İstanbul Özel Amerikan Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Genel cerrah, Kulak burun boğaz doktoru, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Kardiyolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Gastroenterolog, Dermatolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Ürolog, Psikiyatrist, Kalp ve damar cerrahı, Beyin ve sinir cerrahı, El cerrahı, Göz doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Çocuk cerrahı, Göğüs cerrahı, Hematolog, Nörolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Onkolog, Çocuk nefroloji uzmanı, Aile hekimi, Patolog, Çocuk kardiyoloğu, Alerji hastalıkları doktoru, Nükleer tıp doktoru, Nefrolog, Ağız diş ve çene cerrahı, Radyasyon onkoloğu, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Göğüs hastalıkları ve tüberküloz doktoru, Çocuk onkoloji uzmanı, Üreme endokrinolojisi ve infertilite doktoru, Çocuk üroloğu, Çocuk alerjisi doktoru, Psikolog, Acil tıp doktoru, Çocuk romatoloğu, Mikrobiyolog, Çocuk nöroloji uzmanı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Fizyolog, Çocuk psikiyatristi, Ağız yüz ve çene cerrahı, Gastroenteroloji cerrahı, Neonatolog, Perinatolog, Onkoloji cerrahı, Romatolog, Göğüs hastalıkları doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beslenme uzmanı uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 47 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 79 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 18 adet kardiyoloji uzmanı, 30 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 23 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 32 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 5 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 13 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 16 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Özel Amerikan Hastanesi İstanbul ilinde Güzelbahçe sokakno:20 Nişantaşı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Can Kavuzlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   KADIN HASTALIKLARI DEYİNCE BENİM İÇİN BİR NUMARA OLAN DOKTORUM CAN KAVUZLUYA SONSUZ MİNNET DUYGUSU İÇİNDEYİM..SAYESİNDE YILLAR ÖNCE ÇOK BAŞARILI BİR RAHİM AMELİYATI GEÇİRDİM SAKİNLİĞİ POZİTİFLİĞİ İLE DOKTOR KORKUMU YENMEMİ SAĞLADI KENDİMİ ÇOK RAHAT HİSSETTİĞİM SON DERECE GÜVENDİĞİM MÜKEMMEL BİR DOKTORDUR O..BÜTÜN ARKADAŞLARIMA TAVSİYE ETTİM HERKESE EDİYORUM..

  • çok memnunum

   Can Bey'e sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. hem tedavi sürecindeki profesyonelliği için hem de hiç bir zaman kaybetmediği güleryüzü, pozitif tutumu, sorun çözücü yaklaşımları ve de verdiği her türlü destek için kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ebru Alper

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   tum hamılelık surecı boyunca dogru teshıslerı, detaylı kontrollerı, dogru yonlendırmelerı, sakın ve kontrollu ve sıcak kanlı tavrıyla dort dortluk bır doktor ve coach. Kendısı ıle tanıstıgımız ıcın cok memnunuz, 2.ci bebeğimizde de bızımle aynı heyacanları yasadıgına emınız.

 • İlker Manavbaşı

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi son derece tecrübeli ne yaptığını bilen ve kesinlikle sizi rahatlatan bir cerrahtır. Ben çok memnun oldum. Yıllardır burun ameliyatı olmak için doğru adresi arıyordum ve Sayın İlker Bey'e çok teşekkür ederim. www.ilkermanavbasi.com.tr web sitesinde detaylı bilgi edinebilirsiniz. Araştırma yaparken bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   İşinde uzman çok değerli bir doktordur. Burnumun ikinci ameliyatını yaptı artık nefes alabiliyorum. Yüzüme yağ dolgusu yaptırdım ve 8 yaş genç gösteriyorum :))

 • Süreyya Şeneldir

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

 • Önder Kılıçoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Onder hocama kesinlikle gozu kapali guvenebilirsiniz.bende dogustan ayak damar gerginligi rahatsizligi vardi dizlerim bukuk ve tek baston yardimiyla yuruyebiliodum .onder hocam ameliyatimi ustlendi. Ve ayaklarim dimdik basio ve yuruyebiliorum .sikayetlerimin hepsi gecti.allah bin kere razi olsun kesinlikle mukemmel bi doktor

  • memnun değilim

   Kendisi annemi iki sene önce ayağından ameliyat etti ve annem sonrasında aynı ayağının dizinden şimdide belinden çok büyük ameliyat geçirmek Zorunda kaldı. Şuan yoğun bakımda. Türkiyede ve dünyada parmakla gösterilen en değerli hocaya ameliyat oldu inşalah eskisinden daha iyi olacak. Annemin bu kadar ameliyata girmesinin sebebi önder kılıçoğlunun ameliyat sonrası yanlış bilgilendirmesi yüzünden oldu. Kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir kişidir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at

 • Ilmay Bilge

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ilmay hanımla 2009 yılında tanıştım İnternetten buldum ağlayarak kızım için randevu almaya çalışırken sekreteri doktor hanımın cep telefonunu verdi ve aradım, ben böyle bir doktor tanımadım şimdiye kadar.Daha muayeneye bile gitmeden beni bilgilendirdi, teselli etti, yatıştırdı. Allah bin kere razı olsun, gülen yüzünüz solmasın hocam, size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum, her zaman minnetle anıyorum. Doktorluğu ve insanlığı bir bedende toplamış Rabbim. Tekrar teşekkürler

  • çok memnunum

   İnternetten araştırarak doktorumuza ulaştım. Güleryüzlü konuşkan olması beni çok mutlu etti. herşeyi yazarak ve çizerek anlattı.. Çocuğuma şimdiye kadar birçok antibiyotik kullanmıştım. Hocamıza geldiğimizde sadece antibiyotik krem ve şurupla hastalıgı geçirdi. antibiyotik kullanımının böbreklerde yapacağı tahribatı düşünerek sadece bu şekilde tedaviye devam edildi. doktorumuzu herkese tavsiye ederim. çanakkalede götürmediğim doktor kalmamıştı ama Hocamız çok yardımcı oldu bize.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Korhan Yılmaz

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Şenol Çarıllı

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Şenol bey ayağımda oluşan bir kesik sonucu toplar damardaki sonlanmayan kanamayı tedavi etti. Haftalarca başka doktorların tedavi edemediği yarayı Şenol bey yarayı dikmeden açık bırakarak ve sürekli pansuman ile tedavi etmeyi başardı. Kendisinin çok başarılı bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

 • Tülin Tuğlular Fıratlı

  Hematoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Tedavimdeki yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederim.

 • Tahir Haytoğlu

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Uzm.Dr.