Buradasınız: 
Klinikler
Kulak Burun Boğaz Doktoru
Kulak Burun Boğaz Doktoru Adana
Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi

Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi

Kulak burun boğaz doktoru

Bilgileri düzenle

Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi kadrosunda 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi Adana ilinde Cemalpaşa mahallesi Fuzuli Cad.no:48 Galerıa İş Merkez S... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi kadrosunda 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi Adana ilinde Cemalpaşa mahallesi Fuzuli Cad.no:48 Galerıa İş Merkez Seyhan adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Can Özşahinoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2003 yıllarından bu yana aile doktorumuz olan Sn. Can Özşahinoğlu, Uzmanlık alanında Bilgi, İlgi, Çözüm, ekonomik tedavi ve diğer konularda % 100 başarılı diyeceğim çok az sayıdaki Ülkemiz değerlerindendir. Benim Yıllarca Türkiye'nin her tarafında tespiti yapılamıyan rahatsızlığımı kısa sürede çözmüştür.Birçok uzmanca Kızımın hemen amaliyat olması gerekir denilen rahatsızlıklarını ameliyatsız tedaviyle gidermıştır. Babamın çözüm bulmakta zorlandığımız sıkıntısını kısa sürede çözmüştür. Doktorumuza uzun ve sağlıklı yıllar diliyor. Emekleri için çok çok teşekkür ediyoruz.

 • Yücel Akbaş

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisiyle tanışmadım ama stapedektomi ameliyatımı kendisi yaptı. Kesinlikle tam olarak güvenebileceğiniz bir hekim. Kendisine buradan çook teşekkürler ediyorum. H.Ç.

 • Rıza Hakan Yurdakul

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   bu sabah doktor beyden randevu alarak muayeneye gittim.Aslında tercihim değildi çünkü doktorlardan hiçbirisinin adını bilmiyordum ve sekreterin beni birisine atamasını istedim.Ama gittiğime oldukça pişman oldum.Önce odasına gittim,kapıyı kapatır diye bekledim ama belliki hasta mahremiyetine önem vermeyen bir doktor.Daha sonra masaının önündeki sandalyeye oturdum 30-45 saniye konuştukta sonra beni muayene koltuğuna aldı hala kapı açıkken ve koltuk kapının hemen önünde.15 sn baktıktan sonra masasına geçip istersen ameliyat istersen böyle idare edebilirsin dedi.Ve artık çık dercesine suratıma baktı.Ameliyatın nasıl olduğunu sorduğumda ise bana oralar benim işim,teknik kısımla ilgilenme ibi birşey söyledi.Şimdi benim burnumu kesiceksiniz ben onun hakkında size soru soramayacakmıyım.Yani içeride 2 dakika falan durduktan sonra geri danışmaya gidip ödememi yaptım.Eğer galleria kbb deki proflar veya diğer doktorlar bana inanmazlarsa danışmadaki bayanlara sorabilirler.Onlara da belirttim durumu.Ben oraya Levent Soylu nun adı var diye gitmiştim ama sanırım bütün doktorlar onun gibi değil.

  • memnun değilim

   MERHABA, HAKAN BEY İLE TANIŞMAMIZ 4.5 YAŞINDAKİ OĞLUMUN GENİZ ETİ VE BADEMCİK SORUNLARI YAŞAMASI İLE GERÇEKLEŞTİ. 2013 MART AYINDA AMELİYATIMIZI OLDUK. SORUNSUZ BİR OPERASYON OLDUĞUNU ZANNETTİK. OĞLUM HİÇ BİR ŞEKİLDE RAHATLAMADI. 1 YILDIR YAŞADIĞIMIZ SORUNLAR GÖTÜRDÜĞÜMÜZ DOKTORLARIN SAYISINI BİLMİYORUM. BU ARADA HAKAN BEY DE AYDA BİR GÖRÜYOR AMA SONUÇ YOK. BİZ GENİZ ETİNDEN KURTULDUK DİYE ALERJİYE YÖNELDİK. AMA MALESEF ŞUNANDA GÖTÜRDÜĞÜM BÜTÜN DOKTORLAR AMELİYATIN BAŞARILI YAPILMADIĞI, GENİZ ETİ DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE ALINSAYDI BU KADAR KISA BİR SÜREDE TEKRARLAMASININ ZOR OLACAĞINI SÖYLÜYORLAR. YANİ 2. BİR AMELİYAT. 4.5 YAŞINDAKİ BİR ÇOCUK 2. KEZ NARKOZ ALACAK, 2. BİR OPERASYON PSİKOLOJİSİ, 1 YILDIR YAŞADIKLARI. ŞİMDİ BİZİM NE YAPMAMIZ GEREKİYOR. KİME NEYİN HESABINI SORMALIYIZ. KISACASI BENİM DURUMUMDA OLAN AİLELERE HAKAN BEYİ TAVSİYE ETMİYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Levent Soylu

