Bilgileri düzenle Randevu al

Kadıköy Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kadıköy Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Kadıköy Kızılay Tıp Merkezi İstanbul ilinde Rıhtım Cad.misakı Milli sokakn-2 adresinde bulunmaktadır. Kadıköy Kızılay Tıp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2164147448 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Doğan Yıldırım

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hemoroid tedavimde,ve fıtık ameliyatımda ki yardımları ilgisi ve güleryüzü için teşekkür ediyorum.Babamı da ameliyat için kendisine getirdim. O da çok memnun kaldı.

  • çok memnunum

   muhteşem bir dr.3 sene önce göbek fıtığı ameliyatımı yaptı.çok memnun kaldım,hastalarıyla çok yakından ilgilenen birisi şimdi annemdede mide fıtığı var en kısa zamanda kendisini ziyaret edeceğiz..ve çevremdeki herkeze öneriyorum genel cerrahi deyince DOĞAN YILDIRIM..