Buradasınız: 
İzmir Aliağa Devlet Hastanesi

İzmir Aliağa Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Ürolog, Göz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Aile hekimi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Mikrobiyolog, Fizik tedavi uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Dermatolog, Pratisyen hekim, Nörolog, Kardiyolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Radyolog daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

İzmir Aliağa Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet gene... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Aliağa Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Aliağa Devlet Hastanesi İzmir ilinde Yeni mahallesi Rumeli Cad.no:7 adresinde bulunmaktadır. İzmir Aliağa Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2326168787 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sedat Ekinci

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   tek kelimeyle süper bir doktor. Bende ameliyat oldum. Burun kemiğimde eğrilik vardı. Sürekli baş ağrısı çekiyordum. Doktorumun ellerine sağlık.Duydum ki gitmiş doktorumuz üzüldüm. Aliağa için büyük kayıp. Bu arada Nalan hemşireye de çok teşekkürler.

  • çok memnunum

   sedat ekinci çok iyi bir doktor ben 2005 yılında ameliyat olduğum da o benim doktorumdu yani kısacası çok iyi bir doktor kendisi ben şuanda 17 yaşındayım hala sedat ekiniciyi hatırlarım gözde avcıer babamda mustafa onaran

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ali Tan

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   aliağa için çok büyük bir şans ali hoca .varken izmire gitmeyi düşünmüyoruz bile .umarım aliağadan bir yere gitmez .doktordan önce insanlığı ve yaklaşımı süper teşekkürler ali tan hoca.

  • memnun değilim

   Öncelikle doktorun hastalara yaklaşımı hakkında diyeceğim yok, lakin annemin troid rahatsızlığını farketmesine ragmen tedavisini geciktirerek ameliyat safhasına kadar gelmesine sebep olmuştur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Cavit Mete Tarcan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mete bey mükemmel bir doktor. İlk düşüğümde gittiğim iki doktor da olaya ticari yaklaşırken Mete bey insanı bakıyor. O mükemmel biri, onunla tanışınca ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Şimdi 2. gebeliğim ve hala düşük tehdittim var. Mete bey verdiği tedaviyi uyguluyorum. Önce ALLAH sonra Mete bey yardımıyla çocuğumu kucağıma alacağımı ümit ediyorum. İnşallah rabbimden.

  • çok memnunum

   Anneyle empati kurabilen doktor candır.. İlgili alakalı ve tetkikleri ne icin yaptıgını sonuçlarını açıklayıp özverili bir şekilde anlatması meslek erbabı olduğunu gösteriyor ki Mete bey kesinlikle tavsiye edilesi bir doktor.. Kizimla 5 aylık olduk hayirlisiyla böle devam eder inşallah:))

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at