Buradasınız: 
Klinikler
Radyolog
Radyolog Şişli
İntermed Nişantaşı Polikliniği

İntermed Nişantaşı Polikliniği

Radyolog, Genel cerrah, Kardiyolog, İç hastalıkları uzmanı, Biyokimya uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Ürolog, Aile hekimi, Hematolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Gastroenterolog, Dermatolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Fizik tedavi uzmanı, Göz doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Radyasyon onkoloğu, Nörolog daha fazla

Bilgileri düzenle

İntermed Nişantaşı Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 ad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İntermed Nişantaşı Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İntermed Nişantaşı Polikliniği İstanbul ilinde Teşvikiye Cad.bayer apartmanı No:63 Kat:1 Nişantaşı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Şükrü Sanus

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sn. Dr Şükrü Sanus'un hastasıyım. Kendisinin hastası olmam başka bir hekim tavsiyesi ile oldu, teşekkür borçluyum. Dr. Şükrü Bey'in hastasını bilgilendirmesi, nezaketi ile kaygılarınızı azaltması, hassasiyetlerinize azami özen göstermesi daha önce hiç duymadığım güveni ve rahatlığı duymamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   çok başarılı,hastaları ile çok iyi iletişim kurabilen onları çok iyi anlayıp yönlendirebilen bir hekim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • İsmet Akkaya

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hayatını mesleğine adamış bir hekimdir kendileri. Çok iyi bir cerrah olmasının yanı sıra gerek hastaya yaklaşımı gerekse hasta yakınlarına yaklaşımı vs. çok iyidir. Size kendinizi iyi hissettirir. Hiç düşünmeden kendinizi ya da sevdiklerinizi teslim edebilisiniz.

  • çok memnunum

   Mukemmel cok basarili bir cerrah hasta psikolojisini istanbulda bundan daha iyi bir doktorun anlayacagini sanmiyorum ....bence herkesin ihtiyac dahilinde ismet beye basvurmasini siddetle oneririm...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ali Tuncay Canbolat

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   ellerinize sağlık başka ne diyebilirim ki.....Her adımında yapılacaklardan ve sonuclar hakkında bilgilendirildim ve verilen bilgi ne ise tıpatıp aynı sonucları yakaladık

  • çok memnunum

   İlklerin içinde her zaman yer alacak bir isim, bilgisi tecrübesi insanları düşünmesi hepsi ama hepsi çok iyi

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Semra Ercan

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bugune kadar karsilastigim en iyi doktorlardan biri! Hem bel hem de boyun agrilarim icin gittigim diger doktorlar yanlis teshis koydular, zaman ve para kaybetmeme sebep oldular, daha da onemlisi sorun cozulmedi, aksine artti. Ancak Dr. Semra Ercan her iki seferde de dogru teshis koyup ardindan dogru uygulama yaparak hayatimi kurtardi.MR lari dikkatlice inceledi raporlarda belirtilmeyen onemli sorunlari yakaladi. Muthis basarili, profesyonel, cok degerli bir doktor. Iletisim kurmasi kolay, hastayi dikkatle ve saygiyla dinliyor, kapsamli fiziksel muayene yapiyor ve tedavi surecinde yakindan takip ediyor. Semptomlari ortadan kaldirmak yerine sorunu cozmeyi hedefliyor. Kisa vadeli cozumler yerine ozellikle uyguladigi kas egzersizleriyle uzun vadeli cozum sagliyor.Kesinlikle para hirsi yok,hastanin minimum maliyetle iyilesmesine onem veriyor. Iyi ki var!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Şafak Şahlan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Şafak arslan hocama burdan çok teşekkürler ederim bu kadar 20 dakika kadar kısa zamanda attığım mesaja cevap vermesinden dolayı çok teşekkürler. HOCAM ALLAH SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN. İYİKİ VARSINIZ.

  • çok memnunum

   türkiyede de böyle kadir şinas doktorlarımız varmış..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mustafa Nuri Yenerel

  Hematoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   HOCALIĞI MÜKEMMEL İNSAN OLARAK HARİKA CANDAN ALLAH NEZAKETLİ AHLAKIN TEMELİ İLE YARATMIŞ OLACAK Kİ TEK KELİME İLE MÜKEMMEL İNSAN. HASTALIK SEYRİ OLDUKCA SIKINTILI OLMAKLA HER ARADIĞIM DA VEYA CEVAPSİZ GÖRDÜĞÜN DE KENDİSİ ARAMIŞTIR. TAVSİYE VE SEYRİMİZİ RAHATLATAN TAVSİYELERİ İCİN KENDİLERİNE SAYGI SEVGİ HÜRMETLER EDİYORUM.

  • çok memnunum

   benim kız kardeşim trabzon farabi hastanesinde yatıyor acaba hatamı yapıyoruz başka yere götürmemekle lenfoma ile mücadele ediyor ve ışın tedavisi aşamasında

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Mahmut Müslümanoğlu

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Müthiş insan müthiş doktor motal desteği teşhisleri verdiği güveni hiç bir doktora değişmem tani sevgili Seçil şminde

  • çok memnunum

   İnsanlığı ile mükemmel olan Prof.Dr. Mahmut Müslümanoğlu büyük başarısıylada hastamıza doğru teşhis ve tedavi yaparak şifa vermiştir. Değerli hocamız Mahmut beye saygı ve sevgilerimi gönderiyorum. Allah kendisinden razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hakan Güveli

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Kesinlikle Melek Hnm ile ayni fikirdeyim,durumum cok iyi olmamasina ragmen,cozum olsun diye kendisine muayene olabilmek icin calistigi hastaneye dunyanin muayene,islem vs parasini verdim ama kendisinden takip goremedim,kontroller icin randevu alamadim ulasamadim, o donem Erman diye bir asistani vardi ve surekli erteliyordu,biz sizi arayacagiz diye diye seneler gecti hala arayacaklar! Nitekim teshisi sonuca baglamiyor hastayi tatmin etmiyor,is neticeye varmiyor, caba bosuna anlayacaginiz!

  • çok memnunum

   Hakan bey ile 6 yıl önce tanıştım sorunlarıma yaklaşımı dsetek ulaşımda kolaylık hepsi mükemmel 10 numara 5 yıldız...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Leyla Yılmaz Gürbüz

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   10 yıldır hashimoto Hastalığım var. Doktor Leyla Hm.'ın , hastalığın teşhisi ve tedavi sürecinde tsh değerim normale döndü.ON yıldan beri Dr.Leyla Hanım' a kontrol oluyorum. hasta iletişiminden çok memnunum.

  • çok memnunum

   Benim çok sevgili doktaorum, hiç bir zaman işi şansa bırakmaz en ufak bir sorunun üzerine gider. her şeyden önemlisi güven telkin eder. Bu aralar kendisine gitmem gerekir ama çok kilo almıştım beni öyle görmesin diye kio verip öyle gideceğim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at