Buradasınız: 
Klinikler
Göğüs Hastalıkları Doktoru
Göğüs Hastalıkları Doktoru Maltepe
İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bilgileri düzenle Randevu al

İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk alerjis... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 16 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 91 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Başıbüyük Mevkii Göğüs Ve Kalp Damar Hastalıkları Maltepe adresinde bulunmaktadır. İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2164214200 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Merve Çiftçi

  Göğüs Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba yaklaşık iki hafta yattım SüreyyaPaşa c blok 4 kat 1 göğüs kliniğinde film boronskopi Kartal Eğitim hastanesinde Pet CT radyasyonlu Film beyin akciğer karaciğer omurilik sarmış CA beni Yedikule veya bir başka yer için yönlerdikleri an çaresiz dosyalarımın gelmesini beklerken as Dr Merve Çiftçi hanım gördü hemen el yazısı ile rica edip beni D Blok da Tunç Laçin beyi tanımama sebeb olacak girişimi yaptı müracaat ettim ve randevu aldım as Dr Merve Çiftçi hanım klinikteki tüm hastalara kendi canından biriymiş gibi davranır hastaların tüm bilgileri ezberindedir bence 10 tam puanı hak ediyorsaygılarımla . nejat engin Ersavat

 • Turan Karagöz

  Göğüs Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   hocam ben 1995 yılında süreyya paşada yattım ve sizin tedavinizle iyileşdim.ogünleri hatırladıgım zaman size her zaman ALLAH RAZI olsun ne istegi varsa versin demeden duramıyorum hocam ben ayakta zor dururken sizin tedevinizle 2 ay icerisinde kendime geldim şırnakta askerlik yaptım 12 senelik evliyim 2 cocugum var ellerinden öperler bana her sabah nasılsın oglum diye sordugunuzda sizin ayaklarınızı öpesim geliyordu ve bogazım doluyordu kendikendime bir doktor bu kadar mı iyiolur diye soruyordum.ve allah razı olsun diyordum. şimdide aile büyüklerimle o günleri konuşurken sizin sayfanızı buldum bu maili yazdım.ellerinizden öper saygılar sunarım.

 • Neşe İpekçi Özbucak

  Radyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   991 yılı şubat yada mart ayındaydık hamile anneye ultrasonla bakmak yeni yeni yaygınlaşmakta idi maltepe de tesadüfen bulduk sizi eşimle beraber ilk bebeğimizin kontrollerini yaptırmak istedik herşeyin normal olduğunu söylediniz cinsiyetini göremedik bebeğimiz 7.ayındaydı fakat öylebirşey söyledinizki yıllar nekadar haklı olduğunuzu gösterdi bize inşaallah kız değildir çünki boyu çok uzun olacak enaz 2m evet neşe hn.oğlumuz oldu şuan 21 yaşında ve boyu 1.98m.kemik yapısının çok güçlü ve uzun olduğunu siz 21yıl önce anlamıştınız uzun zamandır size ulaşmak istiyordum mesleğinize verdiğiniz önemden ve doğru teşhisinizden ötürü eşim ben ve oğlum size teşekkür ediyoruz başarılar hep sizinle olsun.

 • Ümmühan Selvi Bayram

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Güliz Ataç

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bir kez muayene oldum ama mükemmel bir doktor allah razı olsun şu an randevu almağa çalıştım fakat dolu olduğu için alamadım kendisine hastay olan diyaloğundan dolayı teşekkür ediyorum

 • Mine Demir Cankurtaran

  Göğüs Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   hastaneye yakışan on numara bir hekim..

 • Özge Ünal Bayraktar

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Skleroderma hastasıyım,solunum testi için Süreyyapaşa Göğ.Hast.ve Göğ.Cer.Hastanesi'ne gittim.Uzman Dr.Özge Ünal Bayraktar muayene etti,Kan tahlili,Akciğer rontgeni ve solunum testi yapıldı. Onların sonucunu gördü Akciğer tomografisine gerek gördü,sonucunu tekrar kendisine götürdüm.Eski grafilerimi görmek istedi,ertesi gün onları götürdüm.Astımdan şüphelendiği için astım ilçları yazdı,bir haftadır ilaçları kullanıyorum.Artık rahat merdiven çıkıp evişleri yaparken nefes nefese kalmıyorum.Bir ay sonra kontrola gittiğimde kendisine sonsuz teşekkürlerimi bildirmek istiyorum.Hastaneden de çok memnun kaldım,yukarda saydığım işlemler saat 16.00 da bitmişti,bu kadar kısa zamanda netice almam bana olağanüstü geldi.

  • çok memnunum

   Benim babam kuah hastası ve özge hanıma çok teşekkür ediyorum babamla çok güzel ilgilendi gerek insan olarak gerekse hekim olarak ülkemizde böyle doktorların bulunması bizler için büyük nimet..Kendisine minnattarım..

 • Leyla Yağcı Tuncer

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   gerçeklten kaliteli bir hekim kendisi 1997 yılında süreyyapaşada yatarken doktorum du kendisine saglık ve mutluluklar dilerim.

 • Dilek Ernam

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   KANSER OLDUĞUMU ÖĞRENDİMDEN BERİ HER KONUDA BANA YOL GÖSTEREN VE İLGİLENEN MÜKEMMEL BİR DOKTOR VE MÜKEMMEL BİR İNSAN.KENDİM VE AİLEM ADINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

 • Erol Aktürk

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Beyfendi gördüğüm en iyi hekim.İnsana insan gibi davranma yetisine sahip sayılı doktordan biri.Beni ölümden kurtardı.Allah razı olsun.Allah uzun ömür versin.Koah hastalığını en hızlı şekilde bu hekim çözüyor.Koah hastasıysan durma doktor beye git!