Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Çankaya
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Genel cerrah, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Nörolog, Göz doktoru, Kardiyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Ürolog, Fizik tedavi uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Göğüs hastalıkları doktoru, Dermatolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Gastroenterolog, Nefrolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Hematolog, Onkolog, Çocuk nefroloji uzmanı, Acil tıp doktoru, Radyasyon onkoloğu, Mikrobiyolog, Psikiyatrist, Çocuk nöroloji uzmanı, Neonatolog, Nükleer tıp doktoru, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk cerrahı, Çocuk kardiyoloğu, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Romatolog, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Patolog, Çocuk psikiyatristi, Halk sağlığı hekimi, Göğüs cerrahı, Çocuk onkoloji uzmanı, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk endokrinoloji doktoru, Çocuk alerjisi doktoru, Akupuntur uzmanı, Çocuk romatoloğu, İmmünolog, Çocuk göğüs hastalıkları doktoru, Farmakolog, Biyokimya uzmanı, Çocuk üroloğu, Algoloji doktoru, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Geriatri uzmanı, Üreme endokrinolojisi ve infertilite doktoru, Göğüs hastalıkları ve tüberküloz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 8 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 8 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 9 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 9 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 5 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 37 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 17 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 39 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 19 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 18 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 11 adet hematoloji uzmanı, 52 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 29 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 24 adet kardiyoloji uzmanı, 21 adet kulak burun boğaz uzmanı, 12 adet nefroloji uzmanı, 8 adet neonatoloji uzmanı, 25 adet nöroloji uzmanı, 7 adet nükleer tıp uzmanı, 20 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 13 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 10 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 43 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 16 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 24 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ankara ilinde Konyayolu Öğretmen Evi Krş Yenimahalle adresinde bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3122024444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mustafa Cemri

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Mustafa hoca, tam anlamıyla işinin uzmanı ve super bir doktor...Kendisi aile doktorumuz olup, aynı zamanda hemşerimizidir. Hastaya olan yaklaşımı teşhisleri ve insanlığıyla on numara bir kişilik...Allah başımızdan eksik etmesin... Şükrü ŞAFAK

  • çok memnunum

   annem türkan erdoğan ın tedavisinde göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü şükranlarımızı sunarız. asuman seylap erdoğan

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (24) göz at

 • Oğuz Söylemezoğlu

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sadece Doktor olarak değil insan olarak mükemmel birisi hocamız. Dört yıldır acil polikliniklerde tanı konulamayan kızımıza FMF tanısı koyduktan sonra çok şükür herşey yoluna girdi. Çok kısıtlı olan zamanını bile bizlere harcamaktan çekinmeyen hocamıza sonsuz teşekkürler .

  • çok memnunum

   Oğuz Bey oglumuzun hastalığına koyduğu Henoch Schonlein purpurası tanısından sonraki yakın ilgisi ve desteği ile hastalığı organ hasarı olmadan tedavi etti. Tecrübesi ve yaklaşımı için cok teşekkür ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at

 • Meltem Önder

  Dermatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Meltem Hanimdan kesinlikle cok memnun kaldim.Guleryuzu,ilgisi,bilgisi,sicak karsilamasi tatli ve guleryuzlu ekibi ve ferah ,huzur verici dekorasyonuyla ,cok mutlu ,aydinlanmis ve kafam rahat bir sekilde yanindan ayrildigim icin ;ii ki gitmisim dedigim ve bundan sonrasinda da herkese tavsiye edecegim cok tatli bir insan ve hekim. Cok tesekkurler Meltem hanim Mutluluklar ve basarilar diliyorm Ceren Koksal

