Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Bornova
İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Radyolog, Fizik tedavi uzmanı, Biyokimya uzmanı, Göz doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, Nörolog, Psikiyatrist, Ürolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Patolog, Göğüs cerrahı daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet enfeks... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi İzmir ilinde Ankara Yolu 4 Sanayi Sitesi Acil Yardım Ve Travmatoloji Hs. Bornova adresinde bulunmaktadır. İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323755858 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zühre Dilek Koca Yargıç

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hem insanlığı hem doktorluğu çok iyi.devlet hastanesinde olupta hem güleryüzlü hemde iyi muayene yapan ender doktorlardan biri.. gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Süleyman İçke

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İnanılmaz ilgili, mesleğini seven, özverili, öğle tatili kavramı olmayan, ego nedir bilmeyen bir doktor. Kendisine sonsuz teşekkürler...

  • çok memnunum

   süleyman içge ye bel fıtığı ameliyatı oldum. kendilerine sonsuz teşekkür ve minnetlerim iletirherkese tavsiye ederim. çok teşekkürler süleyman bey. tavsiye ettiğim kişilerde çok memnun sizden.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Serap Eren

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba ben gizem,duymuyorum şikayetiyle gitmiştim bundan 15gün önce ve bugün kontrol günüm geldiğinde sayesinde çok güzel şeyler duyarak odasından çıktım :)Çok başarılı bir hekim kesinlikle! Ayrıca tüm şikayetlerimi titizlikle dinleyip gerekli tetkikleri güler yüzlü hoş tavırlarıyla yapan Serap hanım tüm ilgi alakasıyla taktir edilecek bir doktor.Kısacası ben Serap hanım ile tanıştığım için çok memnunum kendisine çok çokkk teşekkür ediyorum :)

  • çok memnunum

   Bir odyometris olarak serap hanım gibi bir doktorla çalıştığım için çok şanslıyım. Hastalarının tedavisinde göstermiş olduğun üstün başarının birebir şahidiyim. İyi ki varsın.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Uğur Başer

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ben ankaradan ekrem hocam size iki sefer ameliyat oldum cok memnunum size cok tesekur ederim Ekrem Kanbur ankra sincan

  • çok memnunum

   Ben ankaradan ekrem hocam size iki sefer ameliyat oldum cok memnunum size cok tesekur ederim Ekrem Kanbur ankra sincan

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Zeynep Bodur Akgül

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Zeynep hanım'la 6 aydır bir tedavi sürecindeyim ve çamurdan heykel yaratmak deyimini kullanırım hep onun için. Mükemmel ilgisi, sevecen yaklaşımı, hastalarını gülerek karşılaması hekimlik mesleğinin yanında insani yönünüde çok güçlü kılıyor. İzmir'de yaşıyorsanız ve psikiyatriste gitmek gibi bir düşünceniz varsa kesinlikle çok şanslısınız.

  • çok memnunum

   Zeynep hanımla tanışmam yaklaşık 1 sene yanına gitmemle oldu. İş stresi ve yoğunluğundan çok aşırı derecede bunalmıştım ailemle eşimle çocuklarımla ilgilenmek bir yana dursun aksine işte yaşadığım stresi onlara yansıtır olmuştum hayatı belki de onlara zindan etme noktasına getirmiştim ki oğlum benim için randevu alıp zeynep hanıma gitmeme vesile olana kadar sonrasında zeynep hanımla tedavi ve takip edilme sürecim başladı. Zeynep hanım alanında gerçekten çok iyi bir doktor. Benim yaşadığım yoğunluk ve stresi bir kenara koymama aileme ve çocuklarımla daha çok zaman geçirmemi ve mutluluğu yakalama fırsatı sağladı bana. Hala devam eden bir sürecin içindeyim sağolsun zeynep hanım çok güzel ilgileniyor benimle. Gönül rahatlığıyla diyebiliyorum ki benim gibi iş yük fazla ve stresi fazla olan insanlar zeynep hanımla mutlaka görüşün. Sonrasında sizde göreceksiniz değişimi başta zeynep hanım olmak üzere tüm hastahane çalışanlarına teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (44) göz at