Buradasınız: 
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 29 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 12 adet beyin ve si... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 29 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 12 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 6 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 13 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 22 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 46 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 27 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 52 adet iç hastalıkları uzmanı, 35 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 18 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 26 adet kardiyoloji uzmanı, 27 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 29 adet nöroloji uzmanı, 7 adet nükleer tıp uzmanı, 20 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 8 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 29 adet radyoloji uzmanı, 3 adet romatoloji uzmanı, 2 adet sualtı hekimliği ve hiperbarik tıp uzmanı, 6 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 14 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 7 adet tıbbi patoloji uzmanı, 25 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İzmir ilinde Gzt.hasan Tahsin Cad.basın Sitesi 253 sokakno 43 Yeşilyurt Konak adresinde bulunmaktadır. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2322444444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Özgür Niflioğlu

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Müthiş bir doktor. Tüm sorunlarımızı kısa sürede çözdü. Pratik ve akılcı yaklaşıma sahip.

  • çok memnunum

   Hem insaniyeti hem de hastalara yaklaşımı, sürekli güler yüzü ve şifa kaynağı olması çok güzel. çok iyi bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ali Gürbüz

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   adam gibi adamdır tabiri varya bu doktor için az gelir saygılar hem bilgili hem cana yakın alçak gönüllü viçdanlı ve hikokrat yeminine sadık bir doktorumuzdur onu tanıdıgıma bin şükürler olsun.

  • çok memnunum

   doktorumun uyguladığı tedavi gayet başarılıydı.bizzat kendisi ilgilendi,yapılabilecek tüm tedavi yöntemlerini geciktirmeden uyguladı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Serdal Demir

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Uzun yıllar çektiğim karın ağrılarımdan beni yeniden hayata bağlayan çok değerli MEHMET SERDAL DEMİR ve ekibine sonsuz teşekkür ederim dokturumuzu allah başımızdan eksik etmesin Mustafa Başaran/Sındırgı,Balıkesir

  • memnunum

   MEHMET SERDAL<<< DOKTORUMUZU ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ONUN GİBİ DOKTORLARDAN ALLAH RAZI OLSUN 2 HAFTADIR YAŞADIĞIMI HİSSEDİYORUM AYRICA MEHTAP HANIMADA BURDAN ÇOK TEŞ.EDERİM YARDIMLARI İÇİN.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Halime Şen Selim

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   asistan hekim olduğunu bilmesem genç olmasa katip çelebi üniversitesinde hoca olduğunu düşünürdüm. kendisine ilgisi alakası bilgi ve deneyimi için teşekkür ederim. keşke hep burada çalışsa. bizlerden ayrılma hocam. Teşekkürler.

  • çok memnunum

   doktor hanımın sıcak gülüşü ve yumuşak ses tonu beni çok rahatlattı.. teşekkür ederimm

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İsmail Ertan Sevin

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorumu başka bir doktor arkadaşımın tavsiyesi sonucu buldum.İki ay süren şiddetli kol, kalça ve diz ağrılarımın boyun fıtığından kaynaklandığı anlaşılınca ameliyata karar verdim.4 saat süren ameliyatta; bir omur çıkarılmış, çelik konulmuş, çelik önüne plaka konularak bir alt ve üst omurlara vidalanmış. Ameliyatım çok başarılı geçti.Hala kol ağrılarım var. Hala merdiven çıkmakta zorlanıyorum. Ama bunlar daha önce sinire bası sonucu olan hasarların uzun zamana bağlı iyileşmesi sonucu geçeceğine inanıyorum. Atatürk Devlet Hastahanesi(Yeşilyurt ) Beyin ve Sinir Cerrahisi ekibine başka kendi doktorum olmak üzere teşekkür ediyorum.Başarılar.