  • çok memnunum

   Meltem Hoca' ya kısa bir süre önce sedef hastalığım sebebiyle gittim. Kendisi, branşındaki yetkinliğinin yanı sıra hasta psikolojisi üzerine oluşturduğu empati ile sizi gerçekten rahatlatıyor ve tedaviniz için doğru yerde olduğunuzdan bir kez daha emin oluyorsunuz. Ayrıca diğer hekimlerde yaşanılan tıbbi terim ve kavram kargaşalarını da ortadan kaldırmış durumda. Kısacası, hastalığın teşhisinden, süreç boyunca izlenecek methodlara kadar hastasının anlayabileceği yalın bir dil kullanarak sizi de bilgi sahibi yapıyor ve tedavi sürecinizi sonuç alınana kadar sürekli takipte oluyor. Bunun yanı sıra, kapıdan girer girmez alışılagelmiş muayenehane veya klinik mantığından çok farklı olarak, ferah iç dizaynıyla kendinizi bir mimarlık ofisi atmosferinde hissediyorsunuz. Gerek klinikteki hijyenik ortam, hocanın yardımcılarının ilk dakikadan itibaren gösterdikleri samimiyet ve alakaları, gerekse de benim gibi sık aralıklarla kontrole giden bir hasta için, kliniğin bulunduğu lokasyon ve otopark sıkıntısının olmaması büyük avantaj sunuyor. Meltem Hoca'ya ve şahsında ekibine bir kez daha teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (33) göz at

 • Cem Yücel

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Tiroid nodüllerim hem soğuk, hem sıcak olmak üzere boyutları baya büyüktü. Farklı hastanelerde görüştüğüm tüm hekimler ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Sonucunda tiroid bezlerinin alınması, ömür boyu ilaç kullanılması ve bazı komplikasyonlar oluşabilirdi. Yapmış olduğum araştıramalar neticesinde çok değerli bir tıp insanı olan Cem Yücel hocamı tanıma şansım oldu.Gerekli tetkikler neticesinde RF Ablasyon uygulaması yapıldı.Hasta açısından son derece rahat herhangi bir risk oluşturmayan ve en önemliside hayatınıza kesintisiz kaldığınız yerden devam etmenizdir. İki ay sonra gittiğim kontrolde, nodüllerde % 70'e yakın küçülme olduğu tespit edildi. Engin bilgi ve tecrübelerinden dolayı Cem Yücel hocama sonsuz teşekkülerimi sunuyorum.

  • çok memnunum

   En büyüğü 4 cm olan kistik nodüllerim vardı.Gittiğim bütün doktorlar ameliyat dedi.Yaptığım uzun araştırmalar sonucu Cem Bey'in bu metodunu buldum.Tanışmak ve bilgi almak için Cem Beyle görüştüm gerekli bilgilendirmeleri yaptıktan sonra operasyona karar verdim.Operasyon yaklaşık 50 dak.sürdü. En büyük nodüle operasyon yapıldı.Operasyondan 15 dak. sonra günlük yaşantıma geri döndüm.Bir ay sonraki ölçümde %88 küçülme olduğunu gördük.Beş ay oldu şu anda da sorun yok.Cem Bey'e başarılı operasyonu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ercüment Hayri Tekin

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ercüment Hocam meme kanseri tedavisinde gözü kapalı tavsiye edilecek bir cerrah ve mükemmel insan..Teşhis ve tedavi konusunda çok başarılı olmasının yanında hastasıyla iletişimi o kadar iyidir ki mutsuz, korkuyla girdiğiniz muayenehanesinden bir terapiden çıkmış gibi güvende, umutlu çıkarsınız. İki yıl önce meme kanseri teşhisi aldığımda hocamla tanıştım. Sayesinde sağlığıma kavuştum. İyi ki tanımışım.. Sevgili hocama binlerce teşekkürler..

  • çok memnunum

   Sn. Ercümen Tekin hocamla ilk tanışmamız 2004 yılında, vücudumda korkulu ve endişeli bir karşılaşmanın sonucunda oldu. Bizim için asırları alan 3 haftalık bekleme sonucu şükürler olsun ki halen daha hocamın kontrolünde normal ve sağlıklı bir şekilde hayatıma devam ediyorum. Eminim ki güvenli ellerde olmasaydım belki de şimdi gereksiz yere yapılan operasyonlar ile vücudumda başka sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacak idim. Olaya hiç bir şekilde ticari bakmayan, tamamen hastanın sağlığı ve kaliteli yaşamını temin etme odaklı mesleğini icra eden ve meslek hayatına devam eden saygı değer hocama bu vesile ile sonsuz teşekkür ederim. Sorunumuz üzerine bir arkadaşımızın tavsiyesiyle kendisi ile tanıştık, Allahım kimseye ihtiyaç hissettirmesin ancak insanız ve herşey bizim için, bir ihtiyaç olması halinde konusunda bir otorite, beyefendi, nazik saygıdeğer hocamı herkese tavsiye ederim. Bu vesile ile de saygı değer hocama şükranlarımı sunarım. Sağlığım emin ellerde ve hayatım ile ilgili FARKINDALIĞI yarattım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (37) göz at

