Buradasınız: 
Klinikler
Aile Hekimi
Aile Hekimi İzmir
İzmir Urla 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi

İzmir Urla 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi

Aile hekimi, İç hastalıkları uzmanı

Bilgileri düzenle Randevu al

İzmir Urla 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Urla 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi İzmir ilinde Belediye Arkası Merkez mahallesi adre... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Urla 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Urla 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi İzmir ilinde Belediye Arkası Merkez mahallesi adresinde bulunmaktadır. İzmir Urla 1 Nolu Merkez Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2327546133 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cengiz Çil

  Aile Hekimliği, Dr.

  • çok memnunum

   hastalandığım zaman urladaki kliniğe gittiğimde sn cengiz çilin doktorum olduğunu söylediler,beni çok güzel muayene edip verdiği ilaçlarla ve her gittiğimde devamlı kontrol ediyordu,kendisinden memnuniyetimi bildirmek istiyorum,ayrıca saygılarımı sunuyorum...!

 • Şefik Zeytunlü

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Benim anne ve babamın doktoru Şefik bey Barbaros köyünden Hüseyin ve Tülay Yılmaz birisi 68 diğeri 78 yaşında anlattıklarını dinlediğimde onlarla o kadar iyi ilgileniyorki dertlerine çözüm olmaya çalışıyorki o kadar olsun tecrübesi ve doktorluğu bi o kadar iyi kendisine teşekkür ediyor Allah onları bizlerin başından ayırmasın.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at