Giresun Özel Ada Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 3 adet çocuk... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Giresun Özel Ada Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Giresun Özel Ada Hastanesi Giresun ilinde Aydınlar mahallesi G.m.kemal Bulvarı No:248 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Erhan Çolak

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mesleğinde çok iyi hastayla iletişimi mükemmelsorunu teşhis edip tedavi konusunda uygulanan her türlü yöntemeri anlaşılır sekilde izah edip riskleri konusunda detaylı bilgi verdikten sonra ben olsam şu yötemi tercih ederim diyerek empati yapıp tercihi bana bırakması beni ikna etmişti

  • çok memnunum

   çok iyi hekim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mustafa Altın

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ALLAH RAZI OLSUN. Ben çok memnunum.Ben daha önce ameliyat oldum ve gerçekten çok iyi geldi.Hocam ben şuan İzmir'de oturuyorum , bir daha belimden ameliyat olacağım . Doktorlar ameliyat dedi . Ben yine sizde ameliyat olacağım.Saygılarımla.

  • çok memnunum

   Ameliyatı en son diyen ve gerçekden başalılı bir doktor herkeze tapsiye ederim korkmadan gitdim bir doktor Annemem belfıdığı batlamışdı hiç bir doktor allamamışdı ilaç verdilerdi annem mustafa beye rica etti muayenelerim bitsin bakarım dedi bakdı acil amelyat elti amelyat dan sonra düzeldi E postadan soru kabuldur

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Celalettin Orzan

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   3 YIL ÖNCE EL VE AYAKLARIMDA EKLEM BÖLGELERİMDE KIZARIKLIK VE AŞIRI AĞRI OLUYODU NORMAL AĞRI KESİCİLERLE GEÇİŞTİRİYODUM VE BUNUN SONUCUNDA AĞRI VE KIZARIKLAR ARTI YOĞUNLAŞMAYA BAŞLADI HAL BÖYLE OLUNCA ÖZEL ADA HASTANESİ FİZİK TEDAVİ UZMANI CELALETTİN ORZAN HOCAMI TAVSİYE ETTİLER ŞİKAYETİMİ ANLATTIM VE BUNUN ÜZERİNE TAHLİL LER YPILDI ARDINDAN DOKTORUM İLAÇ YAZDI VE DÜZENLİ OLARAK ALMAMI İHMAL ETMEMEMİ 2 AY SONRA KONTROLE GELMEME İSTE HER ŞEY NORMALE DÖNDÜ ŞUAN ALLAHIMA ŞÜKÜR OLSUN DAHA İYİYİM HOCAMA ÇOK TŞK EDERİM VE BU TÜR HATALIĞI YANİ ROMATİZMA İLE İLGİLİ RAHATSIZLIĞI OLANLARA TAVSİYE EDERİM...

  • çok memnunum

   bacağımda şiddetli ağrı vardı.doktorum bel fıtığı olduğumu ameliyat olmam gerektiğini söyledi.beni kurtarmak için çok çaba gösterdi sonuçta ameliyat oldum.ben doktorumdan çok memnunum.kendisine çok teşekkür ediyorum.herkesede tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ümit Zeteroğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ümit bey, öncelikle tanıdığım ve tanıyacağım mütevaziliğiyle, kişiliğiyle, hastalarının rahatlıkla iletişim kurabileceği mükemmel bir insan ve hekim.gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim doktorum aynı zamanda TÜP BEBEK alanında oldukça başarılı uzman, mesleğinin hakkını veren, özveriyle çalışan hastalarının mutlu ayrılmalarını sağlayan biridir.Hatayın tek ve en mükemmel tüp bebek doktoruna sevgiler ve saygılar sunuyorum.meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.

  • çok memnunum

   Umit bey giresun da kadin dogum uzerindeki en basarili doktor guven veren anlayisli gercekten ilgili supet bor doktor uzun suredir gelmesini bekliyorum dilerim ki en yakin zamanda donus yapar..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (22) göz at

 • Kemal Uzun

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   10 AY ÖNCE ANNEMİ BYPASS AMELİYATI ETTİ ÇOK BAŞARILI GEÇTİ DAHA İKİGÜN ÖNCEDE BABAMIN İKİ KALP KAPAKÇIGINIDA DEĞİŞTİRDİ HALA YOĞUN BAKIMDA AMA ÖNCE ALLAHIN İZNİ SONRA KEMAL BEYİN BAŞARILARINA DAYANARAK İYİLEŞECEĞİNE İNANIYORUM ÇOK İYİ Bİ DOKTOR DALINDA BENCE BİR NUMARA

  • çok memnunum

   Allah razı olsun. Çok başarılı bir doktor ve aynı zamanda çok iyi Bir insan olan doktoruma Allah kolaylık versin. İsini hakkıyla yapan. Güler yüzlü ilgili bir doktor. Allah razı olsun. Allah kolaylık versin. Bir çok tanıdığım insanı ameliyat etti. Hepside cok memnunlar doktorumuzdan. Allah güç kuvvet versin. Cok zor bir mesleği var ve eniyi bir sekilde icra ediyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hakan Kara

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   23.08.2014 tarihinde ex olarak ada hastahanesine getirilen kayınvalidem emine akkayayı alt aort anevrizması ameliyatı yapan hocamız Hakan Karaya ve tüm ekibine yoğun bakım ve 4. kat hemşirelerine teşekkür ederim :)

  • çok memnunum

   Mucize EX olan hastayı opere edip tekrar hayata döndürdü (aort anevrizması )yengem şu an hayatta konuşuyor ,bizi tanıyor hiç bir sekel kalmadı ellerine emeğine sağlık sayın doktorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ercan Öğreden

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor beyi ığdır devlet hastanesinde görevli iken tanımıştım çok iyi başarılı bir doktor herkese tavsiye ederim

  • çok memnunum

   doktorun odasına girer girmez insan pozitif bir elektirik alıyor çok tatlı canım benim onu çok seviyoruz başta babam ve ben huzur veriyor hallederiz sen tatlı canını sıkma demesi çok tatlı ya iyi ki giresunda başarılı

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Hasan Öztekeşin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ikinci kızımın dünyaya gelmesine vesile olan saygıdeğer cool doktoruma çok teşekkür ederim. keşke ilk hamileliğimde de onu tercih etseymişim,belki o zaman kızlarımı normal doğumla dünyaya getirme şansım olurdu. işinde en iyisi !

  • çok memnunum

   Tülay Cinbat hanımefendinin anlattıkları beni çok şaşırttı.Benim tanıdığım Hasan Bey 5 puanı asla haketmiyor.Zira Hasan Bey'in en önemli özelliklerinden biri hastalarına gösterdiği özen ve dikkat.Yıllar önce Hasan Bey'i, ameliyat olduğum üniversite kliniğinde tanıdım ve 10 gün kadar izleme olanağı buldum.Hala bu kişilikte ve bilgide doktorlarımız olduğu için şükrettim.Kendisi hastalarına çok özen gösterir ve zamanını esirgemez. Sanırım o gün orada bir yanlış anlama olmuş. Hanımefendiye çok geçmiş olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at