Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Ataşehir
İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi

Bilgileri düzenle Randevu al

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 9 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 15 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 14 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 9 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde E-5 Yolu İçerenköy adresinde bulunmaktadır. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2165783000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hasan Altun

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Tüp mide konusunda en iyi doktor Türkiye'de.Bende çok şanlıyım hastası olmaktan memnunum ve mutluyum.3,5 ay oldu ameliyat tüp mide ameliyatı olalı.Basından herkesin tanıdığı bir doktor fakat ben bir arkadaşımın referansı ile gittim.İlk görüşmemde çok memnun kaldım başka kimseyle de görüşme ihtiyacı duymadım.Ameliyatımda çok başarılı geçti.Konusunda en başarılı doktor.

  • çok memnunum

   SELAM HASAN HOCAM ÇOK DEĞERLİ DOKTORUM İYİ SİZİ BANA TAVSİYE ETTİLER VE İYİKİ SİZİNLE TANIŞTIM VE SİZİN HASTANIZ OLDUM SİZE HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM AMELİYATMDAN SONRA VERDİĞİM KİLOLARIMI VE ŞUANKİ MUTLULUK VE HUZURUMU SİZE BORÇLUYUM İNŞLH ÖNCE ALLAHIN SONRADA SİZİN SAYENİZDE İSTEDİĞİM KİLOYA ULAŞACAĞIM SİZE HAYATINIZDA VE MESLEĞİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUM VE İYİKİ BENİM DOKTORUM OLDUNUZ DİYORUM :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Sabiha Kömoğlu Aşkın

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok ilgili ve bilgili bir doktordu,yardımlarından ötürü ona minnettarım

 • Özgür Ordu

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bir doktorun mesleki yeterliliği dışında hasta ve hasta yakınlarına gereken hassasiyeti göstermesi gerek.doktorumuza bu konuda hakkını teslim etmemiz gerekir.kafamızda yer eden soru sormaya çekindiğimiz doktor profilini sildiği ve tedavi sürecindeki başarısı için teşekkür ederim başarılarınızın devamını dişerim...

 • Serpil Bülbül Sağlam

  Romatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Branşında uzman ve çok ilgili bir doktorumuzdur,fakat hizmet verdiği hastahaneden ayrıldıktan sonra izini kaybettik.

 • Aytaç Şahin

  Üroloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   :D sinir krizi geçirdiğimde acilde karşımda aytaç bey vardı üroloji doktoru olmasına rağmen benimle çok alakadar oldu ona sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

 • Nüket Yıldız Manukyan

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastasını bıkıp usanmadan dinleyen mükemmel bir tabib

  • çok memnunum

   Bu bölümün en iyi doktoru bana göre.ilgisi ve teşhisleri yönlendirmesi ve yardımcı olması bakımından çok teşekkür ederiz ..benim eşim felç hastası.Doktor hanımın ilgisi yönlendirmesi sayesinde çok şükür eşim daha iyi.güvendiğim bir doktor sağolsun.benim hastalığımlada ayrıca çok doğru teşhis koydu.tansiyon hastası olduğumu bilmeden şimdiye kadar yanlış ilaç tedavileriyle zaman kaybettim doktor hanımın sayesinde şimdi ağrılarımdan eser yok.

 • Mustafa Eroğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   güçlükle karar verdiğim,beni tatlı dili güler yüzü samimiyetiyle ameliyatıma ikna eden...başarıyla gerçekleştiren,ameliyat sonrası takibi ve şefkatini esirgemeyen dr.Mustafa Eroğlu na teşekkür ediyorum...Melek Demirhan

 • Budak Seçkin

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   slm tedavi sürecim devam ediyor doktorumdan çok memmunum

  • çok memnunum

   tanıları son derece isabetli.hastaya karşı çok ilgili ve samimi.harika bir doktor

 • Seda Sancak

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ömrümüm yarısı hastanelerde ve doktorlarda geçti desem inanın abartmış olmam.bu zaman zarfında konulamayan hastalığımın teşhisini doktor Seda SANCAK koydu. 3 yıldır hastalığımın neden olduğu rahatsızlıklarımdan kurtuldum. ve 3 yıldan beri dua etmediğim,adını anmadığım tek bir gün yok. ALLAH yolunu izini açık etsin, her ne muradı varsa versin. bizim ülke olarak böyle idealist, böyle insan meslek sahiplerine ihtiyacımız var.ameliyatımdan hemen sonra Çorum'a tayin oldu.Çorum'a gidip görmeyi çok defalar düşündüm fakat şartlar el vermedi. İstanbul'a gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Allah'a emanet ol doktor (insan) SEDA SANCAK. bu ülkenin sana ve senin gbilerine ihtiyacı var.

  • çok memnunum

   hayatımda karsılaştıgım en iyi doktor diyebilirim hastalıgımın teshisi ve tedavisi konularında cok yardımcı oldu kendisine cok tesekkur ediyorum ve istanbula tayin olacagı gunu dort gözle bekliyorum cunku daha onun kadar sevecen anlayışlı alcak gönullu ve işinde uzman bir endokrin uzmanı daha bulamadım hiç degişme seda hoca kib.

 • Mithat Kıvrak

  Üroloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Hastayım dedim, psikolojik dedi! 1 hafta ateşler içinde yattım.Midem bulanıyor dedim, psikolojik dedi! 15dk sonra gözünün önünde kustum.Ama hala favori doktorum :)

  • çok memnunum

   DEVLET HASTANELERİNDE ŞİMDİYE KADAR GÖRDÜĞÜM EN İYİ DOKTORLARDAN.HASTAYA YAKLAŞIMI İLGİSİ,AÇIKLAYCI OLARAK ANLATMASI HERŞEYDEN ÖNCE İNSANLIĞI YETER UMARIM DEVLET HASTANELERİNDE DAHA ÇOK DR.MİTHAT KIVRAK'LAR OLUR.