağlığına kavuşur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at