Buradasınız: 
Klinikler
Acil Tıp Doktoru
Acil Tıp Doktoru Kastamonu
İsfendiyar Anadolu Hastanesi

İsfendiyar Anadolu Hastanesi

Acil tıp doktoru, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kardiyolog, Dermatolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Biyokimya uzmanı, Ürolog, Kulak burun boğaz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Şemsettin Oruk

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   kendinden ve bilgisinden emin tavırlarıyla sizi rahatlatır. Senelerdir geçmeyen bir deri hastalığım vardı. bir çok doktora gitmeme rağmen çözüm bulamamıştım. ismi Ala imiş ve bir aylık bir merhem tedavisiyle halloldu aynı şekilde roaccutane tedavisine de başladım. tevazu sahibi ve işinin ehli bir insan.

  • çok memnunum

   mrhb.ben sedef hastasıydım.şemsettin beye gelene kadar cok sıkıntı cektim artık insan içine cıkıcak halim yoktu.semsettin bey le beraber bir ay içinde bütün sıkıntılarımdan kurtuldum.semsettin bey suan benim için ailem kadar değerli onu cok seviyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Dursun Baştuğ

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   güvenerek miyom ameliyatı olduk ameliyat gayet iyi geçti TAKİİİ eve çıktıktan ertesi günü kendimizi YOĞUN BAKIMDA bulana kadar yanlış hap yüzünden annem 1 gece yoğun bakımda kaldı ya felç ya da ölüm bu nasıl iş artık siz düşünün ...

  • çok memnunum

   Gerek insani yönü, gerekse doktorluk yönü bakımından çok iyi bir doktor. Eşimin hamilelik sürecini çok rahat geçirdik sayesinde. Güleryüzlü olması ve bizleri psikolojik yönden çok rahatlatması da önemli bir ayrıntı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at