Buradasınız: 
İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 50 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 28 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 ad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 50 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 28 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 15 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 7 adet neonatoloji uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 25 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 19 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 35 adet radyoloji uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 21 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 34 adet iç hastalıkları uzmanı, 27 adet genel cerrahi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 10 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 8 adet acil tıp uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 13 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 8 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 15 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 15 adet nefroloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Etfal Sokak Şişli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122312209 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hakan Erenel

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hakan bey yapmış olduğunuz başarılı operasyon neticesinde sizden çok memnun Kaldım her şey için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim Gülşen ışık

  • çok memnunum

   Hakan Bey hastanede bulunduğumuz sürece içerisin de annemin acilden sizin muayenenize geldiği ana kadar, ameliyatın da ve hastaneden bulunduğumuz zaman içinde bize olan yardımlarınızın ve güler yüzünüzün hakkı alsa ödeyemeyiz. Her şey için verdiğiniz destek için moral için binlerce kez teşekkürler. Uzmanlığında ve görevinizde süpersiniz. Size ne kadar teşekkür etsek az. Ayrıca annem diyor ki bundan sonra her namazımda dualarımda onu asla unutmayacağım. :) Her şey için tekrar çok teşekkürler, Başarılarınızın devamınız diliyoruz. Nadiye Demirci 207 no'lu odada ki hastanız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Adem Yılmaz

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Adem bey, babamın beyin tümörünü baiarıyla ameliyat etti. Birçok doktorun cesaret edemediği ameliyatı yaparak babamın hayatını kurtardı. Ayrıca çok da ilgili ve samimi bir insan. Kendisine teşekkür ediyorum. Figen Yıldız

  • çok memnunum

   arkadaslar benm eşim bel fıtıgı yuzunden resmen yerde surunerek gidiyordu. adem bey gerekli ilgi alakayla birlikte cerrahi operasyonuda gerceklestırdı. ameliyattan 4 saat sonra eşim ayağa kalktı ve yurumeye başladı. eğer doktorunuz adem beyse hiç bir şeyden korkmanıza gerek yok. herşeyınızle ilgileniyor. teşekkürler adem bey..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • İsmet Gülüm Atılgan Asar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Oncelikle boyle pozitif, enerji veren, bir doktordan ote abla gibi yaklasimi oldugu icin tesekkur ederim. Kendisine inanarak geldigim icin su an hamileyim. Su ana kadar bana koydugu teshislerin hepsi dogru cikti. Kendisine cok guveniyorum ve seviyorum.

  • çok memnunum

   Ben Gülüm hanımla şans eseri tanıştım!Demekki çok şanslı bir insanım!Size nekadar teşekkür etsam-azdır!Siz çok çok iyi doktor olduğunuz için,Teşekkür Ç0k pozitif,güler yüzlü için-teşekkür!Çok bilgili olduğunuz için-teşekkür!Bana annemi hatırlattınız için-teşekkür!Bir çok professorlara TAŞ çıkaracak Op.Dr İsmet Gülüm Atılgan!İyiki varsınız,GÜVEN veren IŞİK saçan,iyi kalpli insan!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Bülent Çitgez

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Paratroidimin hasta olmasi ve kimsenin ameliyatimi yapamamasi sayesinde bulent beyle tanistik .organ olmasi gerktigi gibi boyunda degilde gogus kafesinin arkasindaydi bu nedenle kimse risk almak istemedi .ayni hastanede bulunan doktorlar bile bulent bey ve ekibini onerdiler sagolsun bulent bey ilgilendi ve 20 yildir beni curuten hastaligimdan kurtardi beni.karsilastigim en bilincli ilgili ve samimi doktor oldu kendisi tabi bir de basarili bie ameliyat sonrasi tamamen kahramanimiz oldu:) bulent bey ve ekibine sonsuz sevgiler ayrica insanligi icin de cok tesekkurler.gonul rahatligiyla sagliginizi emanet edebilirsiniz

  • çok memnunum

   Bülent hocam yukarıda yazılanları okudukça eski hastan ve devamında dostun olarak gurur duydum saygılarımla muhteşem özcan

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at

 • Tuncay Şahutoğlu

  Nefroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ben 50 yaşında ticaret yapan esnafım dr tuncayla tanışmamız 5 yıl oldu yarınların çok ünlü bir hekimi olacağını tahmin ediyorum mesleğini bu kadar seven bu kadar başarılı vehastalarına karşı o kadar çok ilgi ve alakalı ki olağan üstü çaba içinde ahlak ve başarı birleşince dr tuncay bey akla geliyor allah bahtını açık etsinyarınların dekanı

  • memnunum

   çok değerli bir doktor ve iyi bir uzman

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehtap Çalış Dalkılıç

  Radyasyon Onkolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Klasik doktor anlayışını aşan bir doktor olması, acil her anda ondan tavsiye alabilmeniz, canla başla yapılması gereken herşeyin en hızlı ve etkili bir biçimde yapılabilmesine yardımcı olması ve de en önemlisi karşındaki hastayı ve ailesini alelade bir iş olarak değil de, insan olarak görmesi, başarılı olmasının sebeplerinden sadece birkaçıdır.

