Buradasınız: 
İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi

Genel cerrah, İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Mikrobiyolog, Dermatolog, Kulak burun boğaz doktoru, Aile hekimi, Psikiyatrist, Radyolog, Ürolog, Nefrolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Gastroenterolog, Çocuk nefroloji uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Pratisyen hekim daha fazla

Bilgileri düzenle

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet dermatol... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi İzmir ilinde Bostanlı mahallesi 6371.sokakno:34 Bostanlı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Haşmet Mesut Özsoy

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çok iyi bir doktor. Hamilelik sürecimin 5. ayında trafik kazası geçirdim ve kendisi ile tanıştım ve iyiki de ona gitmişim, çok rahat bir süreç geçirdim, herkese de tavsiye ederim. Mesut Bey'e cok teşekkürler

  • çok memnunum

   Bergama da oturuyoruz.gebeliğimin takibi için pek çok yer gezdim.hep karşımıza prof dr mesut hoca önerildi.Yanına tanışmaya gittik.kendisine doğumumun bergama da olacağını söylememe rağmen bizimle çok ilgilendi.Her defasında telefonlarımızı cevapladı.Şimdi doğumumuzu mesut hocada ve çalıştığı başkentte yapıcaz.mesut hocamıza güveniyoruz.içimiz çok rahat.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Aslı Akın Aslan

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Öncelikle Aslı hanıma babam Hüseyin Ulaş'a gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim sayesinde bir çok doktorun yapamadığını başardı ve babam şu anda daha iyi ve bende bugün tedaviye başladım ilk izlenim olarak çok pozitif ve insan halini ve durumunu konuşarak bile anlayan onda iyileşeceğine inandıran bir izlenim bırakıyor kendisini tavsiye ederim ve başarılarının devamını dilerim hastalarına da Allah şifa versin çok teşekkürler Aslı hanım

  • çok memnunum

   Özel hastaneden bir doktor arıyordum ve Aslı Hanımı bu sitede buldum. Hakkında yazılan yorumları okuduktan sonra gitmeye karar verdim. İyi ki de öyle yapmışım. Yıllardır bir çok psikiyatristle görüşmüştüm ve bir sürü de ilaç kullanmıştım. Belki benim de hatam vardır ama ilaç tedavisinden en çok sonuç aldığım doktor Aslı Hanım. Çünkü verdiği ilacın etkilerini takip ediyor. İlaç vermeden önce de duygu ve durumlarla ilgili çok ayrıntılı bilgi alıyor. Ezbere ilaç vermiyor yani. Ve verdiği ilaç eğer uygun değilse değiştirebiliyor. Konuşması, davranışları ve ifadeleri güven verici. Destek ve yönlendirmeleri ise bir harika. Henüz tedavinin başlarında sayılırız, 4 ay falan oldu ama eninde sonunda sorunu tümden çözebileceğime dair bir inanç oluştu bende.Aslı Hanımla ilgili söyleyebileceğim tek olumsuzluk(ki bu kendisinin hatası değil) randevu alabilmek için 1 hafta-10 gün beklemek gerekiyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Tuğba Han Yılmaz

  Genel Cerrahi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Sayin dr Tugba hanima tsk ederimAmeliyatimi 1temmuz 2014 de gerceklendirdi beni bir meslektas olarakyureklendirdi bir gun hastanade kaldim zarafetini ve hunerli ellerini kullandi.Oslo da yasiyorum tatile gelmistim kitleyi bir ay once bulmustum.......