 • Ahmet Erdem

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hamile olduğumu öğrendiğim an deliler gibi doktor aramaya başlamıştım ve en son arkadaş tavsiyesiyle Ahmet hocanın Balgattaki muayenehanesine gittim. Odasına girip elini sıktıgım an ne kadar dogru bir karar verdigimi anladim. Sayesinde cok guzel stressiz bir gebelik geçirdim ve tüm korkularima ragmen cok keyifli bir normal dogumla cok şükür 20 gün önce oğlumu kucagima aldim. Gereksiz yere ilac vermeyen,her aradiginizda ulasabildiginiz,son derece bilgili ve aşırı güven veren muhtesem bir doktor ve tabi muhtesem bir insan. Her şey için burdan da kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Ahmet Bey harika bir doktordur. İlk görüşmenizden itibaren size güven verir. 7 yıl önce tanıştık kendisiyle. Eşim de çok sevdi kendisini. Gebeliğimi takip etti. Doğumdan sonra kızımın bazı sıkıntılarından dolayı hastanede yenidoğan yoğun bakımda kaldık. bu süre boyunca hep geldi ve yardım etmeye çalıştı. Daha sonra kız kardeşim de tedavi için gitti ve ikiz gebelik idi onun ki. Titizlikle izledi onu da. Erken doğum oldu, bayramın ilk günü hem de. Büyük bir özveriyle sabahın köründe kalkıp geldi ve doğumu yaptırdı. İyi ki doğumda o vardı bebekler için zor bir gün olmuştu çünkü. Allah'a şükürler olsun kendisini tanıdık. Allah uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Murat Akın

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba ben Yavuz Engin bulunduğum ilçede bana mide kanseri teşhisi konuldu ve hemen müdahale ediilmesi gerektiği söğlenildi ve sayın Murat Akın hocama yönledirildi ve 04 Ağustos 2015 tarihinde ameliyat oldum Murat Hocamın ilgisi ve desteğini kelimelerle anlatmak mümkün değil ben bugüne kadar hastasına her konu destek olan motive eden bir doktor görmedim. Ağır bir ameliyatla bütün kanserli hücreleri çıkarttı çok şükür önce Allahın sonra Murat hocamın sayaesinde yeniden hayata döndüm midemin 4/3 ünü aldı 1 hafta hastanede yattım sonra taburcu oldum.Murat Hocama buraradan sizin aracılığınızla çok teşşekkür ederim Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin..

  • çok memnunum

   Tiroid ca öğreneli 15 gün oldu Cevremdekilere yakınlarıma belli etmesemde keyfim fena kaçmıştı.on gün önce Murat hoca ile tanıştık muayene etti ve tedavisi kolay basit olduğunu söyledi. Ameliyat öncesi ilgisi de ameliyat sonrası ilgisi de alıştığımız doktor profilinin çok üstünde çok teşekkürler. Biz sadece hastaneye yatış yaptık geri kalan herşeyi Murat hoca ilgilendi ameliyat sonrası yapılması gerekenler hakkında bizi bilgilendirip yardımcı oluyor gerçekten cerrahisine guvenilecek ve dost olunabilecek iyi bir doktor. Ameliyat sonrası hiç bir sıkıntı yaşamadim Allaha şükürler olsun. Murat hocam tekrar Allah razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Mustafa Ramiz Tel

  Acil Tıp, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   doktor bey beni tüm dikkatiyle dinledi ve hem teşhisi hem de tedavisi mükemmeldi.

 • Hande Ayraler

  Çocuk Psikiyatrisi, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Duygu durum bozukluğu tedavisi için yatmış olduğum klinikte uygulanan tedavi sırasında tanışma fırsatı bulduğum sevgili doktorum hastalara gösterdiği ihtimam ve tıp etiği kurallarını uygulamada ortaya koyduğu hassasiyetle dikkati çekmiştir.Kendisi taktire şayan iyi bir doktordur.

 • Şengül Tosun

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Çok ilgilendi.