Buradasınız: 
Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi kadrosunda 2 adet alerji hastalıkları uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 14 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 10 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 8 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet gastroenteroloji uzmanı, 13 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 15 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 29 adet iç hastalıkları uzmanı, 16 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 7 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 12 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 12 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 15 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 6 adet psikiyatri uzmanı, 14 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 4 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi İstanbul ilinde Tıbbiye Cad.haydarpaşa Kadıköy adresinde bulunmaktadır. Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2165422020 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cihan Şahin

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, El Cerrahisi, Ağız Yüz Ve Çene Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Cihan beye mamoplasti ameliyatı oldum ameliyatım ve iyilesme surecim mükemmeldi hiç komplikasyon yasamadan bir gün sonra günlük Yaşantıma on gün sonra işime döndüm sonuç müthiş oldu ayrıca mutevazi kişiliği insanlığı güvenilirliği ve becerisi için sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   Yaklaşık bir yıl önce , doğum sonrası göğüslerimde meydana gelen deformasyondan dolayı meme büyütme ve yüzümdeki yorgun ifadeden dolayı göz kapağı estetiği olmaya karar verdim.İstanbul gibi bir yerde güvenilir,doğru bir hekime ulaşmak şans diye düşünüyorum .Hekim tercihine karar vermemde Cihan beyle bir kere görüşmem yeterli oldu. Kafamda ki bütün soru işaretlerini giderdi.Benim soru sormama fırsat vermeden en ince ayrıntısına kadar , operasyon öncesi ve sonrası hakkında bilgi verdi.Ameliyat sonrası toparlanma süreci tahmininden çok kısa sürdü.Şimdi ise sonuç tam istediğim gibi sahip olmak istediğim naturelliğe ulaştım.Karar aşamasındaysanız mutlaka görüşmenizi tavsiye ederim .Kendinizi kolaylıkla ve güvenerek teslim edebileceğiniz her anlamda kendini çok iyi yetiştirmiş bir hekim.Sevgili doktorum Cihan Şahin'e ameliyat öncesi ve sonrası ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum ve meslek hayatında başarılar diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Vedat Atay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2010 Yılında suyum bitmesi nedeni ile erken doğum yapacağım sırada karşıma çıkan mükemmel insan.. Erken doğum yapacağımı öğrendiğim gün eşim takiplerimi yapan başka bir doktora biraz konuşabilir misiniz çok panik olduk dediğinde bize '' az önce bir erken doğum yaptırdım bebek özürlü doğdu ama kuveze bile girmedi'' diyerek panik seviyemizi arttirdiktan sonra vedat beyle tanıştık.. Gösterdiği ilgisi,sakinliği ve beni sakinleştirmesi ve hatta ve hatta kendinden o kadar emince söz veriyorum sana bu hastaneden bebeğin kucağında çıkacaksın sorun yok diyebilecek kadar babacan lığıyla beni derinden etkileyen mükemmel doktor.. Herkese gözüm kapalı tavsiye ederim..

  • çok memnunum

   Ben 2012 subat ayinda bebegimi kaybettim benimle kendi kiziymis gini ilgilenen acimi benimle yasayan ve beni anlayan biri oldugu icin kendisine minnettarim sevgi saygiyi bir borc biliyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Murat Muhcu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Ben 8 aylık dogum yaptım kızım şu anda küvezde murat hoca sayesinde dünyays getırdım kıxımı özel bi hastanye gıdıyordum ısın ıcınden cıkamadılar murat hocama yönlendirdiler suyum cok azdı ve bebegım gelısmıyordu gebelık zehırlenmesi yasadım sagolsun 10 gun boyunca güleryüzüyle cok iyi takıp ettı baska bır doktor olsaydı eger hemen alırdı kzımı ama murat bey anne karnında bi saat bilr kalsa kar dedi allahm karsımı boyle bı doktor cıkardı hersey ıcın tesekkurler hocam.