  • çok memnunum

   1 ay evvel kasık fıtığı ameliyatımı başarıyla gerçekleştirerek beni sağlığıma kavuşturan genel cerrah Sayın Doç.Dr.Tuğba Han Yılmaz'a, ekibine ve hastahane personeline sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Işık Köksal

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hüseyin Gülay

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   DOKTORUMUZ SAYIN HÜSEYİN GÜLAY, EYLÜL-2013 AYINDA TEYZEMİN 2 AMELİYATINI DA BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. KENDİSİNİN ÖNCELİKLE TEYZEMİN RAHATSIZLIĞI İLE İLGİLİ GÖSTERDİĞİ DUYARLILIK, MESLEĞİ İLE İLGİLİ PROFESYONELLİĞİ, BAŞARISI VE TEŞHİS-TEDAVİ AŞAMASINDA İNSANİ OLARAK YAKLAŞIMI BİZLERİ ÇOK MEMNUN BIRAKTI. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

  • çok memnunum

   Kardeşimin hastalığı sırasında gayretli ve başarılı hekimliği sayesinde sağlığına kavuştu..Dr.Hüseyin Gülay 'a çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sevda Osmanoğlu

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sevda Hanım, kendisini hastalarına adamış bir hekim. Benim tedavi ve kontrollerimde her zaman en ince detayla ilgilenir. Geçen sene yataklı tedavim sırasında, ayrı binada olamamıza rağmen günde üç kez gelip kontrol ediyordu ve aldığım gıda ile bile bizzat ilgileniyordu. O benim kanatsız meleğim. Allah onu ailesine ve hastalarına bağışlasın.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir insan, mükemmel bir doktor. Benim için onu tanımak büyük şans. Babamın ciğerindeki minicik bir lekenin takibini çok önceden sağladı ve bugün onun sayesinde erken teşhisle kanser ameliyatı olabildi. Eşimi normal bir kontrolde kalp doktoruna yönlendirerek normalde asla bilemeyeceğimiz kalp sorunlarını fark etmemizi sağladı. Hep onun sayesinde önlemler aldık biz. Ailecek minnettarız kendisine. Koruyucu meleğimiz gibi. Babam 30 sene tiryakilikten sonra onun bir sözüyle sigarayı bıraktı. İyi ki varsınız sevda hanım. Gerçekten kendisi ailemizin doktoru.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Onur Sakallıoğlu

  Çocuk Nefrolojisi, Yrd. Doç. Dr.

  • memnun değilim

   Ben kendisinden maalesef hiç memnun kalmadım Oğlum 12 yaşında ve geçen Mayıs başında boğaz enfeksiyonu oldu bu süreçte defalarca kendisine gitim yeterli ilgi ve tetkik olmadığı için oğlumun rahatsızlığı ilerledi ve mikroplar çoğalıp kardite çevirdi ve acilen 10 gün boyunca hastanede yattık şimdi oğlum ömür boyu 21 günde bir penisilin olmak zorunda.Okuluna gidemedi ve yaz tatili de zehir oldu .Nefroloji alanında doğru tetkik ve araştırma yapıyor olabilir (bilmiyorum)ama oğlumun hastalığı ile ilgili ihmalci ve ilgisiz davrandı yeterli tetkik ve araştırma yapmadı.

  • çok memnunum

   Kesinlikle çok başarılı. Sakin sabırlı ve anlayışlı bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Kutlay Naci Tutucu

  Nefroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kutlay bey hem mesleki başarısı hem de ruhu ile tanıştığım en saygın doktorlardandır. Kendisi ile tanışmış olmak bizim için büyük şans. Kendisine güler yüzü ve etkin tedavileri için çok teşekkür ederiz.

  • çok memnunum

   BİR YIL ÖNCE, ENİYİHEKİM.COM'DA YAPILMIŞ İYİ YORUMLARDAN DOLAYI KENDİSİNE KBY HASTASI ANNEMİ GÖTÜRDÜM..VE İLK MUAYENEDEN VE VERDİĞİ İLAÇLARDAN BİR AY SONRA ANNEMİN YORUMU "KENDİMİ YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM" OLDU..O GÜN BU GÜNDÜR KUTLAY BEYİN PEŞİNDEYİZ:) TANIDIĞIM EN İYİ DOKTOR VE İNSANLARDAN BİR TANESİ..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at