Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Fatih
İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 31 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 31 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 28 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 15 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 17 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 14 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 56 adet iç hastalıkları uzmanı, 20 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 15 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 18 adet nöroloji uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 32 adet radyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 14 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Adnan Adıvar Cad. Haseki adresinde bulunmaktadır. İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2125294400 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Osman Karaaslan

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   HER İKİ KULAGIMIN ZARLARI DELİK OLDUĞUNDAN-YAŞIM İLERLEDİKÇE DUYMA KAYBI ARTTIĞI GİBİ-KULAĞIMIN ALT TARAFINDA YANİ BOYNUMUN ÜST TARAFINDA İNTAHAP YOĞUNLAŞTIĞINDAN HAREKETLERİM AĞIRLAŞIP-YORGUN VE HALSİZ ATEŞLİ-SİNİRLİ-BAŞIM DÖNERDİ İLAQLAR DA ETKİLEMEZ HALE GELDİĞİNDE BU SÜREDE ÇEŞİTLİ KURUMLARDA DOKTORLA TEDAVİM SÜRDÜ AMELİYATLARIN GEREKSİZ OLACAĞINI SÖYLEDİLER VE VERİLEN İLAÇLARLA BİR SONUÇ ELDE EDEMEDİM.KIZIMIN ARKADAŞININ ANNESİ DR.OSMAN KARAASLAN BEYİ ISRARLA TAVSİYE ETTİ SOL KULAĞIMI 10/2010 AMELİYATI-SAĞ KULAĞIMIN AMELAYATI 08/2011 3.5 SAATLİK AMELEYATLARLA 45 YILDIR ÇEKTİĞİM SIKINTILAR SONA ERDİ TÜM AİLEM VE ÇOCUKLARIM DR.OSMAN KARAASLAN BEY'E ŞÜKRANLARIMIZI SUNAR TÜM İNSANLARA ŞÜPHESİS TAVSİYE EDERİM TEŞEKKÜRLER.....

  • memnun değilim

   hiç memnun kalmadım hemde hiç ,hiç ameliyat olmasaydım daha sağlıklıydım şimdi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Serkan İslam

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor bey çok teşekkürler

  • çok memnunum

   sizi bir türlü ulaşamıyorum çerkezköy devlet hastanesindeyken beni tedavi etmiştiniz size ulaşıp tedavi olmak istiyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Abdülkadir Çelik

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Gerçekten dikkatli ve titiz çalışan bir doktor hastası ile çok ilgili benol memnun kaldım gidenler kesinlikle pişman olmayacaklardır....

  • çok memnunum

   çok dikkatli ve iyi bir doktor, başarılarının devamını dileriz...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Cengiz Acar

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   3 yil once hipofiz adenom amalliyati yapmistiniz beni 3 gun icinde ikikez birincide gözlerim bozulmustu hani ama siz arefe günü tekrar ameliyat etmistiniz ne yalan soylim ikinci ameleyata karar vermekten hic cekinmemistim ama o asansorde karsimdakinin suratini yaamuk yumuk gorunce bu sefer isin zor Eşref masada kalirsin demistim.ama allahin izni ve sizlerin cabalariyla o amelliyattan ciktim. Hatta gozlerim gene eskisi gibi.Bu gunde size kontrole geldim. Oncelikle size ve asistaniniz huseyin canaz'a olmak uzere butun haseki Nöroşirürji çalışanlarına tesekkur ederim.Allah sizleri basimizdan eksik etmesin.

  • çok memnunum

   !!!!!!!!!!!!!TEŞEKKÜR!!!!!!!!!!!!!!! 21/02/2013 Perşembe günü hipofizden ameliyat olan Annem Emine COŞKUN'a başarılı operasyonundan dolayı Dr.Cengiz ACAR beye ve hemşire Duygu ve Dilek hanıma sonsuz teşekkürler. İYİKİ VARSINIZ.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ayşe Feyza Önder Kahvecioğlu

  Göz Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Sadece goz dibi muayenesiyle kesin taniyi koydu daha sonra taniyi kanitlamak icin yapilan tetkiklerden sonra da Feyza hanimin hakliligi ortaya cikti. Su ana kadar gordugum en iyi doktor. Isini gercekten seviyor ve cok iyi yapiyor.

  • çok memnunum

   feyza hanım beni ameliyat etmişti 4 4lik 1 hekim çok başarılı

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ömer Sarılar

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2007 yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kendisi beni ameliyat etti. Şahsına öğünden İtibaren Müteşekkirim. Normal Şartlarda Rutin Kontrollerede Gittim Kafamda soru işareti yok. Daha sonra kendisine 1 hasta daha yönlendirdim. oda çok memnun kaldı Rabbim Bizi Mahrum Etmesin Böyle Önemli Bilim Adamlarından Başarılarının Devamını Dilerim

  • çok memnunum

   Babamın doktoruydu.Çok zeki ve kararlı bir hoca...Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim...iyi ki varsınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Nedime Deveci Demir

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorluğundaki mükemmelliği kadar insani yön ve karekter olarak tanıdığım mükemmel bir insan protez göz için ameliyatımı gerçekleştirdi, çok başarılı ve ilgili teşekür eder minnettarlığı belirtmek isterim.

  • çok memnunum

   Gerek hekim gerek kişisel olarak mesleğini en iyi şekilde icra etmeye ve çalışan biri. 3 sene önce doğuştan göz kapağı düşüklüğü olan oğlumu rutin kontrol için gitmiştim.Başarlı bir ameliyatla hem Estedik hemde görme yeteneğimizi kavuştuk.3 sene olmasına rağmen hala takibini yapmakta.Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.Hastalarının sağlığına bu kadar önem veren,nadide insan seni seviyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Zafer Gökhan Gürbüz

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bence Gökhan Hocam bir numara süper bir hoca benim sol böbreğimde 6 tane taş vardı alınamaz denilen taşları hocam sorunsuz aldı son 1 tane taşım var onuda alıcak eminim size güveniyorum hocam hastalara karşı gösterdiğiniz ilgi harika sizinle konuşmak hastalığım hakkında verdiğiniz bilgiler beni rahatlatıyor siz çok iyi bir ürolog harika bir insansınız kendinize iyi bakın biz hastaların size ihtiyacı var

  • çok memnunum

   doc.dr.zafer gökhan gürbüz harika bir insan mükemmel bir doktor benim ameliyatımı yaptı ve ameliyatımla ilgili bütün detayı bana anlattı.insani yaklaşımı ve benimle olan iletişimine hayran kaldım.çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Osman Ersegun Batçık

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Dr.

  • çok memnunum

   osman bey benı 7 ay once amelıyat ettı bu benım 2. amelıyatım bı çok toktor çok rısklı demışlerdı ama hocam başarılı bır amelıyatla sağlığıma kavuşturdu allah razı olsun saygılarımla.

  • çok memnunum

   Doktor bey babamı ameliyat etmişti. Haseki hastanesinde. Şimdi bulamıyoruz. Biz ondan çok memnun kalmıştık. Ameliyat sonrasında da bizimle ilgilendi. Allah razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Fatma Belgin Petek Balcı

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   10 numara bir heki mben lsam onu sağlık bakanı yapardım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at