Buradasınız: 
İzmir Urla Devlet Hastanesi

İzmir Urla Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 ad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Urla Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Urla Devlet Hastanesi İzmir ilinde Çeşme Yolu Urla adresinde bulunmaktadır. İzmir Urla Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2327521004 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nermin Kılınçsoy

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Kendisine uzun süreli reflü ve mide ağrısı şikayetiyle gidildi. En azından tüketebileceğimiz ve tüketemeyeceğimiz gıdalar hakkında bizi bilgilendirebilirdi. Muayene etmedi sadece şikayet sorup ilaç yazdı. Tavsiye etmiyorum. M.E.

  • çok memnunum

   Sayın Doktorum Nermin Kılınçsoy'a 26.11.2014 günü tarafıma yapmış olduğu muayene sonucu gösterdiği ilgi ve hassasiyetinden dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım. Mustafa Karabulut

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Cüneyt Hayretdağ

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba doktorumuz cüneyt beyi 13 senedir tanımaktayız.puan vermek gerekirse 100 üzerinden 100 veriyorum.doktorluğun yanı sıra tam bir insan evladıdır.herkeze tavsiye ederim, kensisinden allah razı olsun çok teşekkürlerimi sunuyorum.hastanız müyesser hm oğlu nuri.

  • çok memnunum

   Yaklaşık 13 senedir doktorumuz Cüneyt Hayretdağı tanıyoruz.Tek kelimeyle işinin on numarasıdır.Kendisine çok teşekkür ediyorum , dünyaya böyle bir doktor bir daha zor gelir.Çok teşekkür ederim.Hastanız müyesser nurşen buluşun oğlu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Aydın Canıtez

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   URLA DEVLET HASTANE si Opr.Dr.Aydın CANITEZ beyefendi bugün ameliyatımı gerçekleştirdi.Ameliyat olup olmama konusunda endişelerim vardı.Ama bir insan bu doktor için kötü demezmi anlamadım.Anladığım ve gördüğüm ve gözünüzü kapatıp kendinizi emenet edeceğiniz dünya iyisi bir hekim daha doğrusu bir insan.Allah razı olsun.Ağrı sızı çekmenize acaba oluyummu olmayımmı demenize gerek yok.Süper güler güzlü espirili hastayı fevkalâde rahat ettiriyor.Teşekkürler Aydın Canıtez

  • çok memnunum

   Urla Devlet hastaneside 2006 dan beri eşimin ve benim tedavilerimi yaptırırım Romatizmal şikayetim dolayısıyla Fizik Dr.Belkis Koçak hanım benmtedavimide gefrekli gördüğü için Beyin Dr:YDIN CANITEZ'e gönderdi.Gittim.Ne yalan söyleyeyim bu kadar güleç yüzlü mütevazi ve doktorlulğunu dışındaki kişiliği ile ilgisi beni şaşırttı.Gerekli herşeyi anlattı ve iki doktorumn konsültasyonu ile gereken yapıldı. DOST OLDUK,ARKADAŞ OLDUK DİYEMİYORUM ABİSİ taşındayım lakin sevginin bu kadarı çok fazlaydı.Hala ziyaretine giderim şikayetİ OLAN HASTA görmedim.işitmedim Çok şeyler yazarım da zaten hepsini WEP sitemde yazdım.Sevgimin kuçak dolusu olduğunu biliyorsun Aydın'ım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at

 • Abdulvahit Yükselen

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Dağ yürüyüşü sırasındaki düşme sonucu gittiğim, Urla Devlet hastanesinde tanıştığım Dr.Abdülvahit bey den Allah razı olsun,bu kadar anlayışlı ve güleryüzlü dr.görmek insanı çok mutlu ediyor.Her olayı en ince ayrıntısına kadar anlatmasını çok beğendim.En önemlisi güleryüzlü yaklaşımı,başarılar ve iyi çalışmalar dilerim.

  • çok memnunum

   Doktorumuz eşimin sol kalçasına protez taktı. Kemik deformasyonu vardı. Ağrıları dayanılmaz boyutlara ulaşmıştı. Doktorumuz Abdulvahit Yükselen'in çok başarılı ameliyatı ve uyguladığı tedavi sayesinde bütün polblemlerinden kurtuldu. Kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz ve bütün ortopedik problemi olan hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Herkese acil şifalar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at