Buradasınız: 
İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 15 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 14 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 9 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde E-5 Yolu İçerenköy adresinde bulunmaktadır. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2165783000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Erhan Çelikoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Omurilik kanal daralması ve bel fıtığı ile ilgili ağrılarımdan dolayı kısa mesafeleri bile yürüyemez durumdaydım.10.09.2014 tarihinde operasyonumu başarı ile gerçekleştiren Sayın OP. DR.ERHAN ÇELİKOĞLU ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.Takılan altı vidaya rağmen ameliyattan yaklaşık iki hafta sonra yarım gün işime devam edebildim.(Hocam bunu duymasın).Kendimi çok iyi hissediyorum.Kendinizi önce Allah'a, sonra Dr.Erhan Bey'e teslim ediniz.Tüm hastalara acil şifalar diliyorum.

  • çok memnunum

   07.08.2014 tarihinde bel ve omurga kayması ameliyatımı başarı ile gerçekleştiren hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Ameliyatın ertesi günü ayağa kalkıp, 3. gün eve çıkabildim. Yıllardır, 10 dk. dan fazla ayakta duramazken ve sürekli ağrılar içinde yamuk bir şekilde yürürken, taktığı 4 vida ile hem ağrılarıma son veren hem de duruşumu düzelten Sn.Op.Dr. Erhan çelikoğlu ve Fatih Sultan Mehmet Eğ.Ar. Hastanesindeki ekibine başarılarının devamını diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Cabbar Malkoç

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • memnunum

   28 Mayıs da 20 yaşındaki kizim icin Cildiye uzmanına gittik.bizi plastik Cerrahisi ne yolladı, Dr Cabbar bey kizimi muayene etti, ve kulak memesinin arkasindaki şişligiğin ( leblebi büyüklüğünden daha ufak ) tı. Bunun alınması gerektiğini kisa bir operasyon olduğunu bize anlattı , operasyon suresince bizimle çok ilgilendi, kendisinden memnun oarak hastanede n ayrıldık. Ancak internetten araştırma yaptım ve moralim çok bozuldu , keloid hastalığı için Cerrahi müdahalenin en son çare olması gerektiğini okudum, moralim son derece bozuldu, yarın erkenden FSM hastanesinde hocamızın yanina gidip beni aydınlatma sini istiycem, saat gecenin 3 ü ve ben çok kötüyüm !!!!!!

  • memnunum

   cabbar beyin muayanesinden çok memnun kaldık bizimle ilgilendi ve yönlendirdi çok teşekkür ederiz kendilerine 15 gün sonra kontturolumuz var daha da iyi olucagız satesinde

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hatice Kübra Kökcen

  Göz Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   geçen hafta eşimin annesini fsm hastahanesi göz polikliniğine götürdüm poliklinikte bulunan doktor kübra hanımı tıp öğrencisi sandım ve göz gibi en değerli organı ona muayene ettirmek istemedim fakat yaptığı ınceleme sonunda yanıldığımı anladım bize önce hastalık hakkında bilgi verdi ameliyatın kolay geçeceğini anlattı ve bize çok büyük moral verdi bizde kendisine hayır duası ederek ayrıldın kendisine teşekkür ederim

  • çok memnunum

   İşinde başarılı hastalarla diyalog kabiliyeti yüksek özgüveni tam mesleğini isteyerek yapan idealist bir doktor. Türkiyenin böyle doktorlara ihtiyacı var.kendisine güleryüzü ile bizlere yaydığı pozitif enerjisinden dolayı teşekkür ediyor meslek hayatı boyunca kendisine başarılar diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Özgür Gürsu

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorumun uyguladığı operasyondan çok memnun kaldım beni her aşamada bilgilendirdi 2 bacağımda varis sorunum vardı tek bacağımın tedavisi damar yolu açılarak tedevi edildi ağrısı hiç olmadı digerinin tedavisi hala devam ediyor başarılı bir hekim iyiki tercih etmisim teşekkürler OO

  • çok memnunum

   Bir hafta boyunca kolumdaki damarlarımın acıdığını düşünüp doktora gittim. Damarı kessek bile acımazmış bunu öğrendikten sonra kendimden utandım. :) Özgür Bey güler yüzlü, anlayışlı bir hekim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Salih Cengiz Türkmen

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Cengiz bey kız kardeşimin boyun fıtığı ameliyatını başarıyla yaptı ve ertesi günü taburcu etti kardeşim 4 gün içinde işine başlamıştı çok başarılı geçti kendisine buradan tekrar teşşekkürlerimizi bildirir başarılarının devamını dileriz.Hastasına sahip çıkan ve her zaman araya bildiğimiz çok sıcak kanlı sevecen samimi bir doktorumuz olduğu içinde bir kez daha şanslı olduğumuzu biliyoruz hastaları onu çok seviyor sağ olasınız CENGİZ TÜRKMEN.

