İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beslenme uzmanı uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 47 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 79 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 18 adet kardiyoloji uzmanı, 30 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 23 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 32 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 5 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 13 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 16 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Özel Amerikan Hastanesi İstanbul ilinde Güzelbahçe sokakno:20 Nişantaşı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Serap Uysal

  Çocuk Nörolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   seraplal palsı bir çocugum vr.3,5yıldır doktor doktor dolaşıyorum.aya yere basmayan doktorların ayakları altında ezildim çocogum için sabrettim bırı dedi şu ilacı vr.digeri olurmu oilacı verme bu ılacı vr.bir başkası sen o ilaçları hic verme dedi ne yapacagımı şaşırdım.oldu olacak birde SERAP HOCAMAgideyım dedim hem HEKİMLİGİ hemde ilgisi gülen yüzü her şeye deger çocugumum hastalıgının ismini yeni ögrendim keşke baştan onunla tanışsaydım ALLAH ondan razı olsun onun gibilari başımızdan eksik etmesin HERKESE GÖNÜLDEN TAVSİYE EDERİM.şahin AKBAŞ (benim gibi boşa dolaşmayın)

  • çok memnunum

   Arkadasim tavsiye etti bende gittim serap hanimdan baska hicbir doktorun verdigi ilaclari kullanmadim cok memnunum kizim serebral palsi allah razi olsun

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Teoman Dal

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Bey uzun süredir devam eden ve sebebi bulunmamış rahatsızlığıma teşhis koyarak bana yol göstermiş ve tedavimi planlamıştır.

  • çok memnunum

   Merhabalar, Ben burnumdaki kırık ve solunum problemi nedeniyle Teoman beye gitmiştim. Gerek ameliyat öncesi incelemede vermiş olduğu detaylı bilgiler, sunduğu tedavi seçenekleri ve gerekse de ameliyat sonrası yönlendirme, tedavi ve takibinden çok memnun kaldım. Ameliyatım her açıdan çok başarılı oldu. Kısa bir sürede toparlanıp normal yaşantıma döndüm. Ayrıca son derece saygılı, kibar ve anlayışlı. Teknolojinin sunduğu bütün imkanları da gayet iyi kullandığını düşünüyorum. Sizinde benzer problemleriniz var ise doğru adres Teoman Dal beydir. Gerçekten çok başarılı ve değerli bir doktorumuz.. Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim. Saygılarımla Nurhayat Demirtaş

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Ilmay Bilge

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten araştırarak doktorumuza ulaştım. Güleryüzlü konuşkan olması beni çok mutlu etti. herşeyi yazarak ve çizerek anlattı.. Çocuğuma şimdiye kadar birçok antibiyotik kullanmıştım. Hocamıza geldiğimizde sadece antibiyotik krem ve şurupla hastalıgı geçirdi. antibiyotik kullanımının böbreklerde yapacağı tahribatı düşünerek sadece bu şekilde tedaviye devam edildi. doktorumuzu herkese tavsiye ederim. çanakkalede götürmediğim doktor kalmamıştı ama Hocamız çok yardımcı oldu bize.

  • çok memnunum

   Hayatımda gordum en iyi insan ve doktor her hastasıyla cok İyi ilgileniyor işini çok iyi yapan bir doktor 11 senedir ona gidiyoruz ve sonunda iyileşmeye basladım o yokken surekli hastaneye yatardım o derece

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Günter Hafız

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Saygideger Dr Gunter beye beni tedavi ettigi icin cok tesekkur ederim.Bana ikinci bir hayat bahsetti. Yeni hayatimi kendisine borcluyum. Allah sizi basimizdan eksik etmesin.

  • çok memnunum

   2007 de tiroit ca nedeniyle ameliyat oldum, fakat ses telimi kapladığı için çıkarılamayan bir bakiye tümörüm kalmıştı.7 Senedir sürekli kontrollerle takip edildi, 3 defa radyoiyot tedavisi uygulandı.Fakat son kontrollerde söz konusu tümörün nefes ve yemek boruma yapışarak üstelik yemek borumu içeri doğru itmiş olduğu tespit edildi.Ses teli siniri sorunu zaten baştan beri mevcuttu, bir de bu sorunlar eklenince bütün risklere rağmen tümörün çıkarılması mecburiyeti doğdu.Sesimi kaybetmek, nefes borumun ve yemek borumun yamanması riskleri olduğu halde başka hiç bir seçeneğim kalmadığı için çaresiz operasyona razı oldum. Ama en büyük şansım, bütün tıp camiasınca tavsiye edilen ve bu konularda eşsiz olduğu belirtilen Sayın GÜNTER HAFIZ Hocaya gitmekti....5 saat süren çok titiz ve başarılı bir operasyonla bütün riskleri bertaraf ederek hayal bile edemediğim şekilde beni sağlığıma kavuşturdu...Kendisine hayat boyu minnettar kalacağım....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Mehmet Levent Şentürk

