Buradasınız: 
Klinikler
Kardiyolog
Kardiyolog Üsküdar
İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahis... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Oymacı sokakno:7 Altunizade Üsküdar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Feza Yarbuğ Karakayalı

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Feza hoca ile yolum tüp mide ameliyatı olmak için hekim aradığım sırada kesişti açıkçası aklımda bayan bir cerraha ameliyat olmak yoktu ama kendisi ile ilk görüşmemin sonunda kapıdan çıktığım an tamam işte budur dedim.Gerek ameliyat öncesi,gerek ameliyat günü ve hastanede yatışım boyunca,gerekse taburcu olduktan sonra hep iyi ki onunla bu yola çıkmışım dedim.Tetkikler sırasında safra kesemde taş olduğu belirtildi ve iki ameliyatı aynı anda oldum ama çok şükür bir sıkıntı yaşamadım.Mesaisi dışında söz verdiği saatte hastaneye gelerek kontrollerimi yaparak ve güleryüzüyle beni hep motive etti.Onun kadar mütevazi,tatlı ve işini layığıyla yapan bir hoca daha görmedim.İyi ki İyi ki sizi tanımışım herşey için çok çok teşekkürler.Sizi çok seviyorum

 • Can Alper Çağıcı

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   3 hafta önce burun estetiği oldum. İstediğim gibi çok doğal oldu. Can Beye çok teşekkür ederim. Endişelerimi yersiz çıkardı. Güzelleşmek isteyenlere Şiddetle tavsiye edilir : )

  • çok memnunum

   Dr.Can beye iki yıldır botoks yaptırıyorum. Arkadaşlarım çok doğal olduğunu söylüyor ben söylemezsem kimse anlamaz. daha önce başka bir yere yaptırdığımda kaşlarım havada ifadem değişmişti. Çok titiz çalışıyor, ben de çok titiz olduğum için dikkatimden kaçmadı. şimdi PRP yaptıracağım. Şubat tatilimde de burun estetiği olacağım. ameliyat sonrasını bilgisayarda gösterdi ve açıkladı. güven çok önemli doktoruma güveniyorum ve tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Necip Alp

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   20 yıl önce sol tarafımda ağrı ve sol kolumda uyuşma vardı yoruluyordum bir çok doktora gittim çare olmadı birinin vasıtasıyla necip beye muayene oldum onun verdiği ilaçlardan hamd olsun rahatıma kavuştum kendisine sonsuz teşekkürler ederim. keşki erzurumdan gitmeseydi kendisine ömür boyu başarılarının devamını dilerim . ALLAH Kendisinden razı olsun.

 • Seçkin Pehlivanoğlu

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   hastası ile diyalog,anlaşılır şekilde hastayı bilgilendirme,tedvide adeta hastayakını gibi alaka,mesleginin tüm gelişmelerini yakından takip,iyi insan, süper doktor.teşekkürler hocam.

 • Berna Yayla Özker

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yakın ilgisi, hastalığım hakkında beni detaylı bilgilendirmesi, ve sağlığıma kavuşmamdaki katkısı ile herkese tavsiye ettiğim bir doktor. Kendisine teşekkür ediyorum, ve tüm yaşamında sevdikleri ile birlikte mutluluk ve başarılar diliyorum.

 • Emre Demirçay

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Emre Bey 2006 yılında sol kalçama fazla denenmemiş bir protezi takmayı uygun buldu.Yüzey yenileme (resure faceing)olarak nitelendirilebilecek bu protez daha az kemik kesilerek daha fazla hareket imkanı sağlıyordu ve aynen dediği gibi oldu.Kendisi harika bir doktor.İlgili, cana yakın ve işinde tam bir uzman.Başarılarının devamını dilerim.

 • Hakan Ümit Ünal

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi Hastaları ile çok alakadar olan bir doktordur. ayrıca mesleğinde çok başarılıdır. Safra kesesi ile ilgili problem yaşadım. En ince ayrıntısına kadar bilgi verdi ve ilgilendi. Kendisine çok teşekür ederim.

  • çok memnunum

   DEYERİLİ BİR HEKİM HASTASINA DEĞER VER BİR İNSAN GÖREVİNDE ÜSTÜN BAŞARILAR DİLERİM

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Semra Aktaş Kalaycı

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Semra Hanım, konusunda uzman, son derece basarılı, samimi bir doktor.Babamın mide rahatsızlığında bize cok yardımları dokundu. Kendisine buradan da teşekkür etmek istedim.

 • İclal Gökyıldız Işıklar

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çok başarılı bir doktor. Titiz, bilgili, ilgili... Örnek bir doktor. Ailemdeki pek çok kişi için tetkik (USG,MR,Mammografi ) değerlendirmesi yapmıştır. Değerlendirmeleri doğru çıkmıştır. Guler yüzlü, hastaya moral veren iyi bir insandır.

 • Ramazan Yavuz Akman

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Yavuz akman.zarif,kibar bir doktor.esim m.duygu savkiner ilk muayenesinden itibaren onunlaydi.tanisi,biyopsisi,ameliyati na dek onun tedavisindeydi.prostat kanserini atlattik.ona minnettariz.herkese oneririm.

  • çok memnunum

   Yavuz Bey'i yaşadığım talihsiz bir ameliyat kazası ile tanıdım.Beni hayata döndürdü. Öncelikle kendisine her konuda güvenebilirsiniz. Güvenin bir hasta için en önemli nokta olduğuna inanıyorum. Yavuz Bey mesleğine ve hastasına gösterdiği saygı ve özenle herkese tavsiye edebileceğim, istisnai bir doktordur. Kendisine burdan da teşekkür etmeyi borç bilirim.