Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Şişli
İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 50 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 28 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 ad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 50 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 28 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 15 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 7 adet neonatoloji uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 25 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 19 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 35 adet radyoloji uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 21 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 34 adet iç hastalıkları uzmanı, 27 adet genel cerrahi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 10 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 8 adet acil tıp uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 13 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 8 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 15 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 15 adet nefroloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Etfal Sokak Şişli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122312209 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehtap Çalış Dalkılıç

  Radyasyon Onkolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Klasik doktor anlayışını aşan bir doktor olması, acil her anda ondan tavsiye alabilmeniz, canla başla yapılması gereken herşeyin en hızlı ve etkili bir biçimde yapılabilmesine yardımcı olması ve de en önemlisi karşındaki hastayı ve ailesini alelade bir iş olarak değil de, insan olarak görmesi, başarılı olmasının sebeplerinden sadece birkaçıdır.

  • çok memnunum

   sürekli mesleki eğitimlere katılarak kendisini geliştiriyor. uyguladığı tedaviler olumlu sonuç verdi.tüm hastalara tavsiye ederim. hastalarıyla 24 saat ilgilenmektedir. başarılarının devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ünal Kuzgun

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   hocam siz benim fovorim siniz ben size hayranım cok önemlı bir profsunuz saygılarımla deniz bayındır

  • çok memnunum

   Geçirdiğim trafik kazasını takiben yapılan acilş ameliyat sonucu sakat kalmıştım.8 AY Doktor-doktor gezdikten sonra yolumuz Sevgili Dr Ünal Kuzgun ile kesişti.ÇOK BAŞARILI BİR OPERASYONDAN SONRA BACAĞIMA KALÇA KEMİĞİMDEN NAKİL YAPARAK MUCİZE YARATTI. O TARİHTEN BERİÇEVREMDE KİMİN ORTOPEDİ İLE İLGİLİ PROBLEMİ VARSA; ÜNAL HOCA'YA YÖNLENDİRDİM VE HEPSİNDE-umutsuz vakalarda bile- ADETA MUCİZELER YARATTI.İnsan vasıfları mı daha üstün, hekimlik vasıfları mı bilemiyorum ama kesin olarak bildiğim şu ki; ORTOPEDİK PROLEMİNİZ VAR VE UMUDUNUZU YİTİRMEK ÜZERE İSENİZ HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN DOĞRU ADRESİ BULDUNUZ DEMEKTİR.GEÇMİŞ ÖLSUN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Aslı Aksu Çerman

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Şişli Etfa gibi suratsız çalışan dolu bir yerde böyle güler yüzlü bir doktorla karşılaşacağım aklıma gelmezdi. Herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   ÇOK TATLI ÇOK ŞEKER BİR İNSAN. ŞİŞLİ ETFAL GİBİ SURATSIZ DOLU BİR HASTANEDE İLK KEZ GÜLER YÜZLÜ BİR DOKTOR İLE KARŞILAŞTIM.. HERKESE DE TAVSİYE EDERİM

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Taylan Emre Çoban

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın hocam 2007 yılında annem satı yıldız beyın kanaması teshısı ıle kurumunuza geldı norolojı bolumu olarak sızın nazarınız da tum doktorlarımıza ne kadar tesekkur etsek azdır. Annem ıcın son mudahaleyı shant cıhazı takarak tekrar bana kavusturdugunuz ıcın sıze ne kadar dua etsem azdır. Allahım sızlerı basımızdan eksık etmesın ıyıkı varsınız taylan hoca ..sevgı ve saygıyla

  • çok memnunum

   mrb ben daha çok abim için sizden bilgi istiyecektim,uzun sureden berı gelen bir rahatsızliği var.Son dönemde D.Bakır araştırma hastanesıne götürdük beyninde büyük çapta kıtle tespıt edıldı ilk önce nasıl bır tedavi uygulaya biliriz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Aysel Kalan Tüzün

