Buradasınız: 
Klinikler
Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Gaziantep
Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Protetik diş tedavisi uzmanı, Periodontolog, Endodontist, Ağız diş ve çene cerrahı, Ortodontist, Diş hastalıkları uzmanı, Ağız diş ve çene radyoloğu, Çocuk diş hekimi, Ağız ve diş sağlığı daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Çağlar Körcük

  Periodontoloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Hiç kimsede göremediğim ilgiyi bilgiyi çağlar hocada buldum. bütün doktorların çekelim dediği dişleri lazer tedavisiyle kurtardı. Doktorun tek olumsuz yanı her zaman çok yoğun olması durmadan bir iş yaparken öğrencilerin sıkıştırması ve onlara bir şeyler anlatması.

  • çok memnunum

   Çok değerli halk ile iç içe çok güzel iletişim Kuran bir doktorumuz. Kendisi dişlerimi temizledi çok memnun kaldım inş bu şekilde devam eder Rabbim yolunu ve bahtını açık etsin çağlar hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Oral Sökücü

  Ortodonti, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   OĞLUM, SAYIN HOCAMIN 2,5 YILLIK HASTASIYDI.ÇOK BAŞARILI İŞİNİ BİLEN VE ÇOK BAŞARILI BİZE KARŞI ÇOK İLGİLİ VE ALAKALI GÖRDÜM.KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUNUZ.İPLANT TEDAVİSİ İÇİNDE YİNE YANINA GİDECEĞİZ.HOCAMA SAYGILARIMI SUNARIM.

  • çok memnunum

   Birecik ilçesinde yaşamakta olan biriyim. Kızımın dişlerinde ve çene yapısında problem vardı. Bundan dolayı bulunduğumuz yere en yakın donanımlı hastane olarak Gaz. Ünv. Ortodonti bölümüne başvurduk. Belirli bir zaman sonra tedavimize başlandı, tedavimiz ayda bir defa olmak üzere yaklaşık 2,5 yıl sürdü. Tedavi boyunca Oral Hoca ve ekibinden her yönden memnun kaldık. Üniversite Hastanesi değil de sanki Özel Hastanede deymişiz ilgilenildi.Buradan Oral Sökücü hocama ve ekibine sonsuz şükranlarımı belirtmek isterim.[ Bu arada kızım kendine özgüveninide yakalayarak KTÜ Bilgisayar Müh. bölümünü kazandı , sevincimizi paylaştım ] .Sayğılarımla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at