Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı İstanbul
Kadıköy Sahrayıcedid Sağlık Ocağı

Kadıköy Sahrayıcedid Sağlık Ocağı

İç hastalıkları uzmanı, Aile hekimi

Bilgileri düzenle Randevu al

Kadıköy Sahrayıcedid Sağlık Ocağı kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. Kadıköy Sahrayıcedid Sağlık Ocağı İstanbul ilinde Derya sokakno:13 Sahray-I Cedid adresinde bulunmaktadır. K... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kadıköy Sahrayıcedid Sağlık Ocağı kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. Kadıköy Sahrayıcedid Sağlık Ocağı İstanbul ilinde Derya sokakno:13 Sahray-I Cedid adresinde bulunmaktadır. Kadıköy Sahrayıcedid Sağlık Ocağı bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2163855052 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Murat Uğurtan Bektaş

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   işiyle ve hastalarıyla inanılmaz ilgili bir hekim. teşhis ve tedavide bilgilerinin güncelliği sayesinde çok kısa sürede iyileşip normal işime dönebildim. çok teşekkür ederim..

 • Özgü Özkök Durmaz

  Aile Hekimliği, Dr.

 • Şebnem Bişkin Topaloğlu

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mesleğinin gerçek hakkını veren günümüzde ender rastlayabileceğimiz doktorlardan , Aile hekimimiz olması bizim için büyük şans . Hastasını ÖNEMSİYOR değer veriyor, zaman ayırıyor... Bu tadavide çok önemli !

  • çok memnunum

   Aile Hekimim Sayın Şebnem hanım evvela hastasına güler yüzle yaklaştığı için moral veriyor. Hastasını tanıyor ve yönlendirmelerini de doğru karar vererek yapabiliyor çok mütevazı onun için Doktorumu çok seviyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at