Buradasınız: 
Klinikler
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Konak
İzmir Ege Doğumevi Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İzmir Ege Doğumevi Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Mikrobiyolog, Genetik uzmanı, Biyokimya uzmanı, Radyolog daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

İzmir Ege Doğumevi Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Ege Doğumevi Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 62 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 4 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Ege Doğumevi Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İzmir ilinde Gaziler Cad.no:468 Yenişehir Konak adresinde bulunmaktadır. İzmir Ege Doğumevi Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324494949 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Volkan Emirdar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   bana uygulanan tedaviden memnun kaldım ilaç tedavisi iyi geldi kendisine teşekkür ederim

 • Mennan Oktay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ben kendimi çok şanslı görüyorum.doktorum olmaktan öte beni her zaman rahatlatan, psikolojimi anlayan,beni doğru yönlendiren,yerine göre ağbi,yerine göre doktorum olan O müthiş insan MENNAN OKTAY iyiki varsın.uyguladığın tedaviyle bana harika bir çocuk bahşettin.sizinle çok uzun yol katettik.operasyonlar,ameliyatlar,tedaviler.ve hep başarıyla sonuçlandı.şu an 6 yaşında harika bir kızım var hep sizi anlatıyom.benim kadar O da sizi çok seviyor.kendinize çok iyi bakın...

 • Abdullah Taşyurt

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

 • Cemal Karanfil

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   merhaba arkadaşlar;ben izmirden yazıyorum. size tavsiye edeceğim doktor Op.Dr.Cemal KARANFİL. Kendisi inanın bana Türkiyedeki sayılı hekimlerden. Biz şu an 7 yıllık evliyiz. 3 yaşında bir kızımız var. Tabiki önce Rabbime daha sonrada Cemal beye çok şeyler borçluyuz. 5 yıl boyunca çocuğumuz olmadı neler yapmadıkki, gezmediğimiz hekim denemediğimiz kadın doğumcu ve jinekolog kalmadı. En son eşimin akrabası Cemal KARANFİLİ tavsiye etti ve doktorumuzun gösterdiği doğrultuda aşılama sonucu bir kızımız dünyaya geldi. Cemal bey aşılama konusunda çok ama çok deneyimli bir hekim. Bizim gibi çocuk özlemine hasret aile bireylerine kesinlikle tavsiyemdir. Bildiğiniz gibi bu tür muayene ve tedavi süresince kullanılan her türlü tıbbi malzeme ve ekipman çok önemli. Sterilite ve hijyen konusunda ben ve eşim çok titiziz.Eşimle birlikte tedaviye başlarken bu sorular hep aklımızdaydı nasıl bir tedavi uygulanacak, uygulanırken hijyen nasıldır,ekibi profesyonelmidir diye hep birbirimize sormuşuzdur. Taki Cemal KARANFİL ve ekibini görünceye kadar. Arkadaşlar bu arada tedaviniz boyunca yapılacak her operasyon ve mali değeri olan herşey yasaldır ve kayıt altındadır.Bu çok önemli lütfen bunu atlamayın. Açıkçası doğum ve kadın hastalıklarıyla ilgili her konuda bu doktora başvurmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca böyle bir hekimin İzmirde oluşu biz İzmirliler için bir ayrıcalık. Hepinize Saygılarımla. Tolga ÖZKUL

 • Emre Tanyeri

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   tavsiye ederim. ilgili ve iyi bir doktor. izmir' de tek diyebilirim. öneriler sayesinde tanıştım. güleryüzlü sabırlı hastasıyla ve ebeveyniyle tek tek ilgilenen hastalığına anında tanı koyabilen ve çözüme kavusturan bir hekimdir. alsancak behçet uz da görev yapıyor suan. güvenilecek bir doktor.

 • Mustafa Tevfik Yamazhan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   süper bir doktor

 • Mustafa Oğuz Aygören

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   çineliler çok şanslı soğukkanlı sakin bir doktorloru oldu

 • Hasan Merih Hanhan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL BİR DOKTOR.

  • çok memnunum

   Bence gelmiş ve geçmiş en harika doktorlardan biri,hem hastası ile olan diyaloğu hem de hekim olarak alanında en iyi oldoğunu düşünüyorum.doğumumu Merih bey yaptırmıştı.Aynı zamanda ablamın hayatını kurtardığı için sonsuz teşekkürler..

 • Mehmet Gökçü

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi alanında gerçek bir uzman ve son derece ilgili bir doktor. Çok güleryüzlü, pozitif, motive edici ve başarılı. Kesinlikle kadın hastalıkları konusunda gittiğim en iyi doktor. Her zaman minnettar kalacağım.

  • çok memnunum

   Hastane onkoloji bölümünde tanıdığım doktorum, benim daha önce fark edilmemiş olan hastalığımı anlayarak ameliyatımı yaptı. Hemde ssk hastanesinde hiç ücret almadan. Kendisine ve diğer bütün servis doktorlarına teşekkür ederim.

 • Mehmet Özeren

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hamileliğimde doktorumun tavsiyesiye egedoğum evine yatış yaptım.Hatanede kaldığım 40gün boyunca Mehmet Bey'in ilgisini hep hisstettim. Her moral bozukluğumda samimi ve sakin tavırı bana destek oldu.Gördüğüm en iyi doktor.iyi ki var :)