  • çok memnunum

   Dr Cengiz Türkmen sadece Türkiyenin değil dünyanın çok sayılı ve ender başarılı doktorlarından biri. Annemin çok çok riskli ve zor olan (Cengiz hocamızı tanıyıncaya dek gittiğimiz yüzlerce doktor mazeretlerle geri çevirdi) omurga ve bel ameliyatını çok uzun saatler sürmesine rağmen başarıyla gerçekleştirdi. Kendisi annemi yeniden dünyaya getirdi bu yüzden saygıyla kendisine minnettarlığımızı sözlerle anlatmak mümkün değil. Cesur, bilgili, güleryüzlü, hassas ve muhteşrm kişiliği engin bilgisi ve sayısız başarıları ile donaltılmış özel insana çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığı ile her sorunu olan ama çözüm bulamayan herkese tavsiye ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Cem Mansuroğlu

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ayagımdaki rahatsızlıktan ötürü aldığım yanlış bir kortizon tedavisinden sonra gittiğim, doğru bir teşhisle tedaviye başlayan ve ondan sonra başka doktora gitmeye lüzum bulmadığım doktor Cem Bey'dir. kendisi sagolsun çok gayretli bir insan. hastasını sonuna kadar takip eden işleri kolaylaştıran elinden gelen herşeyi yapan biridir. özel hastane doktorlarından görmediğiniz ilgiyi görebilirsiniz.

  • çok memnunum

   Cem beye sadece bir kere gittim, bir daha gitmemi gerektirecek bir hastalığım olmadı. Çok kibar, ilgili ve beyfendi bir doktor intibası uyandırdı bende. Soruları geçiştirmeden, zaman ayırarak cevaplandırdı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Nilgün Ünlü Gürsoy

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İstanbul mükemmel bir doktorunu kaybetti. İlk kez gittim sanki 40 yıllık arkadaşımla konuşuyormuşçasına sohbet ettim. Bana açtığı pencereler mükemmeldi.

  • çok memnunum

   İstanbul mükemmel bir doktorunu kaybetti. İlk kez gittim sanki 40 yıllık arkadaşımla konuşuyormuşçasına sohbet ettim. Bana açtığı pencereler mükemmeldi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Merih İş

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   yaklaşık 6 aydır boyun ağrıları çekiyorum 2006 yılından beri boyun fıtığım var 1 ay önce sevgili doktorum Merih beyle tanıştım ve iyiki de tanışmışım diyorum yıllardır çektiğim ağrılar ve sıkıntılarıma çare olacak tek insan.güler yüzü ,samimiyeti ve güven verici konuşmasıyla beni ameliyat olmaya ikna etti.Merih bey gibi doktor bulmak çok zor bu zamanda. Gülen yüzün ve neşen daim olsun hocam.

  • çok memnunum

   07.08.2014 tarihinde bel ve omurga kayması ameliyatıma karar vermemi sağlayan hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Güleryüzlü, ilgili, açıklayıcı ve rahatlatıcı tutumu ile yıllardır ertelediğim tedavimi olmamda büyük etkisi olmuştur. Ameliyat öncesi tüm tetkik ve teşhisleri büyük özenle yaptırıp, ilerleyen yaşıma rağmen, sağlıklı ve güvenli ameliyat şartlarına hazırlamıştır. Kendisine tekrar teşekkür eder, başarılar dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Fatih Uruç

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Seni doğuran annenin ellerinden öpüyorum çok mükemmel bir doktor insanı incitmedi saygılar sunuyorm iyisi varsın s,Ismet Aydın

  • çok memnunum

   muhteşem ...ailenizden biri gibi ilgili ve takipçi,,teşhis ve tedavi mükemmel...iyi ki varsınız ve iyi ki bizim doktorumuzsunuz...Çalışırken .Ekibiyle anlaşması ise gençlere ders olarak gösterilmeli....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Necati Çakır

  Romatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Necati hocama çok teşekkür ederim daha önce Marmara hastanesinde tedavi gürdüm FSM Hastanesinde 2010 da 4 ay Romanoloji bölümünde yatım hocam sayesinde kendime geldim inanması zor ama hastaları ili çok ilgileniyor günlük tedavisini kontrol ediyor sonsuz teşekkürler iki varsınız

  • çok memnunum

   hastalarını onlardan daha çok düşünen en kaliteli doktor Allah başımızdan ve ülkemizden eksik bırakmasın...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at