Bilgileri düzenle Randevu al

İzmir Aliağa Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet gene... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Aliağa Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Aliağa Devlet Hastanesi İzmir ilinde Yeni mahallesi Rumeli Cad.no:7 adresinde bulunmaktadır. İzmir Aliağa Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2326168787 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Koray Durmuş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

 • Veli Kala

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2011 Başında birgün işe giderken evden 150 metre sonra üstüme sanki çimento torbaları birbiri ardına yığıldı. Eşimin ısrarı üzerine Aliağa Devlet Hastanesi Kardiyoloji Polikiliniğinde korka korka muayene olmaya gittim. Daha içeri girer girmez; öyle bir elektrik aldım ki; sanki karşımdaki doktor değilde emmioğlumdu. Öyle sıcak, öyle samimi bir şekilde muayene ettikten sonra, teşhisini söyledi ve daha da emin olmak için İzmirde acil anjio yaptırmam için birkaç yer ve isim söyledi. Neticede onun teşhisi doğru çıktı ve 12/01/2011 günü İzmir ATAKALP Hastanesinde ByPass oldum. 4 damarım degişti. Ameliyat sonrası her ay Veli Beye kontrol için gittim. Her gidişimde ondan aldığım elektrikle sanki şarj oluyor gibiydim. Rahatlıyordum. 2011/ Ekim ayından beri aylık kontrollerimi yaptıramıyordum. Çünkü birçok Uzman Dr. gibi malum nedenlerle Veli Kala da Aliağa dan ayrıldı. İlçemiz için büyük kayıp. Amma izini süre süre buldum. Basınsitesinde Özel KARDİVA KARDİYOLOJİ DAL MERKEZİ'nde çalışıyormuş. En kısa zamanda Doktorumun o gülen yüzüne kavuşacam. Sağolasın. Varolasın Veli KALA. Sevgi ve Saygılarımla. Nuryüz DAVGANA

  • çok memnunum

   GÜLEN BİR SEVİMLİLİKLE KARŞILAŞMAK GÜÇ... 1.5 YIL ÖNCESİ YAŞADIĞIM ÇARPINTIMIN SONUCUNDA UFAK ACILARIM OLMUŞTU; FAKAT BEN HER ZAMAN KARDİYOLOJİYE GİTMEKTEN KORKMUŞUMDUR. BİR GÜN MERDİVENLERDEN DÜŞMEMİN ARDINDAN BEYİN CERRAHI DOKTORUM BANA BEL FITIĞI TEŞHİSİ KOYDU. O AN ÇOK ÜZGÜNDÜM FAKAT KARŞI KAPIDA HASTALARIYLA O KADAR SEVİMLİ İLGİLENEN BİR DOKTOR VARDI Kİ O VELİ BEYDİ VE BİR KARDİYOLOGDU...DERKEN ERTESİ ÖĞLEN VELİ BEYİN YANINDA BULDUM KENDİMİ VE BONCUK GÖZLERİNDEKİ GÜLÜMSEME İLE BENİ MUAYENE ETTİ VE MEMNUNİYETİMİN SAHİBİ OLDU. İNSANIN ADETE UFAK ÇAPLI KALP RAHATSIZLIĞI GEÇİRESİ GELİYOR:) DOKTORUMU SEVİYORUM:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Sedat Ekinci

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   tek kelimeyle süper bir doktor. Bende ameliyat oldum. Burun kemiğimde eğrilik vardı. Sürekli baş ağrısı çekiyordum. Doktorumun ellerine sağlık.Duydum ki gitmiş doktorumuz üzüldüm. Aliağa için büyük kayıp. Bu arada Nalan hemşireye de çok teşekkürler.

  • çok memnunum

   sedat ekinci çok iyi bir doktor ben 2005 yılında ameliyat olduğum da o benim doktorumdu yani kısacası çok iyi bir doktor kendisi ben şuanda 17 yaşındayım hala sedat ekiniciyi hatırlarım gözde avcıer babamda mustafa onaran

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Tunçay Yeniyapar

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   Çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. İnsancıl bir doktor olması kendimizi güvende hissettirdi.

  • çok memnunum

   Acilde yattım.İyi bir Doktor. Teşekkürler

 • İsmail Polat

  Aile Hekimliği,

  • çok memnunum

   yüzüm; ellerim ayaklarım şişiyordu, doktor bey tahlillerimi yaptırdı sonuç temiz çıktı, böbreklerle ilgili bir sorunum olmadığını öğrendim. babam böbrek kanseri idi, o yüzden endişeleniyordum, bu durumu söylememe rağmen, birşeyin yok deyip muayene ile geri göndermedi Allah razı olsun. çok iyi bir hekim.

 • Seyit Ahmet Ulusoy

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ben grip olmuştum kendisine çıktım Allah razı olsun ÇOK GÜZEL İLGİLENDİ hemen karar vermedi tahlil yaptırdı öyle karar verdi bir hasta olarak çok hoşuma gitti ..ALLAH böyle doktorlarımızın SAYISINI ARTIRSIN...AMİN.

  • çok memnunum

   seyit bey çok ilgili doktor en azından hastayla ilgileniyor diğerleri gibi değilşben kendisine bir kere çıkmıştım ilgilendi gripten dolayı çıkmıştım Allah razı olsun kendisinden verdiği ilaçlar iyi geldi böyle doktorlar görmek istiyoruz türkiyede teşekkürler seyid bey..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Necip Akar

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   7 Mayıs 2015 tarihinde tiroid bezlerimden Necip Bey'e Aliağa Devlet Hastanesinde Ameliyat oldum. Yaklaşık 5 saat sürdü operasyon. Ve şu anda sağlığım gayet iyi. Necip bey gerçekten çok ilgili ve başarılı bir hekim Allah ondan razı olsun. İş ve özel yaşamında başarılar dilerim. Nurşen Kahrıman.

  • çok memnunum

   dr necip akar bey heryönüyle mükemmel bir cerrah allah her hastaya böyle bir dr nasip etsin çünkü hasta için güven çok önemliben size çok tsk ler ederim sağolun varolun

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Ali Tan

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   aliağa için çok büyük bir şans ali hoca .varken izmire gitmeyi düşünmüyoruz bile .umarım aliağadan bir yere gitmez .doktordan önce insanlığı ve yaklaşımı süper teşekkürler ali tan hoca.

  • memnun değilim

   Öncelikle doktorun hastalara yaklaşımı hakkında diyeceğim yok, lakin annemin troid rahatsızlığını farketmesine ragmen tedavisini geciktirerek ameliyat safhasına kadar gelmesine sebep olmuştur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at