Buradasınız: 
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Radyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Genel cerrah, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Ürolog, Nörolog, Göz doktoru, Kardiyolog, Fizik tedavi uzmanı, Dermatolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Göğüs hastalıkları doktoru, Kalp ve damar cerrahı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Gastroenterolog, Hematolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Nefrolog, Onkolog, Çocuk nefroloji uzmanı, Acil tıp doktoru, Radyasyon onkoloğu, Mikrobiyolog, Psikiyatrist, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Çocuk nöroloji uzmanı, Neonatolog, Nükleer tıp doktoru, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk cerrahı, Çocuk kardiyoloğu, Romatolog, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Çocuk onkoloji uzmanı, Patolog, Halk sağlığı hekimi, Çocuk psikiyatristi, Göğüs cerrahı, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk endokrinoloji doktoru, Akupuntur uzmanı, Çocuk alerjisi doktoru, Algoloji doktoru, Çocuk romatoloğu, Çocuk göğüs hastalıkları doktoru, Aile hekimi, Biyokimya uzmanı, İmmünolog, Farmakolog, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Geriatri uzmanı, Çocuk üroloğu, Adli tıp doktoru, Göğüs hastalıkları ve tüberküloz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 8 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 8 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 9 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 9 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 5 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 37 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 17 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 39 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 19 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 18 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 11 adet hematoloji uzmanı, 52 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 29 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 24 adet kardiyoloji uzmanı, 21 adet kulak burun boğaz uzmanı, 12 adet nefroloji uzmanı, 8 adet neonatoloji uzmanı, 25 adet nöroloji uzmanı, 7 adet nükleer tıp uzmanı, 20 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 13 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 10 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 43 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 16 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 24 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ankara ilinde Konyayolu Öğretmen Evi Krş Yenimahalle adresinde bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3122024444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sabri Uslu

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Öncelikle Sabri hocama çok teşekkürlerimi sunuyorum.Kızım ve oğlumda kolesteatom denilen orta kulak rahatsızlıkları dolayısı ile herbiri 2 kulağındanda olmak üzere 6 uzun süreli ameliyatı başarıyla gerçekleştirdi ve yapılabilecek en iyi tıbbi müdahaleleri uyguladı.i.Bu arada eşimde warthin tümörü de denilen tükrük bezi tümörü teşhisiyle 4 cm büyüklüğündeki tümör ameliyatınıda başarı ile gerçekleştirerek, sorunsuz bir şekilde halletti.Bir ailenin belkide değil türkiyede dünyada başına az rastlanır türden kbb vakıaları ile karşılaşmamız esnasında bize hem tıbbi müdaheleleri hemde yaklaşım ve beyefendi tutum ve kişiliği ile hem moral hemde güven kaynağımız oldu.Sabri hocamıza anlattığım bu öyküden dolayı çok müteşekkir olduğumuzu belirtirken,memleketimizde böyle dünya çapında doktorlarımızın olması açısından insanımızı şanslıu gördüğümü belirtmek isterim.

  • çok memnunum

   + +Anneme ve eşime yaptığı başarılı ameliyatlarından dolayı, güzel yürekli bu yüce hocama, minnetlerimi sunuyorum.İyiki varsınız.Daima sevgiyle.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Hamza Özer

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Saygıdeğer Hamza Özer hocam öncelikle profesör olmanıza çok sevindim , inşallah daha iyi yerlerde görmeyi Can'ı gönülden isterim... Hayırlı uğurlu olsun inşallah... Tecrübe ve insanlık olarak dört dörtlük bir hocamız... 2008 yılında ön Çapraz bağlardan ameliyat oldum Allah'a şükür ameliyat çok iyi geçti ve şu an çok iyiyim Allah sizden razı olsun hocam... Bilgisi becerisinin önüne geçen insanlığı Hastalarına hayat veriyor... Şu an bir arkadaşım sakatlık geçirdi ve bana danıştı hemen aklıma hocam geldi, internetten randevu için bakayım dedim bu adresi gördüm.. Yorumlardan da anlaşılacağı üzere Hamza hocamız birtane... Allah yolunuzu açık etsin... Hastanız ENGIN DEMIR ...

  • çok memnunum

   13 Ocak 2015 tarihinde, sağ dizimden artroskopi oldum. İç menisküsün yırtık olan kısmı alındı. Beni rahatsız eden ağrı ve dizimde zaman zaman olan kilitlenmeler geçti. Ameliyat sonrasında hiç sıkıntım olmadı. Hamza hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla. Ayla Arın

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (39) göz at

 • Mustafa Cemri

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sayın hocamla gecen yıl en iyi hekim aracılıgıyla tanıştım. Kendisine gitmeye karar verdiğimde kafamda soru işaretleri vardı.Hocam sayesinde tereddütüm kalmadı.Kendisinin insana yaklaşımı hastalarıyla iletişimi son derece mükemmel işinin en iyisi bence ötesi yok. Kendisine bu sayfa aracılığı ile sonsuz teşekkürlerimide iletmek istiyorum İYİKİ VARSINIZ HOCAM :)

  • çok memnunum

   mustafa hocam babamın anjiyosunu yapmıstır kendısı bu konuda mukemmel bır hocadır ısını bılen sızede bunu hıssetıren bır doktordur kalp rahatsızlıgınız varsa kafanızda sorularını varsa cevap alabılcegınız en ıyı hocalardan bırıdır tereddut etmeden kendısıne kendınızı emanet edebılırsınız..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Meltem Önder

  Dermatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sevgili Hocamızı internette ki olumlu yorumlar sayesinde bulduk. Gerçekten yazılmış olan tüm olumlu vasıfları üzerinde toplamış. Güleryüzlü, mesleğine aşık, hasta doktor ilişkisi mükemmel, mesleki bilgisini harika yansıtan ve bu işi para için yapmayan bir kişilik. Kendisini tesadüfen tanımış olduğumuz için şanslıyız.

