Buradasınız: 
İzmir Çiğli Devlet Hastanesi

İzmir Çiğli Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Göz doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Genel cerrah, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ürolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Dermatolog, Göğüs hastalıkları doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

İzmir Çiğli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları u... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Çiğli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Çiğli Devlet Hastanesi İzmir ilinde Egekent mahallesi 8845 sokakno:4 Egekent Dvh adresinde bulunmaktadır. İzmir Çiğli Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323762333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Güven Bodur

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Önce insan sonra doktor..İşini aşkla yapan kamuda nadir bulunabilecek bir doktor...Ellerin dert görmesin...

  • çok memnunum

   Guven bey size sonsuz tesekkurlerimi sunarim cok basarili bir ameliyatla beni agrilarimdan kurtardiniz siz mukemmel bir cerrahsiniz ilginiz icin ayrica tesekkur ederim .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hakan Çelikhisar

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hayatınızda tanıyıp görebileceğiniz en nadir Uzmanlardan birisidir.Ailenizi teslim edebileceğiniz ,bilgi ve tecrübelerinde bir kere bire duraksamayacağınız tedavilerinde hızlı ve mükemmel sonuca varan bir hekimdir. Güleryüzlü ve hoşgörülü hali size sonsuz bir güven verir. Herşey için teşekkürler Hakan Bey..

  • çok memnunum

   İzmir'in tartışmasız en iyi doktoru... Hastayla çok yakından ilgilenip en kısa sürede hastalığını tedavi eden işinde çok başarılı ve renkli kişiliği ve sempatikliğiyle de etrafına mutluluk dağıtan bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at