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnanılmaz özverili, ilgili alakalı, detaycı, her yönüyle irdeleyici ve hamilelik sürecimde her anlamda güvende olduğumu hissettiren doktorumdur kendisi. Bir insanı kendinden çok düşünen bir doktorunun olması büyük şans gerçekten. Detaycı ve kuşkucu oluşu küçük bir ihtimal de olsa her türlü durumun üzerine gitmesine ve hiç bir detayı gözden kaçırmamasına neden oluyor. İşini ciddiye alıyor ve insan sağlığı ve hatta bir bebeğin sağlığının ne denli mühim birşey olduğunun son derece farkında. Mesleki bilgi ve deneyimi tartışmasız ancak uzmanlığı dışında olan bir konu gündeme gelirse de sizi kendi başınıza bırakmadan en iyi hekimlere teslim etmek için araştırma bile yapıp yönlendirme konusunda güvenebilirsiniz. Ben çok memnun kaldım ve birçok arkadaşıma tavsiye ettim, kendileri de memnun kalıyorlar.

  • çok memnunum

   Birçok başarısız tüp bebek denemesinin ardından Prof.Kılıç Aydınlı'nın yönlendirmesi ile tanışmış oldum Levent Bey ile. Hastası ile yakından ilgilenen,pozitif,saat kaç olursa olsun sizin en saçma sorunuza bile müthiş bir ciddiyetle cevap veren,özellikle tüp bebek danışanı iseniz;bu zorlu süreçte size kendinizi iyi hissettiren, dünya bir yana doktorum bir yana dedirten,dünya iyisi bir doktordur. Benim Levent Bey'in gerçekleştirdiği tüp bebek transferim(ilk deneme)başarılı oldu.Beni o kadar iyi yönlendirdi ve hatta süreç hakkında eğitti ki;daha ilk zamanlarda dahi daha önceki denemeler ile aradaki farkı çok net görebilmiştim. 21.haftada gerçekleşen kontrolümde rahim ağzım açılmış ve erken doğum riski ile karşı karşıya kaldığımı gördüğünde yüzündeki ifadeyi size anlatamam. Ben ve eşim ne kadar üzüldüysek,Levent Bey de en az o kadar üzülmüştü. Allah'tan öyle başarılı ve konusuna hakim bir doktor ki;aynı gün beni hemen hastaneye yönlendirip ertesi sabah da serklajımı gerçekleştirmişti. Levent Bey'in önerdiği 3 haftalık trendelenburg yatış sürecinde de her hafta arayarak bizzat durumumu takip etmişti. Kendisi artık sadece benim doktorum değil,adeta ailemizden biri. Özellikle tüp bebek yapmak durumunda olan tüm anne&baba adaylarına bu sürecin zorluğunu da yaşamış bir kadın olarak Levent Şentürk'e mutlaka danışmalarını öneririm. Internette dolaşan ve ismi duyulmuş birçok merkez açığa vurmaktan çekinmedikleri ticari ve biraz da mekanik yaklaşımlarıyla insana kendini müşteri gibi hissettiriyorlar.Halbuki tüp bebek sürecine girmiş ailelerin butik yaklaşımlara,güvene ve morale ve hatta empati yapabilen hekimlere ihtiyaçları var. Işte Levent Bey ekibi ile birlikte size ihtiyacınız olanı veriyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Mehmet Onur Demirkol

  Nükleer Tıp, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Merhabalar; triod kanseri amelıyatımdan sonra Onur abıye yönlendirildim..Nasıl bir süreç geçireceğim konusunda bir hayli tedirgindim..Ancak onur abı ıle konusunca kaygılarımın hiçbiri kalmadı..Alanında muhteşem otesi bir doktor kendısı..Herşeyden önce çok iyi bir insan..kendimi çok şanslı hissediyorum..iyi ki varsın abimm..sonsuz tşkler..