  • çok memnunum

   Murat Muhçu hocam dendiğinde aklıma Güven,bilgi birikim,tecrübe,hastalarına güler yüzü ve hastalarını rahatlatan konuşmaları geliyor.O zor anlarımızda(gebelik zehirlenmesi,yüksek tansiyon,idrarda yüksek protein ve ödemler,bebeğin yeteri kadar beslenememesi gibi zor anlarımızda) ne yapacağız biz şimdi bebeğimiz acaba yaşıyacak mı diye düşündüğümüz anda eşime ve hastalarına güler yüzü ve hastalarının sürekli yanında olup onları rahatlatan ve verdiği güven ile eşimin ve benim o zor süreci en iyi bir şekilde atlatmamızı sağlayan mucizemizi bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı sağlayan Doktorların doktoru size minnettarlığımızı ne kadar belirtsek azdır hocam Allah sizden razı olsun,bebeğimize her baktığımızda sizin için de dua ediyorum, Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin. Daha önce gittiğimiz kontrollerini yaptırdığımız ve daha sonra onlardan kaçmak zorunda olduğumuz birisi uzman diğeri Profesör olan doktorlara kalsaydık birisi 18.haftada gebeliğe son verecekti diğeride 24.haftada yaşama şansı %30 bile değilken 535 gram iken bebeğimizi alacaktı. Derler ya kul zorda kalmayınca hızır yetişmez diye,bizimde Murat hocam ile tanışmamız böyle oldu.Murat hocam sayesinde evladımız sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi Allah ondan razı olsun.Murat Muhçu hocam ve ekibi hastanede çalışan bütün personellere, hemşirelere eşime her zaman arkadaş gibi yaklaşımları,sürekli rahatlatıcı konuşmaları ve güler yüzlü ile bütün ekibe sonsuz TEŞEKKÜR ederim sizin gibi doktorlar ve hemşireler varken eşimin hastanede yattığı süre boyunca gözüm hiç arkada kalmadı müteşekkirim sizlere.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ahmet Berber

  Kulak Burun Boğaz, Dr.

  • çok memnunum

   Askeriyenin en iyi doktoru ve komutanı bana yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.sayesinde askerliğim zehir olmaktan kurtuldu.Tedavi olmamı sağladı.

  • çok memnunum

   AHMET HOCAM BENİ HAYDARPAŞA'DA MUAYENE ETTİ BURUN AMELİYATIMI YAPTI.NEFES ALMAKTA ÇOK ZORLANIYORDUM AMA HOCAM SAYESİNDE ŞİMDİ ÇOK RAHATIM AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI ÇOK İLİGİLENDİ BENİMLE NEREDEYSE HİÇ AGRI SIZI ÇEKMEDEN TEDAVİ OLDUM.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.BURUNLA İLGİLİ PROBLEMLERİ OLANALARA DR.AHMET BERBER'E GİTMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Celalettin Sever

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Ağız Yüz Ve Çene Cerrahisi, El Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sevgili doktoruma ne kadar tesekkur etsem az kalir.Keske korkularimi, endişelerimi bir kenara birakip cok daha once ameliyat olmaya karar verseydim.Ameliyattan sonra surekli anlatildigi ve hatta gordugum manzaralarin aksine hicbir olumsuzluk gormedim.Özguvenim ve hayata bakis açım cok degisti. Teşekkurler

  • çok memnunum

   Doktor beye, ameliyat olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine diz ,basen ve uyluk bölgelerimden yağ aldırmak icin doktor beye basvurdum. Kendim diet ve spor yapmama ragmen basen problemimi halledemiyordum ve çok korkuyordum. Hayal ettiğim vücut yapısına küçük bir operasyon sonrasında kavuştum. Çok rahat geçen bir ameliyatım oldu :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (37) göz at

 • Onur Durmaz

  Psikiyatri, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   onur bey alanında oldukça bilgili bir doktor olup hastalarını önemseyip,göz teması kurup sorunlara çözüm bulabilmektedir...

