Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Konak
İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

Bilgileri düzenle Randevu al

İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 7 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 9 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi İzmir ilinde Ali Çetinkaya Bulvarı No:26 Alsancak Konak adresinde bulunmaktadır. İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324636465 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Levent Yıldırım

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   mesleğinde çok başarılı bir doktor. karımın sezeryzan ile doğumunda çok başarılı olarak yapmış olduğu anestezi için teşekkür ederim.

 • Sulhiye Sevda Orhon Ciğer

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   SAYIN DR.SEVDA HANIM YILLARDIR KABUSUM OLAN AKNE VE SİVİLCELERİME KESİN ÇÖZÜM BULAN ALANINDA EN İYİSİ OLDUGUNU GURURLA SÖYLEYEBİLECEGİM TEK DOKTOR. DAHA ÖNCE ÇOGU HEKİMLERİMİZ SORUNUMU ÇÖZMEDE HEP YANLIŞ TEDAVİ UYGULADI.ANCAK KENDİSİ BİR BAKIŞTA SORUNUMUN BU OLDUGUNU SÖYLEDİ. BEN 40 YAŞINDA YIM KENDİME GÜVENİM ZAYIF OLAN BİR ESNAFIM.İLK DEFA HOCA HANIMIN SAYESİNDE AYNALARLA BARIŞIP KENDİME ÖZGÜVENİM GELDİ. DEGERLİ HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR TEREDDÜT ETMEDEN CİLT SORUNU OLANLARIN KENDİSİNDEN RANDEVU ALMALARINI TAVSİYE EDİYORUM.SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.

 • Arzu Bilici Bölükoğlu

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

 • Birdal Çetinol Tosyalı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   birdal hanım sayesinde hamile kaldım nükemmel bir doktor ve tavsiye ettigim bir cok insaan memnun kaldı 12 ay boyunca gözetiminteydim ve cok ama cok ıyı bır doktor bayanlar eger bir doktor arıyorsanız sıze şiddetle tavsiye ediyorum

 • Salih Tolga Kutlu

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   sayın salih tolga bey perşembe günü sizin emeğiniz ile ameliyat oldum.ayağımın eskisi gibi olacağı ümidi ile yaşıyorum.bunun olacağına tüm benliğim ile inanıyorum çünkü sizin emeğiniz var.son cümlelerimi yazarken size minnettar olduğumu söylemeden geçemeyeceğim.size sonsuz teşekkür ederim.size ALLAH dan sağlık mutluluk diliyorum.

 • Erkan Emekçi

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok iyi bir doktor. Sorduğum bütün sorularıma anlaşılır ve detaylı cevaplar vererek yaşadığım sıkıntılı anları atlatmamda çok yardımcı oldu.Yakma işleminden 10 gün sonra cinsel organımda hiç bir iz kalmadı.Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Bahri Kaderoğlu

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   Bölgesel şsrtlardan dolayı ağır geçirdiğim bağırsak bozukluğu rahatsızlığımı ilk tetkikte doğru teşhis ederek en doğru ilaç uygulamasıyla çok kısa sürede iyileşmemi sağlamıştır. Memnuniyetim büyüktür, kendisine teşekkürlerimi sunarım.

 • Sema Topan Aksu

  İç Hastalıkları, Dr.

  • memnun değilim

   28 10 2012 tarihi acil servise gittim nefes almada zorluk çekttiğimi anlattım bana burun damlası ilacını yazdı iki dakika içinde hastaneden ayrıldım nerde kaldı hasta hakları tepecik hastanesine gittim kalbimi dinleyip akciğer filmi çektiler antibiyotik yazıp hastaneden ayrıldım acil servis dr sema aksu dan hiç mi hiç memnun kalmadım insan nerine koymuyor gereken neyse yapılsın

 • Arif Kutsi Güder

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   uzun yıllar önce dokuz eylül üniv de kuzenimin parçalanan böbreği yüzünden büyük bir cerrahi operasyon ve günlerce ölüm kalım savaşından Dr arfi Bey kurtarmıştır.Ben ve ailem arkadaşlarım dostlarım uzman hekim olduktan sonra da peşini bırakmadığımız yegane doktordur.Tanı ve tedavileri yüzde yüz nettir.uyguladığı tedavilerden sonra hastalık asla nüksetmez.Bilgili ve donanımlı olması yazdığı ilaçlara bile tesir etmektedir.İzmir'de en mükemmel doktor Arif kutsi güderdir.İzmirde olduğu için çok şanslıyız.

  • çok memnunum

   alanında uzman ilgilenen araştıran çok iyi bir doktor

 • Ali Davaslıoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.