Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Fatih
İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bilgileri düzenle Randevu al

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 31 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 31 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 28 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 15 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 17 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 14 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 56 adet iç hastalıkları uzmanı, 20 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 15 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 18 adet nöroloji uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 32 adet radyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 14 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Adnan Adıvar Cad. Haseki adresinde bulunmaktadır. İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2125294400 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Murat Binbay

  Üroloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Kızımın mesane problemi yüzünden gitmediğimiz doktor, hastane kalmadı bize bir ilaç verip gönderdiler. Halbuki biz şuanda 15 yaşında olan kızımızı 2 aylıkken mesane ve böbrek sorunları nedeniyle neredeyse kaybetme noktasına gelmiştik. İçimiz rahat etmedi daha iyi bir doktor bulma çabasındayken bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Sayın Murat beyle tanıştık. Kızımız 7 saat süren başarılı bir robotik cerrahi operasyon geçirdi. Her şey için kızımızın sağlığı, Murat beyin bize olan sabrı (akşamın 11 inde aradığımız oldu),güler yüzü ile bize verdiği destek ve moral ile hala güvenebileceğimiz doktorların hala varolduğunu gösterdi. Türkiye mizin sizin gibi alanında uzman , güvenilir , sağduyulu ve insanlığıyla öne çıkan doktorlara ihtiyacı var. Sizin gibilerin çoğalması dileğiyle... Tekrar tekrar sonsuz teşekkürler Murat Binbay. Bize Kızmızın sağlığını verdiğin için sonsuz teşekkürler. Ayda - Timuçin Yıldırım

  • çok memnunum

   Babam 19.KASIM 2014 tarihinde böbrek ameliyatı oldu.Hocamla ilk tanıştıgım günden itibaren birbirimize olan güven kafamızdaki tüm soru işaretlerini yok etti.Net cevap verip direk sonuca ulaştık.Doç.Dr.Murat Bimbayla karşılaşmadan önce birkaç doktor ve hastaneye gittik.Gittigimiz hastanelerde dokdoklar sol böbregin alınması gerektiğini söylediler.Murat Binbay ile tanıştık.Böbreği almak yerine ilgili dokuyu alabileceğini ancak bunun çok zor ameliyat olacağını söyledi.5 saat süren ameliyat sonucu Allahın izniyle istenilen sonuca ulaştık.Ameliyatın üzerinden bir yıl geçti.Çok şükür hiç bir olumsuz sonuçla karşılaşmadık.Güler yüzlü,hastasına olan ilgisi,mesleğine olan ciddiyetinden dolayı Doç.Dr.Murat Binbay a ameliyathane ekibine,asistan,hemşire ve hasta bakıcılarına ayrı ayrı teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Vehbi Şirikçi

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorumuzun güleryüzlü olmasıve ilgisi hastane ortamında kendimizi daha rahat hissetmemize neden oldu. Güven vereci, konuya hakim hali de tedaviye inancımızı artırdı. Teşekkür ediyoruz

 • Mehmet Toptaş

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   beb biyokimya uzmanı doktorum. Bizzat kendi ameliyatımda anestezi uzmanı olarak beni uyuttu. uyutmadan önce beni psikolojik olarak çok rahatlattı. anestezi ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım. ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN. Güzel bir uykudan uyanır gibiydim. kendime geldiğimde hasta odamdaydım. bir sorun yaşamadım.Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faruk Özgör

  Üroloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   dr. faruk özgör böbrek tası tedavınız için ilginizden dolayı size cookk tesekkurlerimi sunuyorum...

 • Seçil Demir

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   çok iyi bir doktor

 • Mehmet Köse

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   türkiye sdandartların da devlet hastanelerinde karşılaşmadığımız bir kişiliği olan ender bulunan doktorlar arsında yer alabilir. senelerce üniversite ve devlet hastanelerinde çok sayıda doktor tanıdım hastası hasta yakını oldum.engin tıp bilgisi , en detaylı ilaç bilgisine sahip olan ve yaşınız isterse 100 olsun son noktanızda bulunun sizin yaşınıza sağlık durumunuza bakmaksızın mücadele eden her hastasına değer veren elinden gelenin yapabileceğinin sınırlarını zorlayan hastasına saygı duyan ve yaptığı tedavile ile ilgili sizin her sorunuza cevap veren çok değerli bir doktorumuzdur.

 • Mesut Bulakçı

  Radyoloji, Dr.

  • çok memnunum

   HAYATIMDA TANIDIĞIM EN İYİ KALBLİ DOKTORLARDAN BİRİSİ ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN.KARACİĞERİMDE KİTLE VARDI ANJİYO BÖLÜMÜNDE DR.MESUT VE DR.RESUL SAYESİNDE ŞİMDİ DAHA İYİYİM.

 • Sinan Yurdum Yücel

  Dermatoloji, Ass.Dr.

 • Melike Kaniye Çalışal

  Aile Hekimliği, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Hastasıyla çok ilgileniyor.hasatayı dinleyip yönlendirmesi çok yararlı oluyor.İnandırıcı ne yönlendirici davranmakta çok memnunuz.

 • Onur Kaya

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass.Dr.