  • çok memnunum

   İşini bu kadar severek yapan bir doktor ile daha karşılaşmadım.Her daim olumlu ve her daim insana moral ve güven veren bir yapısı var.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Taner Dandinoğlu

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Romatoid artrit hastasiyim.Cerrahpasada 6 ay sonrasina randevu veriyorlar.9 aydir taner beye gidiyorum. Elimdeki sinir sıkışmasına bile çare buldu.

  • çok memnunum

   önerileri ve ilgisi sayesindev işime devam ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Bekir Sıtkı Cebeci

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Kalp damarıma taktığı stentle, beni sağlığıma kavuşturan, davranış ve sözleriyle yakınlığını hissettiren, saygı duyacağımız bir doktorumuz.

  • çok memnunum

   Prof Bekir Sitki Cebeci son derece titiz, donanimli ve insancil bir doktor. Bilgisi ve tecrubesi o kadar derin olmali ki beni ilk muayenesinde Subklavyan Steal Sendromunu tesbit ederek aninda tedavi baslatti. Ki ben 34 senedir yasamakta oldugum yurt disinda hersene check up yaptirir ve duzenli doktora giderim. Atamizin da dedigi gibi Beni Turk Hekimlerine Emanet Ediniz sozunu dogrulayan muhtesem bir cok bilgili dolayisiyla cok degerli Doktordur kendisi. Hastalari cok sansli. Bu vesile ile herkese saglikli ve bol sifali bir hayat dilerim. Sevgiyle, Lerzan

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ali Ayata

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok ilgili ve müşfik bir insan iyiki böyle doktorlar var özellikle hassas kişilere öneriyorum doktorun yaklaşımı süper kızımı götürdüm çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum

  • çok memnunum

   KIRKLARELİ'NDE oturuyoruz.şeker yüzünden gözüm görmez oldu.MURAT ÖZDEMİR Hocamızın tavsiyesiyle ALİ AYATA Hocamıza,haydarpaşa GATA'ya geldik.tüm tetkiklerin ardından ameliyat olduk.şifa bulduk.uzmanlık ile insanlığı,ilgi ile bilgiyi aynı anda bizlere gösteren hocamıza çok teşekkür eder,onu yetiştiren ana babadan rabbimin razı olmasını temenni ederim. GÜLŞAH DALYAN VE AİLESİ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yusuf Ziya Yergök

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Yüce bir insan , yüce bir doktor , çok bilgili ve yardımsever bir doktor. Her konuyu tek tek size açıklayan , size bilgi veren ve sizi dinleyen, açıklama ve yaklaşımlarıyla sizi inanılmaz rahatlatan, her türlü endişenize karşı çok anlayışlı davranan mükemmel bir doktor. Oğlumuzu dünyaya getirmemde en büyük yardımcımız oldu , eşim ve bana son derece iyi, kibar, ilgili, anlayışlı davrandı ve derin bilgisiyle bizi hep bilgilendirdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Hani derler ya her yüzyılda bir dahi gelir dünyaya bence o kisi Yusuf beydir.Kendisi o kadar mukemmel bir doktordur ki kaç profesor gezdim yinede çocuğum olmadı herkezin gormedigini o gördü 3 sene olmadı çocuğum herkes hic bir sorun yok deyip yolluyorlardı beni komsum kızım bak Yusuf beye git dedi bir gittim beni incelemeye aldı ve sorunu buldu bir ilaçla çocuğum oldu Allah ondan razi olsun Çoluğuna çocuğuna eşine bağışların iki cihanda yüzü ak olsun şunları yazarken bile gözlerim doluyor çünkü cocugu olmayan anlar insan çok üzülüyor once Allahin sonra onun sayesinde 2 tane yavrum oldu tekrar Allah razi olsun

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at