Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Şişli
İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 50 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 28 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 ad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 50 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 28 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 15 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 7 adet neonatoloji uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 25 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 19 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 35 adet radyoloji uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 21 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 34 adet iç hastalıkları uzmanı, 27 adet genel cerrahi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 10 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 8 adet acil tıp uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 13 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 8 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 15 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 15 adet nefroloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Etfal Sokak Şişli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122312209 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Bülent Çitgez

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba ben Meryem Güman 25 ağustos 2014 te ilk göğsümdeki tümörleri alarak başlayan tedavim 9 eylül 2015 te ikinci bir ameliyatla beni eski sağlığıma ve eski görüntüme kavuşmamda vesile olan doktorum Sayın Bülent Hocam a çok teşekkür eder mesleki hayatında başarılar dilerim.Hocamla tanıştığım gün hastalığımın başlangıç ve bitiş günüydü benim için bana verdiği moralden ve güveninden dolayı hocama çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Nazmiye Cebeci Bülent Bey'e tavsiye üzerine gittim. Tedavi boyunca ve ameliyat öncesi ve sonrası ilgisinden çok memnun kaldım. Sayesinde başarılı bir göğüs ameliyatı geçirdim. Kendisine ve çalıştığı ekibe çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (57) göz at

 • Sema Doğan Vural

  Çocuk Onkolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   sevgili doktorumuz sema doğan vural işini tam anlamıyla yapan ve doktorluğunun hakkını veren bi hekimimizdir..yaptiği tedaviden ziyade çocuklarla olan diyaloğu hasta çocuklar için yeterli bir moral kaynağıdır.çok memnun kaldık doktorumuzdan..kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum..SİZİ ÇOK SEVİYORUZZZ HOCAM..İYİKİ VARSINIZ..

 • Zeliha Ural

  Çocuk Ürolojisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   çok ilgili, algilari açik.

 • Ayşegül Mavi

  Göz Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Güleryüzlü, bilgili, hastasyla ilgili iyi bir hekim

 • İlknur Altunay

  Dermatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   uyguladığınız tedavi ve teşhiş için teşekkür ederim ve başarılar dilerim

 • Okan Derin

  Enfeksiyon Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   menenjit tanısıyla 15 gün hastanede yattım ve bu süreçte gerek tedavilerinden olsun gerek ilgisinden olsun oldukça memnun kaldım

 • Ahmet Yıldız

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass.Dr.

 • Mehmet Sait Buğdacı

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bu doktora ulaşmak zor ama ulaşabilirseniz çok yarar görürsünüz

  • çok memnunum

   Bence çok başarılı bir doktor. İşlemlerinden sorunsuz ayrıldım Endoskopi ile ilgili tüm önyargılarımı yaktı. Bi daha endsokopi olmak istesem bu doktora yine giderim, garanti.

 • İlhan Yılmaz

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

 • Gonca Oğurlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   ben elif demir sayın gonca hanım siz beni hatırlamazsınız belki doğuma kadar bana gösterdiğiniz kaan beyle beraber gösterdiğiniz igi ve alaka için çok teş.ederim kaan beye direkt teş. ettim ama siz ben geldiğimde izindeydiniz size çok ama çok teşekkürler iyiki siz benim doktorumdunuz eminim hastalarınız hepsi sizin ilginize layık olur sağolun...elif demir..ağır preeklemsi hastanınız belki o kadar hastanız içinden hatırlayamazsınız yıl 2008 temmuz