  • çok memnunum

   sürekli mesleki eğitimlere katılarak kendisini geliştiriyor. uyguladığı tedaviler olumlu sonuç verdi.tüm hastalara tavsiye ederim. hastalarıyla 24 saat ilgilenmektedir. başarılarının devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mehmet Nihat Dinçbal

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Nihat bey mükemmel bir doktor beyin cerrahisini ilgilendiren bir rahatsızlığınız varsa gözünüz kapalı gidebilirsiniz.Benim babamı abimi annemi ameliyat etti, aile hekimimiz gibi oldu onların haricinde bir akrabamızı çok önemli bir rahatsızlıktan beyin ameliyatını yaptı her doktorun yapamayacağı bir ameliyattı.ama başarıyla altından kalktı..başka birçok tanıdığımızda kendisinde tedavi oldu ve hala olmakta işinde çok başarılı diğer doktorların kıskanacağı bir doktordur ayrıca çok ilgili merhametli her daim hastalarıyla ilgilenen dinleyen açıklamalarda bulunan moral veren ve bir telefonla da kolaylıkla ulaşılabilir bir doktordur.. kesinlikle tavsiye ederim..

  • çok memnunum

   Bir ay once hocama bel fitigi ameliyati oldum.Şükürler olsun ki çok iyiyim.Hocamla tanismadan once hayatım kararmis gibiydi benim icin hastaligimdan dolayi ama hocamla tanistiktan sonra cok sukur Rabbime eski hayatima geri dondum.Moralim cok yukseldi.Çok iyi, sıcak kanlı,güler yüzlü,hastalariyla cok iyi ilgilenen, işinin ehli bir cerrah Allah kendisinden razi olsun. Rabbim basimizdan eksik etmesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Gülşen Köse Midilioğlu

  Çocuk Nörolojisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Kizimizin hastalığında kendimizi çok çaresiz hissetmistik ama gülşen hoca bize isik oldu ve kabuslarimiz son buldu simdi İstanbulda ama fark etmez biz hocamizi nerde olsa buluruz

  • çok memnunum

   Gülşen Hanım ı tek cümleyle anlatmak gerekirse ; eli öpülesi bir insan bir doktor Ankaralılar çok şanssız böyle bir doktoru ellerinden kaçırdğı için.Oğlum sspe hastasıyken çok büyük yardımlarını şefkatini gördük.Teşekkürler hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Zeynep Yıldız Yıldırmak

  Çocuk Hematolojisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   muhammed enesin babasıyım.yıldız hanımdan allah razı olsun çok iyi bir doktordan önce abla ve hastalarına yaklaşımı hassas.ilgisinden dolayı kendisine teşekkür ederiz

  • çok memnunum

   benim hayatım boyunca gördüğüm en iyi işine sadık ciddi ve hastasına bağlı hekimdir zeynep hocam allah onun her istediğini versin inşallah ben 2 yıldır o hastahaneye gidip geliyorum eğer zeynep hoca olmasa kesinlikle orada çocuğumun tedavisini devam etiremezdim her konuda yardımcı oldu bize allahda kendisine yardımcı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nafiye Urgancı Demirkıran

  Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   3 yıl boyunca cocugumu karın ağrısıyla götürmediğimiz hast kalmadı herseferinde kimi dr gaz kimi böbrek taşı kimi kum öyleki her akşam ağlıyor kusuyor ve eriyordu gözlerimizin önünde Nafiye Urgancı hanımefendi ilk muayenesinde çocuğu hastahaneye yatırıp tedaviye başladı ve çocuk ilk günden itibaren ağrıları kesildi ve şuan rabbime şükür hiç bir sıkıntısı yok oğlum MEHMET TEKİNALP adına DOÇ DR NAFİYE URGANCI ve ekibine sonsuz teşekkürler..

  • çok memnunum

   Hocam çok bağırıyordur ama herkesin iyiliği için dir. Nafiye hocamın üstüne hoca bulamıyorum. Sizi çoooooook seviyorum...........

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at