İzmir Central Hospital kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet derma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Central Hospital kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Central Hospital İzmir ilinde Ozanabay Cad.1644 sokakno:6 Bayraklı Karşıyaka adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Neslihan Gürbüz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Op.Dr.Neslihan gürbüz ün hastalarına olan yaklaşımı mükemmel bir kişiliğinin göstergesidir.Muayene ve tedavi sürecinde tetkik ve tahlil konularında birebir ilgilenmesi,tanılarında ve ilaç tedavisinde başarısı tartışılmaz.Size çok teşekkür ederim Neslihan hanım gördüğüm tedaviden çok memnun kaldım.Başarılarınızın devamını diliyorum.

  • çok memnunum

   ilgi ve alakası çok iyi hastalarıyla çok ilgileniyor o kadar kadın doğum doktoruna gittim neslihan hanım gibi hastalarıyla ilginen doktor görmedim.çok teşekkür ederim neslihan hanım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Haydar Yaşa

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Selam benim 78 yasindaki annemin kalp ameliyatini basariyla yaptilar.Haydar bey gercekten mukemmel bir doktor hastasiyla cok ilgileniyor ameliyattan sonra yine takibini cok iyi yapiyor.Haydar ve tum ekibine sonsuz tesekkurler.

  • çok memnunum

   bugun kalp ameliyatı olan babamız süleyman meşin ailesı olarak başta doktorumuz haydar bey ve ekip arkadaşlarına çok teşekkur edıyoruz kolay bir ameliyat geçirmedık fakat başarınız ve insanlıgınız ıle kolay atlattık teşekkürler CENTERAL HOSPETAL!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Uğur Önsel Türk

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   14.10.2014 tarihinde uğur hocaya muayene oldum.daha önce özel bir hastanede muayene oldum ve kalbimde sorun olduğu ve anjio olmak gerekteği tarafıma söylendi.uğur hoca muayene ve gerekli tetkikleri yaptıktan sonra anjio olacak bir durumun olmadığını tarafıma söyledi.neredeyse boşu boşuna anjio olacaktım.uğur hocaya çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Uğur bey babamın doktoru. Hastalarına olan ilgisi ve bilgisine sonsuz teşekkürler.Babam Uğur beyin tedavisinden çok memnun.Mütevazi kişiliği her insana nasip olmaz.Bizde memnuniyetimizden dolayı her tanıdğımıza kendisini tavsiye ediyoruz.24 saat telefonlarıma bakan bir doktora denk gelmemiz de bizim için büyük bir şans.Tekrar teşekkürler Uğur bey.....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at