Buradasınız: 
İzmir Urla Devlet Hastanesi

İzmir Urla Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 ad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Urla Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Urla Devlet Hastanesi İzmir ilinde Çeşme Yolu Urla adresinde bulunmaktadır. İzmir Urla Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2327521004 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nermin Kılınçsoy

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Doktorum Nermin Kılınçsoy'a 26.11.2014 günü tarafıma yapmış olduğu muayene sonucu gösterdiği ilgi ve hassasiyetinden dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım. Mustafa Karabulut

  • çok memnunum

   Sayın Doktorum Nermin Kılınçsoy'a 26.11.2014 günü tarafıma yapmış olduğu muayene sonucu gösterdiği ilgi ve hassasiyetinden dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım. Mustafa Karabulut

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Cüneyt Hayretdağ

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba doktorumuz cüneyt beyi 13 senedir tanımaktayız.puan vermek gerekirse 100 üzerinden 100 veriyorum.doktorluğun yanı sıra tam bir insan evladıdır.herkeze tavsiye ederim, kensisinden allah razı olsun çok teşekkürlerimi sunuyorum.hastanız müyesser hm oğlu nuri.

  • çok memnunum

   Yaklaşık 13 senedir doktorumuz Cüneyt Hayretdağı tanıyoruz.Tek kelimeyle işinin on numarasıdır.Kendisine çok teşekkür ediyorum , dünyaya böyle bir doktor bir daha zor gelir.Çok teşekkür ederim.Hastanız müyesser nurşen buluşun oğlu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Aydın Canıtez

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Urla Devlet hastaneside 2006 dan beri eşimin ve benim tedavilerimi yaptırırım Romatizmal şikayetim dolayısıyla Fizik Dr.Belkis Koçak hanım benmtedavimide gefrekli gördüğü için Beyin Dr:YDIN CANITEZ'e gönderdi.Gittim.Ne yalan söyleyeyim bu kadar güleç yüzlü mütevazi ve doktorlulğunu dışındaki kişiliği ile ilgisi beni şaşırttı.Gerekli herşeyi anlattı ve iki doktorumn konsültasyonu ile gereken yapıldı. DOST OLDUK,ARKADAŞ OLDUK DİYEMİYORUM ABİSİ taşındayım lakin sevginin bu kadarı çok fazlaydı.Hala ziyaretine giderim şikayetİ OLAN HASTA görmedim.işitmedim Çok şeyler yazarım da zaten hepsini WEP sitemde yazdım.Sevgimin kuçak dolusu olduğunu biliyorsun Aydın'ım.

  • çok memnunum

   Ben aydın beyi tanıyalı henüz bir hafta oldu SSK doktorlarında böyle bir doktor olmasına inanın şaşırdım çünkü daha önce başka rahatsızlıkların nedeniyle gittiğim hastanelerde insan yerine koymuyorlardı ama aydın bey o kadar ilgili ve cana yakınki hele espirili konuşmaları insanı motive ediyor...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at

 • Abdulvahit Yükselen

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorumuz eşimin sol kalçasına protez taktı. Kemik deformasyonu vardı. Ağrıları dayanılmaz boyutlara ulaşmıştı. Doktorumuz Abdulvahit Yükselen'in çok başarılı ameliyatı ve uyguladığı tedavi sayesinde bütün polblemlerinden kurtuldu. Kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz ve bütün ortopedik problemi olan hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Herkese acil şifalar.

  • çok memnunum

   Ben yürüyemiyordum gitmediğim doktor kalmadı artık çare arıyordum ve tavsiye üzerine sayın abdulvahit yükselene gittim ve hayata yeniden başladım iyiki gitmişim çok memnun kaldım böyle güler yüzlü cana yakın insanın halinden anlayan bi uzmanı herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at