Buradasınız: 
Giresun Özel Ada Hastanesi

Giresun Özel Ada Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 3 adet çocuk... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Giresun Özel Ada Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Giresun Özel Ada Hastanesi Giresun ilinde Aydınlar mahallesi G.m.kemal Bulvarı No:248 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ümit Zeteroğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ümit bey, öncelikle tanıdığım ve tanıyacağım mütevaziliğiyle, kişiliğiyle, hastalarının rahatlıkla iletişim kurabileceği mükemmel bir insan ve hekim.gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim doktorum aynı zamanda TÜP BEBEK alanında oldukça başarılı uzman, mesleğinin hakkını veren, özveriyle çalışan hastalarının mutlu ayrılmalarını sağlayan biridir.Hatayın tek ve en mükemmel tüp bebek doktoruna sevgiler ve saygılar sunuyorum.meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.

  • çok memnunum

   Umit bey giresun da kadin dogum uzerindeki en basarili doktor guven veren anlayisli gercekten ilgili supet bor doktor uzun suredir gelmesini bekliyorum dilerim ki en yakin zamanda donus yapar..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Hasan Öztekeşin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ikinci kızımın dünyaya gelmesine vesile olan saygıdeğer cool doktoruma çok teşekkür ederim. keşke ilk hamileliğimde de onu tercih etseymişim,belki o zaman kızlarımı normal doğumla dünyaya getirme şansım olurdu. işinde en iyisi !

  • çok memnunum

   Tülay Cinbat hanımefendinin anlattıkları beni çok şaşırttı.Benim tanıdığım Hasan Bey 5 puanı asla haketmiyor.Zira Hasan Bey'in en önemli özelliklerinden biri hastalarına gösterdiği özen ve dikkat.Yıllar önce Hasan Bey'i, ameliyat olduğum üniversite kliniğinde tanıdım ve 10 gün kadar izleme olanağı buldum.Hala bu kişilikte ve bilgide doktorlarımız olduğu için şükrettim.Kendisi hastalarına çok özen gösterir ve zamanını esirgemez. Sanırım o gün orada bir yanlış anlama olmuş. Hanımefendiye çok geçmiş olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ercan Öğreden

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor beyi ığdır devlet hastanesinde görevli iken tanımıştım çok iyi başarılı bir doktor herkese tavsiye ederim

  • çok memnunum

   doktorun odasına girer girmez insan pozitif bir elektirik alıyor çok tatlı canım benim onu çok seviyoruz başta babam ve ben huzur veriyor hallederiz sen tatlı canını sıkma demesi çok tatlı ya iyi ki giresunda başarılı

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mustafa Altın

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ALLAH RAZI OLSUN. Ben çok memnunum.Ben daha önce ameliyat oldum ve gerçekten çok iyi geldi.Hocam ben şuan İzmir'de oturuyorum , bir daha belimden ameliyat olacağım . Doktorlar ameliyat dedi . Ben yine sizde ameliyat olacağım.Saygılarımla.

  • çok memnunum

   Ameliyatı en son diyen ve gerçekden başalılı bir doktor herkeze tapsiye ederim korkmadan gitdim bir doktor Annemem belfıdığı batlamışdı hiç bir doktor allamamışdı ilaç verdilerdi annem mustafa beye rica etti muayenelerim bitsin bakarım dedi bakdı acil amelyat elti amelyat dan sonra düzeldi E postadan soru kabuldur

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at