Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Konak
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 29 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 12 adet beyin ve si... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 29 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 12 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 6 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 13 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 22 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 46 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 27 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 52 adet iç hastalıkları uzmanı, 35 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 18 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 26 adet kardiyoloji uzmanı, 27 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 29 adet nöroloji uzmanı, 7 adet nükleer tıp uzmanı, 20 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 8 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 29 adet radyoloji uzmanı, 3 adet romatoloji uzmanı, 2 adet sualtı hekimliği ve hiperbarik tıp uzmanı, 6 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 14 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 7 adet tıbbi patoloji uzmanı, 25 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İzmir ilinde Gzt.hasan Tahsin Cad.basın Sitesi 253 sokakno 43 Yeşilyurt Konak adresinde bulunmaktadır. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2322444444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Külal Çukurova

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Külal hanım iki Kızımın da doğumunu gerçekleştirdi.kendisi öncelikle çok iyi bir insan ve mükemmel bir doktor.herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Kulal hanımla 16 yil once kızımin dogumunda tanistik ailemizin hatta tum cevremizin doktoru oldu tanidigim en iyi doktor aklinizda soru isareti kalmadan en ince ayrintisiyla anlatarak sizide rahatlatiyor yıllar sonra bile arasanız onca hastasının olmasına ragmen sizi hemen tanır tavsiye ettigim tum arkadaslarım bir daha baska doktora gitmem diyip tesekkur ediyor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mehmet Serdal Demir

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Uzun yıllar çektiğim karın ağrılarımdan beni yeniden hayata bağlayan çok değerli MEHMET SERDAL DEMİR ve ekibine sonsuz teşekkür ederim dokturumuzu allah başımızdan eksik etmesin Mustafa Başaran/Sındırgı,Balıkesir

  • memnunum

   MEHMET SERDAL<<< DOKTORUMUZU ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ONUN GİBİ DOKTORLARDAN ALLAH RAZI OLSUN 2 HAFTADIR YAŞADIĞIMI HİSSEDİYORUM AYRICA MEHTAP HANIMADA BURDAN ÇOK TEŞ.EDERİM YARDIMLARI İÇİN.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Halime Şen Selim

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   asistan hekim olduğunu bilmesem genç olmasa katip çelebi üniversitesinde hoca olduğunu düşünürdüm. kendisine ilgisi alakası bilgi ve deneyimi için teşekkür ederim. keşke hep burada çalışsa. bizlerden ayrılma hocam. Teşekkürler.

  • çok memnunum

   doktor hanımın sıcak gülüşü ve yumuşak ses tonu beni çok rahatlattı.. teşekkür ederimm

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Özgür Niflioğlu

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Süper bir doktor, onun sayesinde fazla kilolarımdan kurtuldum; sürekli internetten hastalarına destek oluyor. En büyük sıkıntım çok hastası olduğu için randevusu ileri tarih oluyor. Ama beklemeye değer çünkü mükemmel!

  • çok memnunum

   Müthiş bir doktor. Tüm sorunlarımızı kısa sürede çözdü. Pratik ve akılcı yaklaşıma sahip.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ali Gürbüz

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Adım İbrahim Erkmen. 2005 yılında sayın doktorum beni Özel Gazi'de ameliyat etti. 2 gün içerisinde geldiğim gibi tekrar yürüyerek hastaneden çıktım. Şükranlarımı iletiyorum. Tanıdığım en mükemmel doktor. Allah ona uzun ömürler versin. Çalışmalarında başarılar dilerim.

  • çok memnunum

   Hem bilgili hem cana yakın hem de alçak gönüllü bir doktor. Verdiği yemine sadık adam gibi adam bir doktor. Onu tanıdığıma şükürler olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Fatma Müderrisoğlu

  Dermatoloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   agzımda yaralar vardı 6 aydır ama bu doktoru tanıştım ve bu doktor hemen 1 haftada igleştirdi

  • çok memnunum

   Fatma hanıma çok teşekkür ederim.Kendisi hastalığımla oldukça yakından ilgilendi ve benim rahatsızlığım onun verdiği ilaçlardan çok bana verdiği doğru bilgi ve moralle daha çabuk iyileşecek.Aslında hastalığımın ömür boyu kalıcı olduğunu söylüyorlar fakat inanıyorum ki eskisi gibi beni üzmeyecek nüksettiğinde yapmam gerekeni en doğru şekli ile öğrendim.Kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim.Saygılarımla

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Akif Serhat Gür

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   geçen hafta annemi ameliyat eden ve sağlığına kavuşturduğu için hocamız sayın dr serhat gür hocamıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum.gerek kişiliği gerekse hastalara gösterdiği ilgi,alakasından dolayı ailem adına teşekkür ederiz, bundan sonraki hayatında başarılarının devamını dilerim saygılarımla iyi günler.

  • çok memnunum

   Bana meme kanseri teşhisi konduğunda, doğal olarak ben de diğer kadınlar gibi korktum. Bu korkumu Sn. Doç. Dr. Serhat Gür ve ekibi sayesinde kısa sürede yendim ve tedavimin başarılı bir şekilde sonuna kadar geldim. Güler yüzünü eksik etmeyen ve hastasına güven veren bir doktor. Buradan doktorumla beraber çalışan Resmiye ve Elif Hanım'a da teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sabine Derya Özlem.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Cem Nazlı

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Allah sizden razı olsun dr.bey babamı hayata tekrar döndürdünüz sizin gibi işini iyi ve severek yapan birisiyle karşılaştığımız için rabbimize şükrediyoruz.hayatta ne isteğinizde varsa hepsi gerçekleşmesi dileğiyle. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim.teşekkürler.

  • çok memnunum

   benim iyi bilgili hemde kocaman bir kalbiolan doktorum seni seviyorum çünkü sen zor hemde çok zor bir durumda iken her kesin yüzüme bile bakmadığı anda sadece insan oldugum içinteşhis ve tedavinle hayatta ve ayakta kalmamı sagladın ömrümce müteşekkirim sağol varol

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Selçuk Özyurt

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Doktor işini bilen birisi gibi geldi bana. Her ne kadar techizat eksiği olsa da eğer tekrar hastaneye yolum düşerse düşümeden kendisnden randevu alırdım...

  • çok memnunum

   6.5.2013 tarihinde,kızımdaki bir rahatsızlıktan dolayı Dr.Selçuk Özyurt'dan randevu alıp muayene olduk.Selçuk bey,çok ilgili,deneyimli ve iletişimi son derece iyi olan bir doktor.Muayene bitip çıkarken "hala böyle doktorlar var mı ?"diye sordum kendime.Hem ilgisi hem bilgisi için kendisine çok teşekkür ediyorum.Saygılarımla....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Adem Şengül

  Radyasyon Onkolojisi, Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Bey ile annemin rahatsızlığı (CA) sonucu tanıştık. Kendisinin ilk olarak hem hasta ile ilgilenmesi hem insani özellikleri dikkatimizi çekti. Gerçekten çok özverili ve çalışkan bir insan. Yardımsever ve iyi niyetli bir doktor. Hastanelerde böyle doktorların olması insanı hayata bağlıyor. Gerçekten tesekkurler ediyorum.

  • çok memnunum

   adem bey sizi tanımıyorum ama kayın valideme bir evladı gibi alakadar olmanız evimizde devamlı konuşulmaktadır,ben umutlu bakmaktayım kayın validem iyleşecek ,gerek dr luğunuz gerekse insani yaklaşımınız bizleri gercekl anlamda duygulandırıdı ve mutlu etti ,size minnatarız .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at