  • çok memnunum

   15 gün önce 3 saate yakın süren boyun fıtığı ameliyatı oldum. Çok başarılı ve bölümünde inanılmaz kaliteli bir hoca. Şiddetli tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. 1 aya yakın süren çok şiddetli ağrılarımdan kurtuldum. Tekrar tekrar teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Fatma Müderrisoğlu

  Dermatoloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   agzımda yaralar vardı 6 aydır ama bu doktoru tanıştım ve bu doktor hemen 1 haftada igleştirdi

  • çok memnunum

   Fatma hanıma çok teşekkür ederim.Kendisi hastalığımla oldukça yakından ilgilendi ve benim rahatsızlığım onun verdiği ilaçlardan çok bana verdiği doğru bilgi ve moralle daha çabuk iyileşecek.Aslında hastalığımın ömür boyu kalıcı olduğunu söylüyorlar fakat inanıyorum ki eskisi gibi beni üzmeyecek nüksettiğinde yapmam gerekeni en doğru şekli ile öğrendim.Kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim.Saygılarımla

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Külal Çukurova

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Külal Hanım'a ikizlerime hamileyken bir hemşire arkadaşımın tavsiyesiyle gitmeye başladım. Hamilelik dönemim ve doğumdan sonra da ilgi ve alakasından memnun oldugum için hep O'na gittim. Kendisi, güler yüzü ve arkadaşca tavırlarıyla hastalarını rahatlatan, ilgi ve alakasıyla güven veren bir doktordur. Bilgi ve tecrübeleriyle bu güne kadar yanıldıgını görmedim.12 yıldır çok memnunum. Kendisine teşekkürediyor başarılarının devamını diliyorum.

  • çok memnunum

   Kendim de bir doktorum.Bu yuzden cok fazla doktor tanidim.Kulal hanim tanidigim en pozitif,en enerjik,en guleryuzlu ve en guvenilir doktor.2 defa dogum yaptim ve gerek gebelik surecinde gerekse dogum sirasinda ilgisi ve bilgisi sayesinde hic endise duymadim.Cok degerli bir hekim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Akif Serhat Gür

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   geçen hafta annemi ameliyat eden ve sağlığına kavuşturduğu için hocamız sayın dr serhat gür hocamıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.gerek kişiliği gerekse hastalara gösterdiği ilgi,alakasından dolayı ailem adına teşekkür ederiz, bundan sonraki hayatında başarılarının devamını dilerim saygılarımla iyi günler.

  • çok memnunum

   Hastalığımın (Meme Kanseri) teşhisi konulduğunda, sanırım ben de herkes gibi çok korkmuştum. Korkumu Sayın Doç Dr. Serhat Gür ve muhteşem ekibi sayesinde kısa sürede yendim ve tedavimi son derece rahat bir şekilde neredeyse tamamladım. Herkes çok güler yüzlü ve en önemli unsurlardan biri olsa gerek, çok güven veriyor. Özellikle Prof. Dr. Selahattin Sanal, çok sabırlı ve her zaman güler yüzlü olan Sekreteri Resmiye Hanım ve Chemotherapiyi uygulayan, melek gibi insan Elif Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygılarımla, Sabina Derya Özlem

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Selçuk Özyurt

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Doktor işini bilen birisi gibi geldi bana. Her ne kadar techizat eksiği olsa da eğer tekrar hastaneye yolum düşerse düşümeden kendisnden randevu alırdım...

  • çok memnunum

   6.5.2013 tarihinde,kızımdaki bir rahatsızlıktan dolayı Dr.Selçuk Özyurt'dan randevu alıp muayene olduk.Selçuk bey,çok ilgili,deneyimli ve iletişimi son derece iyi olan bir doktor.Muayene bitip çıkarken "hala böyle doktorlar var mı ?"diye sordum kendime.Hem ilgisi hem bilgisi için kendisine çok teşekkür ediyorum.Saygılarımla....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Adem Şengül

  Radyasyon Onkolojisi, Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Bey ile annemin rahatsızlığı (CA) sonucu tanıştık. Kendisinin ilk olarak hem hasta ile ilgilenmesi hem insani özellikleri dikkatimizi çekti. Gerçekten çok özverili ve çalışkan bir insan. Yardımsever ve iyi niyetli bir doktor. Hastanelerde böyle doktorların olması insanı hayata bağlıyor. Gerçekten tesekkurler ediyorum.

  • çok memnunum

   adem bey sizi tanımıyorum ama kayın valideme bir evladı gibi alakadar olmanız evimizde devamlı konuşulmaktadır,ben umutlu bakmaktayım kayın validem iyleşecek ,gerek dr luğunuz gerekse insani yaklaşımınız bizleri gercekl anlamda duygulandırıdı ve mutlu etti ,size minnatarız .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at