Buradasınız: 
Klinikler
Aile Hekimi
Aile Hekimi İzmir
İzmir Çiğli 7 Nolu İzkent Aile Sağlığı Merkezi

İzmir Çiğli 7 Nolu İzkent Aile Sağlığı Merkezi

Aile hekimi

Bilgileri düzenle Randevu al

İzmir Çiğli 7 Nolu İzkent Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 3 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Çiğli 7 Nolu İzkent Aile Sağlığı Merkezi İzmir ilinde İzkent mahallesi adresinde bulunmak... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Çiğli 7 Nolu İzkent Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 3 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Çiğli 7 Nolu İzkent Aile Sağlığı Merkezi İzmir ilinde İzkent mahallesi adresinde bulunmaktadır. İzmir Çiğli 7 Nolu İzkent Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323781484 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nuray Öztürk Arslan

  Aile Hekimliği, Dr.

  • çok memnunum

   çok başarılı hoş görülü işini en iyi şekilde bilen ve yapan bir doktorumuz.

 • Erkan Tokaç

  Aile Hekimliği, Dr.

  • çok memnunum

   rahatsızlığım (akut tonsilit) tekrarladı ve çok kısa sürede atlatmama yardım edecek ilaçları almamı sağladı. bunun yanında akut dönemlerimde fibromiyalji rahatsızlığımı iş potansiyelimi en az etkileyecek şekilde atlatmamı sağladı uzman doktorlara yönlendirerek hastalık teşhisinin kısa zamanda konmasını sağladı.

  • memnunum

   sadece ilaç yazdırıyorum.hastalara karşı gayet saygılı bir doktor.ilaç kullanım miktarlarında hata olmaktadır.bu yüzden ilaç erken bitmektedir.