İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Özel Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beslenme uzmanı uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet el cerrahisi uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 47 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 79 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 18 adet kardiyoloji uzmanı, 30 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 23 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 32 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 5 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 13 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 16 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Özel Amerikan Hastanesi İstanbul ilinde Güzelbahçe sokakno:20 Nişantaşı Teşvikiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ilmay Bilge

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten araştırarak doktorumuza ulaştım. Güleryüzlü konuşkan olması beni çok mutlu etti. herşeyi yazarak ve çizerek anlattı.. Çocuğuma şimdiye kadar birçok antibiyotik kullanmıştım. Hocamıza geldiğimizde sadece antibiyotik krem ve şurupla hastalıgı geçirdi. antibiyotik kullanımının böbreklerde yapacağı tahribatı düşünerek sadece bu şekilde tedaviye devam edildi. doktorumuzu herkese tavsiye ederim. çanakkalede götürmediğim doktor kalmamıştı ama Hocamız çok yardımcı oldu bize.

  • çok memnunum

   Hayatımda gordum en iyi insan ve doktor her hastasıyla cok İyi ilgileniyor işini çok iyi yapan bir doktor 11 senedir ona gidiyoruz ve sonunda iyileşmeye basladım o yokken surekli hastaneye yatardım o derece

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Teoman Dal

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Bey uzun süredir devam eden ve sebebi bulunmamış rahatsızlığıma teşhis koyarak bana yol göstermiş ve tedavimi planlamıştır.

  • çok memnunum

   Merhabalar, Ben burnumdaki kırık ve solunum problemi nedeniyle Teoman beye gitmiştim. Gerek ameliyat öncesi incelemede vermiş olduğu detaylı bilgiler, sunduğu tedavi seçenekleri ve gerekse de ameliyat sonrası yönlendirme, tedavi ve takibinden çok memnun kaldım. Ameliyatım her açıdan çok başarılı oldu. Kısa bir sürede toparlanıp normal yaşantıma döndüm. Ayrıca son derece saygılı, kibar ve anlayışlı. Teknolojinin sunduğu bütün imkanları da gayet iyi kullandığını düşünüyorum. Sizinde benzer problemleriniz var ise doğru adres Teoman Dal beydir. Gerçekten çok başarılı ve değerli bir doktorumuz.. Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim. Saygılarımla Nurhayat Demirtaş

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Günter Hafız

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Prof. Dr. Günter Hafız hayranlık verici harika bir hekim ve harika bir insan. Allah her işinde yar ve yardımcısı olsun.

  • çok memnunum

   Saygideger Dr Gunter beye beni tedavi ettigi icin cok tesekkur ederim.Bana ikinci bir hayat bahsetti. Yeni hayatimi kendisine borcluyum. Allah sizi basimizdan eksik etmesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (34) göz at

 • Mehmet Selahattin Demirhan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Başarılı bir doktor. Özellikle omuz bölgesinde bir çok başarılı operasyona imzasını atmış biridir. Herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   2002 yılında omuzdaki hill sack die tabir edilen eklem başı kırılması ve zedelenmesi sonucu ameliyatımı başarılı şekilde gerçekleştirdi. ameliyat edilen sağ omzum şu anda çok iyi durumda. diğer omzumda da aynı problem var eğer büyük bi problem yaşarsam tekrar gideceğim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ali Enver Kurt

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   2 defa tüp bebek denedik.ilk başlarken çok ilgili.tedavi sürecindede hep olumlu konuşan biri.ama olumsuz olduktan sonra ne bir bilgi alabiliniyor nede kendi soruyor.olumsuz oldu sende bittin onun için.2 ciyi denemek için bile biz koşturduk peşinden.

  • çok memnunum

   İsini cok iyi bilen, hastalarini dikkatlice muayene edip onlarin tum sorularina anlasilir ve sabirlacevap veren harika birdoktor....ikizlerimi ona borcluyum...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Can Kavuzlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   KADIN HASTALIKLARI DEYİNCE BENİM İÇİN BİR NUMARA OLAN DOKTORUM CAN KAVUZLUYA SONSUZ MİNNET DUYGUSU İÇİNDEYİM..SAYESİNDE YILLAR ÖNCE ÇOK BAŞARILI BİR RAHİM AMELİYATI GEÇİRDİM SAKİNLİĞİ POZİTİFLİĞİ İLE DOKTOR KORKUMU YENMEMİ SAĞLADI KENDİMİ ÇOK RAHAT HİSSETTİĞİM SON DERECE GÜVENDİĞİM MÜKEMMEL BİR DOKTORDUR O..BÜTÜN ARKADAŞLARIMA TAVSİYE ETTİM HERKESE EDİYORUM..

  • çok memnunum

   Can Bey'e sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. hem tedavi sürecindeki profesyonelliği için hem de hiç bir zaman kaybetmediği güleryüzü, pozitif tutumu, sorun çözücü yaklaşımları ve de verdiği her türlü destek için kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ahmet Cem Atalay

  Üroloji, Dr.

  • çok memnunum

   Biri 6 aylık diğeri 7 yaşında iki oğlumun sünnetini Cem Bey yaptı. Çok ilgili, güleryüzlü, çocukla iletişime önem veren ve tabiki konusuna hakim, başarılı bir doktor. Kendisine teşekkür ediyor ve benim gibi uzun zaman sünnet için doktor araştırması yapan annelere tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Figen Ateşalp

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Figen hanım benim 13 yıllık doktorum.Bilgisi yaklaşımı ve bakış açısı ile rahatlık veren , bütün tedirginliğinizi alan; tanıdığım en iyi hekim. Sadece meslek olarak değil insan olarakta mükemmel olduğunu düşünüyorum.Selen Şenbayrak

  • çok memnunum

   Figen hanıma yaklasık 11 senedir gidiyorum kendisi cok derece ilgili ve sizi rahatlatan bir doktor.Konusunda uzman dilediginiz herseyi kendisine rahatlıkla sorabilirsiniz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ali Sarper Taşkıran

  Çocuk Psikiyatrisi, Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Eski psikoloğum yani psikiyatrim beni en iyi anlıyan psikologlardan bi tanesi 7-8 tane psikolg değiştirdim ali iyidi ya farklıydı sır tutuyodu falan filan of neyse

  • çok memnunum

   Ali bey merhaba , Çocuğumu size getirmek istiyorum. Hastane ve sekreteriniz randevu vermiyor. Size nasıl ulaşabilirim. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • İlker Eren

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor ilker eren beye çok teşekkürlerimi bildirmek istiyorum bence erzurumun görüp görebileceği en başarılı,anlayışlı,sabırlı,mülaim doktoru kesinlikle .2 kez ameliyat geçirdim ve Allahın iziniyle çok iyi oldum doktor beyden Allah razı olsun .buna inanıyorumki türkiyede çok iyi yerlere gelecek İnşallah başarılarının devamını diliyorum .

  • çok memnunum

   adamların en babası bu adam cok farklı inanın buna her yönüyle farklı bi insan valla bi meşhur bi yemegi tarif edersenizde tadamasınız ama taddınızmıda asla vaz gecemezsinizya işde bu baba adamda öle

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at