Buradasınız: 
İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahis... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Oymacı sokakno:7 Altunizade Üsküdar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İsmail Caymaz

  Radyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İlgili, alakalı doktorumuz sayesinde 8 aydır sûren hastane maceramız bitti. Karşımıza çıkmasaydı belki bir 8 ay daha hastanelerde cefalı ve koşuşturmalı tempomuz devam edicekti. Kendisi hastalarına karşı çok yakından ilgilenen, pansumanı bile kendisi yapan bir doktor. Hatta diğer Ayağında kimsenin nabız alamadığı ayağın damarını açıp, o ayağımızı kurtardı. Diğer ayağımızı kaybetmiş bile olsak bir ayağımızı kurtardık. Kendisine sevgi, saygı ve minnettarlığımızı iletiyoruz.

  • çok memnunum

   Doktorum İsmail bey harika bir insan.Sıcak ,sevecen ve güleryüzlü.Nezaman yanına gitsem hep çok yardımcı.Bacaklarımdaki damarlar balonla açıldı ve artık gayet rahat yürüyebiliyorum ki daha önce kaç doktor bu damarlar açılmaz bu şekilde idare edeceksin demesine rağmen..Şimdi herkese tavsiye ediyorum İsmail beyi..Allah ondan razı olsun..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Derya Kaşkari

  Romatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ben ilk kez böyle bir doktorla karşılaştım. hastane de herkes saatinde çıkıp giderken kendim bir kez şahit oldum o 8 de çıkıp gitti. herkesin muayenesini tamamlar öyle giderdi. allah ım onunla bizi tanıştırıp karşılaştırdığı için binlerce kez razı olsun. bütün iyi dileklerimi ona bol bol göndermek istiyorum. binlerce kez razı olsun allah.bu kadar içten candan bir doktor tanımadım ben. Muğla dan gitti çok üzüldük ama okuduğum okuluma allah tan yakın. peşini bırakmaya niyetim yok bu gönlü güzel kadının (:

  • çok memnunum

   derya hanım süper bir doktor hastaları için kendinden çok fedakarlık yapmış muglada tek bir doktordu herkes 5 te evine giderken asla hastalarının tedavisini yarım bırakmadı gerektigi yerde hastaneden 4te 5 te degilde akşam saat 8 ve 9 lara kadar çalıştı çok faydasını gördüm 4 sene hastane hastane gezerken kimsenin teşhis edemedigi hastalıgımı teşhis etti derya hanımın sayesinde iyleştim önu çok seviyoruz ailece budan gittigine çok üzüldüm ALLAH GÖNLÜNE GĞRE VERSİN YOLUNU AÇIK ETSİN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Mehmet Kezer

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yasemin Özkan Bende Mehmet Bey den çok memnundum.Oğlum Burak Özkan da doktorunu çok seviyordu.Şimdi Mehmet Bey e ihtiyacımız var.Mehmet Bey size nasıl ulaşabiliriz...Pendik Hospital dan hastanızdık...

  • çok memnunum

   ben doktorumu istiyorum.mehmet bey gerçek bir aile dostu ve ailedenmiş gibi ilgi gösteren kesin çözüm üreten insanı yormayan olumlu ve ılımlı yaklaşımcı bir dor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Nilgün Güvener Demirağ

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Canım doktorum! Yakın zamanda tiroid kanserinden ameliyat oldum. Çok başka bir sebepten gitmiştim oysaki muayenehanesine. Tiroidimdeki sorunu hemen fark etti ve beni çok doğru yönlendirdi. Nilgün Hoca'dan önce gittiğim doktorların yaklaşımları hiç bu kadar detaylı olmamıştı.Şükran borçluyum.

  • çok memnunum

   Tecrübeli ve işini çok seven bir doktor , yaptığı tetkiklerden , yaklaşımından , teşhisinden çok memnun kaldım , yalnız çok yoğun olduğundan yakın tarihlere pek randevu bulunamayabiliyor , ama beklemeye değer :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Kürşad Tokel

  Çocuk Kardiyolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SAYIN HOCAM SİZE SONSUZ TŞK EDER İLGİNİZ EMEĞİNİZ SİZ DEĞERİ ÜSTÜN TUTULACAK İNSANIZ OĞLUMUN BAŞARIYLA AMELİYATINI YAPTINIZ HERKEZE KÜRŞAT BEY VE CANAN HOCA VE EKİBİNİ TAVSİYE EDERİM SEVGİLER 26.11.2013 TOLGA UFAK AMELİYATI BAŞARIYLA GEÇTİ KÜRŞAT HOCAM VE EKİBİ SAYESİNDE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNE DE SONSUZ TŞKLER

  • çok memnunum

   oğlumda asd vardı başka bir doktorun tavsiyesiyle ona gittik.ekibi 22 aylık oğlumu ameliyat etti.sayelerinde oğlum yürüyor koşuyor tırmanıyor artık yorulmuyor.Kürşad bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Güldeniz Aksan Desteli

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Güldeniz hanım gercekten muhtesem bir doktor.hasta doktor ilişkisinden cok aileden birisiymiş gibi davranması 9 aylık stresli gecen süreci daha da kolaylastırıyor.ve işini gercekten cok seviyor.iyiki varsınız.kesinlikle tavsiye ediyorum biricik doktorumuzu.

  • çok memnunum

   Güldeniz hanıma hamileliğimin 7. ayında gitmeye başladım. İlk ziyaretimizden itibaren yakın ilgisi ve desteğinden çok memnun kaldık. 04 Şubat 2014 tarihinde epidural sezaryen ile sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdim. Kendisine ve ekibine teşekkür eder, memnuniyetimizi bildirmek isteriz. Herkese tavsiye ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Özlem Araal Arpat

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Özlem Hanım ile babamın apandisit ameliyatından sonra denge bozukluğu şikayeti sebebiyle tanıştık. Çok ilgili, alakalı bir doktor. Güven veren tavırları ile içimizi rahatlattı. Tetkikini hemen yaptırdı, tomografide bizi yormadan yerinde sonuçları inceledi. Kendisine çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Ben 57 yaşındayım.Bugüne kadar bir çok doktor ile görüştüm.Fakat Özlem Hanımın hastaya karşı olan sıcak tavrı,ilgisi,çok dikkatli bir şekilde yaptığı muayene ve branşı dışında olabilecek hususları da dikkate alarak araştırması nedeniyle takdire layık bir insan olduğu görüşündeyim.Buradan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at