Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Fatih
İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 31 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 31 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 28 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 15 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 17 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 14 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 56 adet iç hastalıkları uzmanı, 20 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 15 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 18 adet nöroloji uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 32 adet radyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 14 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Adnan Adıvar Cad. Haseki adresinde bulunmaktadır. İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2125294400 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Murat Binbay

  Üroloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Doç. Dr. Murat Binbay Size teşekkür ederim. Önce İnsan Sonra Doktor olmanız nedeniyle… Günümüz coğrafyasında az rastlanan bu özelliğiniz, hem hastalarınızı hemde hasta yakınlarını bu ülke ve ülke doktorları hakkında umutlandırıyor. Sağolun. 2014 Yılına kadar 3 yıl İstanbul'un en önemli hastahenelerinde, özel kliniklerinde muayene ve kontrollerim sonucunda konulan teşhis Mesane Kalınlaşması idi.. Aralık 2015 tarihinde mesane kalınlaşmasının nedenini anlamak için ( Hem sosyal medyada en iyi hekim sitesi hemde dostlarımın önerisiyle ) Bağcılar Araştırma Hastahanesinde Doç.Dr.Murat BİNBAY dan randevu alarak muayene oldum çok titiz (nerdeyse obsesif) çalışmaları sonucunda hastalığımın mesane kalınlaşmaı değil Prostat Kanseri olduğunu öğrendim. Hasta Hekim ilişkisini bir psikolog inceliğiyle uygulayan Murat Bey hem hastalığımı tarafıma açıklaması hemde ameliyata ikna etmesi olağanüstü bir başarı hikayesiydi. Uzman Robotik Cerrah olması uygulayacağı Da Vinci Robotik sistemi Bir İlkokul Öğretmeni sabrı ile anlatması takdirle karşılayabileceğim bir diğer yeteneği idi. Kendisinden beklenen başarılı bir 2 saatlik operasyon sonucunda 610 no'lu odadaki hasta veya prostat ca 'lı adam değil bir yakını bir dostu olarak irfan olarak doğrudan servise alındım. Ne ağrım vardı nede herhangi bir şikayetim buna rağmen gece 01.30 da 10 km lik bir yol katederek kontrolleri özel olarak kendisi yaptı. Böylesine Kariyer sahibi bir Hocanın bu davranışı karşısında çok şaşırdım fakat beni dahada şaşırtan ekip arkadaşlarının bütün hastalarına aynı yakınlığı gösterdiğini söylemeleriydi. Yurdumun böyle bir insana böyle bir doktora çok ama çok ihtiyacı var. Sağolun Hocam Sağolun Murat BİNBAY İrfan Yasavul

 • Vehbi Şirikçi

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorumuzun güleryüzlü olmasıve ilgisi hastane ortamında kendimizi daha rahat hissetmemize neden oldu. Güven vereci, konuya hakim hali de tedaviye inancımızı artırdı. Teşekkür ediyoruz

 • Mehmet Toptaş

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   beb biyokimya uzmanı doktorum. Bizzat kendi ameliyatımda anestezi uzmanı olarak beni uyuttu. uyutmadan önce beni psikolojik olarak çok rahatlattı. anestezi ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım. ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN. Güzel bir uykudan uyanır gibiydim. kendime geldiğimde hasta odamdaydım. bir sorun yaşamadım.Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faruk Özgör

  Üroloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   dr. faruk özgör böbrek tası tedavınız için ilginizden dolayı size cookk tesekkurlerimi sunuyorum...

 • Seçil Demir

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   çok iyi bir doktor

 • Mehmet Köse

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   türkiye sdandartların da devlet hastanelerinde karşılaşmadığımız bir kişiliği olan ender bulunan doktorlar arsında yer alabilir. senelerce üniversite ve devlet hastanelerinde çok sayıda doktor tanıdım hastası hasta yakını oldum.engin tıp bilgisi , en detaylı ilaç bilgisine sahip olan ve yaşınız isterse 100 olsun son noktanızda bulunun sizin yaşınıza sağlık durumunuza bakmaksızın mücadele eden her hastasına değer veren elinden gelenin yapabileceğinin sınırlarını zorlayan hastasına saygı duyan ve yaptığı tedavile ile ilgili sizin her sorunuza cevap veren çok değerli bir doktorumuzdur.

 • Mesut Bulakçı

  Radyoloji, Dr.

  • çok memnunum

   HAYATIMDA TANIDIĞIM EN İYİ KALBLİ DOKTORLARDAN BİRİSİ ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN.KARACİĞERİMDE KİTLE VARDI ANJİYO BÖLÜMÜNDE DR.MESUT VE DR.RESUL SAYESİNDE ŞİMDİ DAHA İYİYİM.

 • Sinan Yurdum Yücel

  Dermatoloji, Ass.Dr.

 • Melike Kaniye Çalışal

  Aile Hekimliği, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Hastasıyla çok ilgileniyor.hasatayı dinleyip yönlendirmesi çok yararlı oluyor.İnandırıcı ne yönlendirici davranmakta çok memnunuz.

 • Onur Kaya

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass.Dr.