Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Ataşehir
İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 15 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 14 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 9 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde E-5 Yolu İçerenköy adresinde bulunmaktadır. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2165783000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Rıza Hakan Kasapoğlu

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Dr Hakan Kasapoğlu na burdan teşekkür etmek istiyorum. Teşhis ve tedavi süresince bize olan ilgili ve hastasına gerçekten değer veren tavrı açıkçası diğer gittiğimiz doktorlardan pek görememiştik. Bunun yanısıra uyguladığı ilaç tedavisinden çok memnun kaldık ve sağlığımıza kavuştuk teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İmam Hüseyin Aydın

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Babam Hasan Kamil Önür'ün beyin ameliyatını başarıyla gerçekleştirmiştir. Ayrıca hastaların durumu ile hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası yakından ilgilendiği için teşekkür ederim. Saygılarımla.. Sinem Atsüren

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Numan Doğu Güner

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Numan Hocaya bugün muayene oldum. Sıkılmadan her soruyu cevaplandıran, hastaya kendini güvende hissettiren bir doktor. İşyerinden bir arkadaşımı da kendisine yönlendirdim, çok memnun kaldı o da.

  • çok memnunum

   varikosel ameliyatı oldum cok rahatım numan doğu güner hocam cok başarılısınız başarılarınızın devamını bekliyoruz...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Dursun Ak

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Dr.

  • memnunum

   İLGİSİ VE TESHISI 10 NUMARA ANNEMIN SENELERDIR CEKTIGI SORUNU İLK MUAYENEDE TESHIS ETTI VE AMELIYATA KARAR VEREBILDIK

  • çok memnunum

   ben 5 yasindayim adim koray celik size tesekkur ederim doktor amca cok ilgileniyorsunuz benimle diger doktorlar igne gosteriyolar korkutmak icin biliyomusun.. neyse kolum askida 10 gunum kaldi ama hala cok yaramazim haftaya gelicem ellerinizden operim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • İbrahim Tutkan

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Aslında hasta ben değilim kardeşim hasta İbrahim hocayı bize Allah rast getirdi diyelim. Kardeşim bir ay evvel düşme sonucu ağır bir tıravma geçirdi beyin kanamsı kafa tasında kırık ve koma halinde hastaneye geldik o günde ibrahim hocam nöbetçiydi ve kardeşimi derhal ameliyata aldı 5 saat sonra ameliyattan çıktığında durumu daha iyi diyerek ilk müjdeyi verdi 20 günlük yoğunbakım tedavisinden sonra servise aldı şimdi kardeşim hayatta ve bazı sorunları olsada sağlığı iyi uzun lafın kısası önce Allah sonra ibrahim hocamın sayesinde kardeşim yaşıyor Hocam Allah senden razı olsun bizi çök sevindirdiniz sana ve personeline minnettarız Allah sana çok uzun ve hayırlı ömür versin

  • çok memnunum

   o benim beni dünyaya getiren annem kadar değerli bir hocam o benim hayata ikinci kez tutunabilmemi sağlayan melek SAYGILARIMI SUNUYORUM HOCAM SENİ ÇOK SEVİYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Eren Gözke

  Nöroloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Bu güne kadar tanıdığımız en başarılı doktorlardan birisi.Hastalarına karşı birinci dereceden yakınıymış gibi,çok duyarlı.

  • çok memnunum

   sevgili doktorum sayın EREN GÖZKE beyefendi ; benimle çok samimi bir şekilde ilgilendi ve beni bir güzel (anlayacağım şekilde) aydınlattı , kendisine şükranlarımızı sunuyor ve çok teşekkür ediyoruz . Bu hastaneye çok büyük bir artı değer kattığını söyleyebilirim , çünki deneyim ve bilgileri en üst seviyede , izah edişi fevkalade , başarılarının devamını dileriz , bütün hekimlerde böyle kaliteli olmaya çaba göstermelidirler . Memleketimiz ve ülkemiz için bir gurur kaynağıdır .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Turgut Alp

