Buradasınız: 
Klinikler
Ağız Diş Ve Çene Cerrahı
Ağız Diş Ve Çene Cerrahı Ankara
Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Ağız diş ve çene cerrahı, Periodontolog, Protetik diş tedavisi uzmanı, Ortodontist, Restoratif diş tedavisi uzmanı, Çocuk diş hekimi, Endodontist, Ağız diş ve çene radyoloğu daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Meserret Tiritoğlu Başeren

  Restoratif Diş Tedavisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir hekim,insani yönü çok gelişmiş ayrıca el becerisi olağanüstü,herkese tavsiye ediyorum.

 • Bahadır Ersu

  Protetik Diş Tedavisi, Dr.

  • çok memnunum

   ben şubat ayı içerisinde DR.beye dişlerimi yaptırmak için geldim.bu kadar mükemmel bir insanla karşılaşacağımı bilmiyordum.öyle bir diş ölçüsü aldıki sanki elinin tartısı vardı.inanılmaz bir diş hekimi .dişlerim o kadar kötüydü anlatamam. kendisine binlerce teşekkür ederim.

 • Muzaffer Tuncer

  Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Dr.

  • çok memnunum

   Muzaffer Hocanın 1997 yılından beri hastasıyım.Gerek ameliyatları gerekse insani değerleri açısından eşi bulunmaz birisidir.En son kemikleşmiş diş apseme yalova ve bursa da çare bulamayınca yine muzaffer hocamın kapısını çaldım.çok başarılı bir ameliyet geçirdim.sonsuz teşekkürler

 • Dilek Şengün İlhan

  Periodontoloji, Dr.

 • Meryem Tekçiçek

  Çocuk Diş Hekimliği, Dr.

  • çok memnunum

   Ben 15 sene önce oğlumu Hacettepe Diş Fakültesine götürdüğümde tanımıştım. İnsan olarak gerçekten çok mükemmel. İşini severerek ve çok özenerek yapıyor. Hasta ve yakınına oldukça iyi davranıyor. Hacettepe hastanesine 35 yıldır kendim eşim ve çocuklarım için giderim. Gerçekten onun gibi ilgilisi, samimisi, işine olan sayğısı olana pek rastlamadım. Meryem Hanım gerçekten takdire şeyan. Hocam başarılarınızın devamı dileğiyle uzun ve sağlıklı ömürler diler sayğılar sunarım.

  • çok memnunum

   Meryem hanım çocuğumun diş tedavisini yaptı.Neredeyse 3 yıldan fazla oğlumu takip etti. Bu süre zarfında gerçekten kendisinden çok yararlandık.Çok şey öğrendik. Bence insanlara gülümsemeyi her an canlı ve neşeli olabilmeyi, sabırlı olmanın güzelliğini Meryem hocanın yüzünde gördük. Bu özellikleri ile ben kendisine hayranım, iyi ki varsınız Meryem hocam. İnşallah sizin gibi insanların özellikle sizin gibi doktorların sayısı hep artsın. İşinizde iyi olduğunuza gönülden inanıyorum. Meryem hanıma başarılar diliyorum.

 • Tülin Taner

  Ortodonti, Dr.

 • Cenk Akcan

  Ortodonti, Dr.

  • çok memnunum

   Cenk Bey ile tedavimize Kasım 2013 de başladım.Hala devam emekte.Kendisinden çok memnun kaldığımı ve bu süreçte manevi desteğini esirgemediği için çok teşekkür ederim.

 • Behram Tuncel

  Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Dr.

 • Hakan Tüz

  Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Prof. Dr.

 • Burak Şahbazoğlu

  Periodontoloji, Dt.

  • çok memnunum

   Dişlerime 2012 yılında yaptırmış olduğum kanal tedavisinden sonra üzerinde oluşan kist nedeniyle 04.09.2014 tarihinde Hacettepe Üniversitesinin periodontoloji bölümünde başvurduğum sayın hocamız Burak ŞAHBAZOĞLU yaptırdığı tetkiklerle önce hastalığımı tespit edip daha sonra ameliyat kararı alırken karşılaşılabilecek en iyi ve en kötü senaryoları anlatarak ilk önce hasta olarak beni ve hekimim olarak kendisine ve yapacağı ameliyata karşı beni motive ederek kendisine karşı kuvvetli bir güven duygusu sağladı.O koltuğa otururken kafamda hiçbir endişe duymadan gönül rahatlığı ile oturdum ve kendimi emanet ettim.Operasyon üzerinden 1 yıl geçti ve inanılmaz derecede başarılı bir şekilde sonuç aldık ve şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.Ben 1980 doğumlu biri olarak böyle bir doktor profili ile şimdiye kadar hiç karşılaşmadım. Yurt dışı görevimde bile Alman doktorları bırakın ameliyat etmeyi yaşadığım sıkıntının nedenini bile tespit edemediler.Türkiyeye döndüğüm ilk gün Burak hocamla tanışmak benim için bir dönüm noktası ve büyük bir şans oldu.Hastalarını kendi ailesinden biri olarak görüyor, ağız içinde yapacağı her müdahaleden önce bilgi verip olabildiğince hassas ve nazik davranışlarla pardon diyerek hastasını nasıl incitmeden tedavi edebilirim derdinde olan böyle vicdanlı, kibar ve saygılı bir evlat yetiştirdikleri için öncelikle ailesine ve üst düzey bilgi ve tecrübeyle donanmış periodontoloji uzamanı yetiştiren Hacettepe Üniversitesi hocalarına ve Sayın Burak ŞAHBAZOĞLU hocama sonsuz teşekkürü, sevgi ve saygılarımı bir borç bilirim. İyi ki varsın iyi ki sizinle karşılaştık Burak hocam... minnettarım.... Tahir SAVA

  • çok memnunum

   Merhaba, Diş eti çekilmesi ve kemik erimesi problemleri ile ilgili Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine gittiğimde Dt. Burak Şahbazoğlu' nu tanıdım. Doktorum ameliyatları başarılı bir şekilde gerçekleştirerek bu olumsuzluğun ilerlemesini önledi. Ayrıca ameliyat sırasında oldukça rahat olmamı sağladı ve bıkmadan önerilerde bulundu. Dt. Burak Şahbazoğlu' nun hastası olduğu için şanslı olduğumu düşünüyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at