Buradasınız: 
Klinikler
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı İstanbul
İstanbul Alemdağ Fatma Muhittin Tatar Devlet Hastanesi

İstanbul Alemdağ Fatma Muhittin Tatar Devlet Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Dermatolog, Kulak burun boğaz doktoru, Ürolog

Bilgileri düzenle Randevu al

İstanbul Alemdağ Fatma Muhittin Tatar Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Alemdağ Fatma Muhittin Tatar Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Alemdağ Fatma Muhittin Tatar Devlet Hastanesi İstanbul ilinde Ekşioğlu mahallesi Saray Cad.alemdağ No-10 adresinde bulunmaktadır. İstanbul Alemdağ Fatma Muhittin Tatar Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2164309464 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Muhittin Eftal Avcı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Amniyosentezle ilgili internette yazılanları okuduktan sonra korkarak gittiğim Ege doğumevinde, amniyosentez işlemimin çok rahat bir şekilde geçmesini sağlayan doktor. Herhalde negatif söyleyebileceğim tek şey ortam şartlarıydı. Hele amniyosentez yapıldıktan sonra 5 kişilik dinlenme odasında 8 kişi olmamız ayrı bir rahatsızlıktı. Yine de Dr’uma çok teşekkür ederim..

  • çok memnunum

   Harika bir doktor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Cemile Dilek Uysal

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   O Ümraniye Devlet hastanesinin en güler yüzlü doktoru hastasıyla yakından ilgilenen deneyimi bilgisi becerisi ve güzelliğiyle parmak ısırtan cinsten iyiki var ve iyiki sivilcelerim artık yok :D

  • çok memnunum

   çok iyi gerçekten güler yüzlü süper başarılı 10 numara 5 yıldız allah bagışlasın eksik etmesin başımızdan

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Hidayet Hakan Tiregül

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bugüne kadar gördüğüm en düzgün ,en bilgili,en disiplinli doktor.Kulak burun boğaz konusunda daha iyi bir hekim görmedim.Sinüzit sorunum senelerdir kronik olarak beni çok rahatsız ediyordu.Tedavi şekli yöntemi sayesinde tamamen iyileştim.Allah razı olsun senden doktor bey.

  • çok memnunum

   Bugüne dek kronik sinüzit hastalığımdan dolayı kulağıma kadar vuran ağrım vardı.Doktor Hakan Tiregül 'ün önerdiği tedavi sayesinde bugüne dek hiçbir doktorun çözemediği hastalığıma derman buldum.Allah razı olsun senden doktor bey senden iyi doktor görmedim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Hüseyin Akyıldız

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   teşhis ve tedavide mesleki bilgi ve beceride üst seviyede tıb adamı. insana çok önem veren idealist ahlaki değerlere sahip saygı değer bir doktor.

  • çok memnunum

   Dr Hüseyin Akyıldız gordugum en etik ve hastasina yardımcı doktorlardan biri. Mesleki bilgi ve becerisi en üst seviyede. Kendinizi güvenle ellerine teslim edebileceğiniz nadir bir hekim. Kendisiyle tanışmış olmaktan çok memnunum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at