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bende 2 dogumumu aysel Hanımda yaptım kendisinden cok memnundum ve biraz once esimle konustuk 3.ye hamile kalırsam aysel hanimde yok napicam kime gidicem diye;) bi arastiriyim dedim

  • çok memnunum

   Dr. Aysel Hanım la 2010 yılı ağustos ayında hamiliğimin ilk aylarında tanıştım. doğumumun sonuna kadar da kendisine gittim. harika bir doktor. şimdi başka bir doktora da gitsem ondaki ilgi ve alakayı arıyorum. ancak hala onun gibi bi doktor bulamadım. Kendisi rahatsız olduğundan hastaneden ayrılmış. çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Rabbim onu çocuğuna, eşine ve hastalarına bağışlasın.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Semra Karşıdağ

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Senelerdir alnımda bulunan yağ bezesinin alınması ile ilgili bilgi almak üzere kendisini ziyaret ettim. Cerrahi müdehalelerden çok korktuğum için senelerce hiçbir girişimde bulunmamıştım. Semra hanım gerekli bilgilendirmeleri yapmakla kalmadı, beni ikna etmeyi de başardı. Çünkü sakin açıklayıcı sevecen bir tavrı vardı. Stresim ve korkularımın, azalarak girdiğim cerrahi müdehaleden güzel bir sonuçla çıktım. İlk tanıdığım andan son görüşmemize kadar ilgisini ve güleryüzünü hiç eksik etmedi ve benim canımı çok sıkan yağ bezesinden kolayca kurtulmamı sağladı. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   gerçekleştirdiğiniz başarılı ameliyat için çok teşekkür ederim, gerçekten her yönden mükemmel bir doktorsunuz,çalışma hayatınızda çok başarılar dilerim..emekleriniz için teşekkürler..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mustafa Dikilitaş

  Tıbbi Onkoloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   okadar iyi niyetli okadar yardım sever biir insansınızki sizi gördüğüm zaman hastalığımı unutuyorum.hastane için büyük nimetsiniz.benim gibi bütün hastalara derman olursunuz. Allah size zulüm vermesin sayın hocam.

  • çok memnunum

   hocam çok iyisiniz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Shafi Sayid Zuhur

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   vallahi tek kelime ile süper bir doktor, hem bilgi hem de hastalara yaklaşımı mühteşem. Allah razı olsun gönderen den.

  • çok memnunum

   süper doktor. 6 ayda 20 kilo verdim vallah inanılır gibi değil. her kese tavsiye ediyorum. Ama Bingölden gidecekmiş.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Fethiye Dilek Örken Necioğlu

  Nöroloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   MS hastasıyım ve 14 yıldır Dilek hanım takip ediyor. Hastalarını çok iyi takip ediyor. Konusunda çok bilgili bir doktordur. Ayrıca hastalarına karşı güler yüzlü ve ilgilidir.

  • çok memnunum

   Puanım iyi degil, cok iyi esine ender rastlanan bir kişiliğe sahip olan doktorumuzun ya hastasi olmak, ya da yakınınızın doktoru olması gerekir.......

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İsmet Gülüm Atılgan Asar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Oncelikle boyle pozitif, enerji veren, bir doktordan ote abla gibi yaklasimi oldugu icin tesekkur ederim. Kendisine inanarak geldigim icin su an hamileyim. Su ana kadar bana koydugu teshislerin hepsi dogru cikti. Kendisine cok guveniyorum ve seviyorum.

  • çok memnunum

   Ben Gülüm hanımla şans eseri tanıştım!Demekki çok şanslı bir insanım!Size nekadar teşekkür etsam-azdır!Siz çok çok iyi doktor olduğunuz için,Teşekkür Ç0k pozitif,güler yüzlü için-teşekkür!Çok bilgili olduğunuz için-teşekkür!Bana annemi hatırlattınız için-teşekkür!Bir çok professorlara TAŞ çıkaracak Op.Dr İsmet Gülüm Atılgan!İyiki varsınız,GÜVEN veren IŞİK saçan,iyi kalpli insan!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at