İzmir Eğitim Diş Hastanesi

Ağız ve diş sağlığı, Ağız diş ve çene cerrahı, İç hastalıkları uzmanı, Periodontolog, Çocuk diş hekimi daha fazla

Bilgileri düzenle

İzmir Eğitim Diş Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk diş hekimliği uzmanı, 116 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet ortodonti uzmanı, 1 adet periodontoloji uzmanı, b... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Eğitim Diş Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk diş hekimliği uzmanı, 116 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet ortodonti uzmanı, 1 adet periodontoloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Eğitim Diş Hastanesi İzmir ilinde Sümer mahallesi 451. sokak Konak adresinde bulunmaktadır. İzmir Eğitim Diş Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324418181 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Murat Bostan

  Diş Hekimi, Dt.

  • çok memnunum

   Ben kendisiini araştıracak bilgi edindim iyi bir secim. Yaptığımı. Kendisini. Görünce daha. Iyi. Anladım ama cene çerrahine geçtiğini duyunca. Çok. Üzüldüm ama beni mağdur etmeyceni söylediği zaman çok. Sevindim böyle doktorlara az rastlanır oldu iyiki sizi. Tanıdım iyiki varsınız

  • çok memnunum

   Murat bey tam anlamiyla mukemmel bir doktor. Agri aciya fobisi olanlara tavsiye ederim.bugun benim disimi cekti fakat ben igneyi nasil yapti o disi nasil cekti hic anlamadim.ayrica guler yuzlu samimi bir insan coook tesekkur ediyorum kendisine.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Cem Latif Burel

  Diş Hekimi, Dt.

  • çok memnunum

   İlgili ve huzur verici tavırları herşeye bedel ben ki inanılmaz korkarım diş çektirmekten hatta kontrolunden ama Cem Bey inanılmaz tecrübe ve donanıma sahip herşeyden önce çok beyfendi elide çok hafif tesekkur ederim acısız diş çekimlerim için:))

  • çok memnunum

   İlgisi, tecrübe ve bilgisiyle çok iyi bir diş doktoru. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sevgi Gökbudak

  Diş Hekimi, Dt.

  • çok memnunum

   Harika bir bayan doktorumuz. Eli cok hafif candan icten samimimi tanidigim en iyi diş doktoru .iyiki denk geldim.size binlerce tesekurrrrr..

  • çok memnunum

   gerek insan gerek de hekim olarak tartışmasız çok iyi. Gidince hal hatır sorması güler yüz göstermesi insanı sanki devlet hastanesinde değil de özel muayenehanedeymiş gibi hissettiriyor. hekimliği de oldukça iyi. ilk defa diş etimini uğuşturulması için yapılan iğneyi hisstemedim. işini hakkıyla ve layıkıyla yaptığı için allah razı olsun. saygılar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at