  • çok memnunum

   İnanılmaz sıcak kanlı, ilgili ve bilinen doktor profilinin dışında bir doktor. Çok memnun kaldık. Teşekkürler

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Kemal Fındıkçıoğlu

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ben Nisan ayında Kemal hocaya tavsiye üzerine gittim ve burun ameliyatı oldum.Kemal Hocamın hastalarına yaklaşımınından dolayı karakterine,Ameliyattan sonra da doktorluguna hayran kaldım.Burnundan çok memnun kaldım.Çalıştığım yerde burun ameliyatı yaptırmak isteyip de cesaret edip yaptırmayan arkadaşlarım da Kemal hocaya ameliyat oldular.Onlar da çok memnun kaldı.Kemal Fındıkcıoglu Estetik için doğru adres.

  • memnunum

   ben jinekomasti ameliyatı oldum deri fazlalaığı dışında pek bir şey yok baktığımda sanki ameliyat olamamışım gibi.bende pek güvenmemiştim ama gerçek iyi bir iş çıkarmış.artık rahat rahat havuza/denize girebiliyorum :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Yusuf Tavil

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • memnunum

   Önce insan sonra hekim.. Mütevazi ve sevecen yaklaşımı ile sizi rahatlatan , tecrübesiylede ilgilenen ve alakadar olan hacamızı tercih eden hastalarına önce geçmiş olsun der, hocamızı tercihlerindende tebrik ederim.

  • çok memnunum

   Oğlumun doktorudur.Her ne kadar randevu alamıyor zamanımı denk getiremiyorum ama çok ilgili bir doktor olduğunu biliyorum.Uzun zamandır tekrar muayene olmak istiyoruz.İnşallah başaracağız.:) Hastaları adına teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum. Taktirle izliyoruz kendisini.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Muammer Melih Şahin

  Kulak Burun Boğaz, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   sizin doktorunuz,nasıl bir insan olmalı ve doktorunuzdan beklentileriniz nedir,bilmiyorum ama şahsi kanaatim branşındaki güçlü bilgisine güleryüz,yardımseverlik ve hoşgörüsü ile birleştirebilen artı üstün insanlık vasıflarını,kalitesini alçakgönüllülükle taşıyan bir hekimdir.beni kurtardı yaniden doğdum.Melih doktorumuz tarafından tedavide olan ve ameliyat olacak bir hasta iseniz şans size çoktan gülmüş ne mutlu Dr.Melih Şahin'i tanıyanlara.Şafak Açılalın 25.12.2014

  • çok memnunum

   Aralık 2014'de Otoskleroz ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat öncesinde durumu benim anlayabileceğim şekilde açıkladı ve bana güven verdi. Oldukça ilgili ve güler yüzlü bir doktor. Ameliyat sonrasında da aynı şekilde ilgilendi. Sanki ailesinden biriymişim gibi özen gösterip ilgilenmesi, ameliyattan önce verdiği moral hızla iyileşmemi sağladı.Şuan kulağımda ameliyattan kalan tamponlar olsa da oldukça iyi duyuyorum. Kendisine sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • İlker Şen

  Üroloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   hocam gerçekten yıllardır tanıyormuş gibi samimi davranıyoı hastalarına allah razı olsun tüm hasta arkadaşlara öneririm

  • kararsızım

   ilgili, dikkatli ve güven veren bir hekim. dikkatle dinliyor ve sorularınızı açıklayıcı bir dille cevaplıyor. yanından kendinizi güvende hissederek çıkıyorsunuz. kesinlikle öneririm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ahmet Memduh Kaymaz

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hocam 2007 de annemi opere etti. Kendisinin insanligi, yaklasimi, etik degerleri gozetmesi karsisinda hekim olarak önünde saygiyla egiliyorum.

  • çok memnunum

   Prof Dr Memduh Kaymaz Hocamizdan Allah razı olsun .Hocamizi tanimamizda vesile olan Dr Zekai hocamizdanda Allah razı olsun. Prof Dr Memduh Kaymaz Hocamizin ALLAH'IM SAĞLIKLI MUTLU VE AILESI ILE BİRLİKTE UZUN OMURLER NASIP ETSİN INSALLAH. Prof Dr MEMDUH KAYMAZ HOCAMIZ GIBI GÜLER YÜZLÜ ILGILI VE HASTALARINA KARŞI DAVRANIS ŞEKLİYLE GÖRDÜ GUM ÖRNEK VERİLMESİ GEREKEN KISI.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (45) göz at

 • Mustafa Burak Seven

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi çocuğumuzun hastanede yattığı dönemde gösterdiği ilgi ile bize umut ışığı oldu böbrek yetmezliği tanısı alan çocuğumuzun tanısının verdiği üzüntüde yanımızda olup aklımıza takılan soruları defalarca sıkılmadan cevapladıallah ondan ve hocalarından razı olsun

  • çok memnunum

   ÇOCUĞUMUZ DOKTOR FOBİSİNİ SAYESİNDE YIKTI. ÇOK GÜZEL MUAYENE EDİYOR BENİM VE EŞİM İÇİN KABUS OLAN DOKTOR MUAYENELERİNİ SAYESİNDE ARTIK RAHATÇA YAPIYORUZ.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at