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doğuştan çalışmayan böbreğimde aşırı büyüme vardı , İlk Turgut hocama muayene oldum ve kendisi böbreğimin alınması gerektiğini detaylarıyla hem bana hem aileme anlattı. Ailemin baskısıyla çeşitli hastane ve doktorları gezdik ancak gerek bilgisi gerek hastaya yaklaşımı ile en çok güven veren Turgut Hocam ameliyatımı yaptı ve hayata kaldığım yerden sağlıkla devam etmemi sağladı. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   mükemmel çocuğun hastalığını ilk muhayenede anlayıp tedavisini yaptı (teşhis izmitte 3 sene koyulamamıştı)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Cabbar Malkoç

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • memnunum

   28 Mayıs da 20 yaşındaki kizim icin Cildiye uzmanına gittik.bizi plastik Cerrahisi ne yolladı, Dr Cabbar bey kizimi muayene etti, ve kulak memesinin arkasindaki şişligiğin ( leblebi büyüklüğünden daha ufak ) tı. Bunun alınması gerektiğini kisa bir operasyon olduğunu bize anlattı , operasyon suresince bizimle çok ilgilendi, kendisinden memnun oarak hastanede n ayrıldık. Ancak internetten araştırma yaptım ve moralim çok bozuldu , keloid hastalığı için Cerrahi müdahalenin en son çare olması gerektiğini okudum, moralim son derece bozuldu, yarın erkenden FSM hastanesinde hocamızın yanina gidip beni aydınlatma sini istiycem, saat gecenin 3 ü ve ben çok kötüyüm !!!!!!

  • memnunum

   cabbar beyin muayanesinden çok memnun kaldık bizimle ilgilendi ve yönlendirdi çok teşekkür ederiz kendilerine 15 gün sonra kontturolumuz var daha da iyi olucagız satesinde

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hatice Kübra Kökcen

  Göz Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   geçen hafta eşimin annesini fsm hastahanesi göz polikliniğine götürdüm poliklinikte bulunan doktor kübra hanımı tıp öğrencisi sandım ve göz gibi en değerli organı ona muayene ettirmek istemedim fakat yaptığı ınceleme sonunda yanıldığımı anladım bize önce hastalık hakkında bilgi verdi ameliyatın kolay geçeceğini anlattı ve bize çok büyük moral verdi bizde kendisine hayır duası ederek ayrıldın kendisine teşekkür ederim

  • çok memnunum

   İşinde başarılı hastalarla diyalog kabiliyeti yüksek özgüveni tam mesleğini isteyerek yapan idealist bir doktor. Türkiyenin böyle doktorlara ihtiyacı var.kendisine güleryüzü ile bizlere yaydığı pozitif enerjisinden dolayı teşekkür ediyor meslek hayatı boyunca kendisine başarılar diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Merih İş

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   yaklaşık 6 aydır boyun ağrıları çekiyorum 2006 yılından beri boyun fıtığım var 1 ay önce sevgili doktorum Merih beyle tanıştım ve iyiki de tanışmışım diyorum yıllardır çektiğim ağrılar ve sıkıntılarıma çare olacak tek insan.güler yüzü ,samimiyeti ve güven verici konuşmasıyla beni ameliyat olmaya ikna etti.Merih bey gibi doktor bulmak çok zor bu zamanda. Gülen yüzün ve neşen daim olsun hocam.

  • çok memnunum

   07.08.2014 tarihinde bel ve omurga kayması ameliyatıma karar vermemi sağlayan hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Güleryüzlü, ilgili, açıklayıcı ve rahatlatıcı tutumu ile yıllardır ertelediğim tedavimi olmamda büyük etkisi olmuştur. Ameliyat öncesi tüm tetkik ve teşhisleri büyük özenle yaptırıp, ilerleyen yaşıma rağmen, sağlıklı ve güvenli ameliyat şartlarına hazırlamıştır. Kendisine tekrar teşekkür eder, başarılar dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at