  • çok memnunum

   Onur Bey konusunda gerçek bir duayen. Karşılaması, yaklaşımı, konuşmaları insanı rahatlatıyor. Muayene ve görüşmelerde kendinizi hasta gibi hissetmenize izin vermiyor. Hem çok başarılı hem de çok güler yüzlü bir hekim. Sadece yurt içinde değil, yurt dışında da tercih edilen bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Selahattin Özmen

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Prof. Dr.

  • memnunum

   selahattin hocaya 2011 yılında ameliyat oldum kimse estetik olşdugumu anlmadı bile nefes almadada problemim yok gayet memnunum fakat burnumun bi tarafı daaha şiş diğer tarafında göre kendisine gittimde bi normal dedi ama cevremde başına bu sekılde olan burunlarda hocalarının tekrar ameliyata alıp duzelttını gördüm selahattın hocanın tek eksiği ameliyatdan bandajlar cıkarıldıkdan sonra pek takip etmemesi bence. ama doğalcı olması güzel

  • çok memnunum

   Doktor ve operasyon konusunda fazla duyarlı ve hassas bir hasta olarak benlerimi aldırmak için gittiğim Amerikan Hastanesi'nde kendisiyle tesadüfen tanıştım.Sakin ve harika açıklamalarıyla korkumun ve endişemin ne kadar yersiz olduğunu bana gösteren Selahattin Bey'e herşeyden önce insani yaklaşımı ve sabrından dolayı teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ahmet Burhan Ferhanoğlu

  Hematoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   ben Azerbaycandan geldim,daha once hic boyle doktorla taniwmadim,insani rahatlatiyor ve en onemlisi inancim olmasi,hala ttedavi aliyorum ama once ALLAH sorna Burhan beyin beni iyilewdireceyine guvenim sonsuz,bir daha anne olacam,sevgilerle

  • çok memnunum

   Klasik check -up 'ın nihayetinde mutlaka bir hemotolog tarafından görülmem gerektiği söylendi.Konuştuğum herkes bana bu ülkede bu işin piri Burhan Ferhanoğlu'dur dedi. Muaynehaneye gittiğim de hoca tek bir hastalıktan şüphelendi.Tek test istedi ve hastalığı vakit kaybetmeden teşhis etti.Tedaviye başladı.Ömür boyu sürecek dostluğumuz böylece başladı.Çünkü benim hastalığım kronik bir hastalık ve önce Rabb'ime sonra hocama güveniyorum. Kronik myeloprolifearatif neoplazi hastalığının ismini bile öğrenmem bayağı zaman aldığı halde,Burhan Bey tüm sorularıma sabırla yanıt verdi. Benim ve ülkem için çok değerli bir doktor. Özellikle PV,ET,PMF hastalıklarına çok hakim.Bu hastalıklar nadir oldukları için hekimin bilgisi kadar tecrübesinde çok önemli. Herkese acil şifalar diliyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hasan Faruk Buyru

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   annem bana hamileyken faruk bey dogum yaptirmis annemi 6 yil oncede benim oglum faruk beyin sayesinde dogdu.ayni hastanede calisiyoruz gercekten babacan bir kisilige sahip.kendine sonsuz saygilarimi sunuyorum.

  • çok memnunum

   Tam anlamıyla mükemmel bir doktor. Ben daha önce böyle bir doktorla karşılaşmadım. Bendeki sorunu hiç bir doktor bulamadı taki Faruk Bey'e kadar. Çapa da Faruk Bey sayesınde çok ilgi gördüm. Hastalığım çok araştırılması gereken bir şey olduğu için Çapa dayken sürekli takibi altında kaldım. Boşuna diğer doktorlara gitmişim bu doktorla karşılaştıktan sonra. Tedavinizi kesinlikle yapacaktır. Eğer bu doktor olmasaydı rahmim alınırdı yani. Şimdi çok iyiyim. Allah bin kere razı olsun. Ayreten gözünü diğer doktorlar gibi para bürümemiş. Pişman olmayacaksınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ali Sarper Taşkıran

  Çocuk Psikiyatrisi, Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Eski psikoloğum yani psikiyatrim beni en iyi anlıyan psikologlardan bi tanesi 7-8 tane psikolg değiştirdim ali iyidi ya farklıydı sır tutuyodu falan filan of neyse

  • çok memnunum

   Ali bey merhaba , Çocuğumu size getirmek istiyorum. Hastane ve sekreteriniz randevu vermiyor. Size nasıl ulaşabilirim. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at