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   doktor çok kaliteli bir cerrahtır

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Tahsin Selçuk

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tahsin bey 4 yıl önce hastalığımın teşhisini koymuştu.karar verdim ve 2 kasımda kulak zarımdan ameliyat oldum.ameliyatım başarılı geçti.ćok ama çok memnun kaldım doktorumdan.Beni ameliyata çok iyi hazırladı ve kendisine çok güvendim.haftaya kulaģımdaki tamponları çıkaracak.inşallah çok daha iyi olacağım.şimdiden Tahsin Beye çok teşekkur ederim.Hiç kuşkusuz herkese tavsiye edebileceğim bir doctor.alanında gerçekten uzman.

  • çok memnunum

   doktorum aynı zamanda bir zamanlar meai arkadaşım olan sayın büyüğüm tahsin beye baarılarınn devamını dierm doktorum hem cerrahi hemde muayene olarak çok iyidir ayrıca güler yüzü ve sabırlı oluşu taktire şayandır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Payas

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   iyi ve ilgili bir doktor. olması gereken tecrübe alaka vardı kendisinde teşekkürler... arkadaşlarada tavsiye ediyorum. diğer çalışanlar içinde kendisine güvenmek beni memnun etti

  • çok memnunum

   Kendisi çok iyi bir doktordur. Stapedektomi ameliyatı olmam konusunda beni çok bilgilendirdi ve cesaretlendirdi. Ameliyatım da çok başarılı geçti. Kesinlikle tam olarak güvenebileceğiniz bir hekim. Kendisine buradan çook teşekkürler ediyorum. H.Ç.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Ali Rıza Özhan Türeli

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • memnun değilim

   burnumdam nefes alamıyordum ali rıza beye gittim bana yanlış tedavi uyguladı ve şu anda eskisinden daha beter bir durumdayım yanlış seçim yapmışım keşke gitmeseydim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • İlker Cengizler

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Gerçekten çok başarılı kesinlikle tavsiye ediyorum 4 yaşındaki kızımın geniz eti ameliyatını yaptı hiç bir sıkıntı çekmedik

  • çok memnunum

   doktor İlker bey benimde doktorum idi şimdi oğlumun doktoru kendisi dalında uzman tanıdığım en iyi kulun boğaz doktorudur gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Oğlumda maalesef geniz eti oluştu İlker bey hemen ameliyata aldı çok güzel bir amaliyatı geçti şuan oğlum çok iyi kendisine sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Lütfi Barlas Aydoğan

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Septorinoplasti ameliyatımın 5.haftasındayım. 19 yaşında bir bayanım. Burnum çok kemerli ve eğri idi. 2.5 saat süren yogun törpüleme ve kemik cıkarma işleminden sonra, tamponlarımının sürecindeki ağrısız, kanamasız gelişimi ve tampondan sonraki aşamada nefes almanın gayet olumlu ve güzel olduğu bir devamlılık ile, Harika küçük ve yüzüme yakışan bir burnum oldu. Resmen hayatımın 2. baharını yaşıyorum. Şişkinligim ve ödemlerimin coğu tampon cıkarılmasından sonraki 2 haftada indi. Ve suan ki 5. haftamda 0 ödemim bulunmaktadır. Çok şükür ki Ülkemizde böyle güzel böyle işinin ehli doktorlarımız var. Barlas bey muhteşem bir doktor. İşini en elzem ilgi ile yapmakta. Kesinlikle düşünmeden gönül rahatlığı ile kendisine gidebilirsiniz. :)

  • çok memnunum

   hocam herşeyden önce mütevaziliniz ve beyefendiliğiniz için çok ama çok teşekkür ederim eşimin 30 yıldır burun sorununu sizinle aştık mesleğinde bu kadar profesyonel,bilgili ve ilgili şahsınız ve kadronuzla harika sonuç çıkardınız size ve ekibinize minnettarım her şey için bir kere daha teşekkür ederim.işinizde ve hayatınızda başarıların devamını diliyorum saygılarımla.allaha emanet olun güzel insan.......

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at