Eşrefpaşa Belediye Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 ade... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Eşrefpaşa Belediye Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Eşrefpaşa Belediye Hastanesi İzmir ilinde Gaziler Cad. Yenişehir Konak adresinde bulunmaktadır. Eşrefpaşa Belediye Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2322938000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nalan Köseoğlu Eşrefoğlu

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Annemin rahatsızlığı nedeniyle Nalan Hanım ile görüştük. Anneme astım bronşit tanısı konuldu. Verdiği ilaçlar çok iyi geldi. Annem şimdi eski halinden çok iyi durumda. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

  • çok memnunum

   merhaba bu hocama hekime 2012 10.cu ayda gögüsümde bir ağrı ile muayeneye gittim beni ölüm den geri döndürdü .çok tşk ederim.Benimle o kadar ilgilendi ki allah razı olsun tam bir hekim tavsiye ederim.süper bir hekim ve hsatayla ilgileniyor.muayene için gidebilirsiniz.KENDİSİNE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ahmet Aydınok

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Oğlum 3 aylıkken Ahmet Bey ile tanıştım. Oğlumun tüm gelişimini takip etti ve beni bilgilendirdi. Alanında uzman ve bir o kadar da ilgili bir hekimdir kendisi. Tanı ve tedavide sırasında çocuğumu çok iyi takip etti ve yazdığı ilaçlar oğluma iyi geldi. Başarılarınızın devamını diler, teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Ahmet doktorumuzla oğlum Emre 3 aylık iken tanıştık.Tüm gelişimini takip etti.Gerçekten Uzmanlık alanında başarılı ve bir o kadarda ilgili bir hekim. Tanısını koyup,tedavisini yaparken çocuğu çok güzel takipliyor ve verdiği ilaçlar çok iyi geliyor.Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Gaffar Karadoğan

  Kardiyoloji, Dr.

  • çok memnunum

   Gaffar Karadogan'a esimle ilk kez muayene olduk, Ilgisinden ve muayenesinden son derece memnun kaldik. Rahatsizligimizin gecmisiyle de detayli ilgilenerek belirtileri yorumladi. Bolumun calisanlari da son derece kibar ve ilgililer. hepsine tek tek tesekkur ederiz.

  • çok memnunum

   hem annemin hem de babamın doktoruydu. şimdi de benim doktorum. alanında uzman. en önemlisi işine olan saygısı insanlara olan sevgisi. ciddi bir yüzde tüm bunları görebilirsiniz dr. Gaffar Bey'de...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Selçuk Özgen

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Annem yıllar önce buca devlet hastanesinde ameliyat olmuş, sol dizine tam protez taklmış, ameliyat sonrası aynı anda 2 operasyon yapıldığını ve çok ağır ameliyat geçirdiğini aylar sonra doktorundan öğrenmiştik.hem şok olmuş hem de kzmıştık.açıklamanın aylar sonra yapıldığı yetmezmiş gibi annem sonraları da yıllarca acılarla kıvranmıştı.geçtiğimiz yıl annemin bu kez diğer dizinden şikayetleri arttı ve yürüyemez konyma geldi.bucadan başka bir doktordan ameliyat günü alındı bu sfer.son anda bir mucize oldu.ameliyata günler kala dünürümüz annemi eşrefpaşa hast.ne götürüp selçuk beye muayene olmasını sağladı.annemin ameliyat öncesi ve sonrasında her şeyiyle ilgilenen başta selçuk bey lmak üzere tüm hastane personeline sonsuz teşekkürler...annem 2 ay önce ameliyat oldu ve allaha sonsuz şükürler olsun ki, kilosuna rağmen rahatlıkla yürüyor. :)

  • çok memnunum

   Öncelik ile dr Selçuk bey çok mütevazi ve güler yüzlü hemde insanların anlaya bileceği şekilde anlatıyor . Annem kuşadasında ameliyat masasından kalktı olmadı annemin her iki dizinede platın kondu ağrılardan gezemeyen annem şimdi çok çok rahat çok sağ olun Selçuk bey

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Atasel Atun

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   doktor arkadaşımın yönlendirmesiyle bu ameliyatı olmaya karar verdim ve şu bu ameliyatı olduğum için çok memnunum ve rahatım :) doktoruma çok teşekkür ediyorum :) :) ::)

  • çok memnunum

   Atasel Bey benim guatr ameliyatımı yaptı. Artık sesim ilk günkü gibi ve katı yiyecekler tüketebiliyorum. Atasel Bey'e çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mustafa Tahtasız

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastasıyla yakından ilgilenen, çok efendi, iyi niyetli, araştırmacı bir doktor. Tedavim süresince 3 gün üstüste hastaneye gittim her seferinde benimle çok yakından ilgilendi. Tüm yüksek tansiyon ve kalp hastalarına şiddetle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Bilgili, araştırmacı; insancıl ve çok nazik bir hekim. Uzun zamandır mustarip olduğum yüksek tansiyon sorunumu çözdü ve beni sağlığıma kavuşturdu. Doktorumu dost ve akrabalarıma kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Aybars Akoğlu

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastayı ciddiye alan bir doktor.İşini çok iyi yapıyor.2009dan beri tedavi oluyorum.Kaç tane doktora gittim ama sonuç alamadım.Yalnız Aybars bey doğru tanı koydu ve beni tedavi etti.Ben çok memnunum ,tanımanızı tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   güler yüzlü ve derdimizi anlayan bir doktor herkese tavsiye ederim..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Seçil Öktem Kurultak

  Çocuk Psikiyatrisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   cok iyı bır dr oldugunu duydum ve guvenerek gıtım ve tedavıden cok memnunum dıyer hastalara tavsıye debılırım ve herkesın bır psikratıye ihtıyacı oldugunu kımse unutması saygı ve sevgilerımle

  • çok memnunum

   yarın için randevu almak iştiyorum 28 03 2013 TAHİR GÖKSU adına özürlü tavsiye üzerine belediye hastanesine gidecegiz BEN DE BELEDİYEDE ÇALISIYORDUM EMEKLİ OLDUM İZMİR BÜYÜK SEHİR BELEDİYESİ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Feyza Arıkan Kazak

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   böyle doktorlarımız olduğu sürece benide türk hekimlerine emanet edin feyza hanım derlerya adam gibi adam bütün doktorların böyle ilgili ve hastalarına karşı alakalı olması dileğiyle

  • memnunum

   Merhaba feyza hoca çok degerli bir hoca eşrefpaşahastanesinde görev yapıyor izmirde hastayla ilgileniyor fakat çok hastası var bazen es geçebiliyor ama tebrube ve ılgılenmede %80 dir.Ben ve eşim kendisine muayene oluyoruz menmunum,fakat ben bir tarihte muayene oldum bir teshiste galiba atladı bana bilgi vermedi ama olsun yinede tecrübeli bir hekim.Teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Ercan Koru

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ender bulunan kaliteli doktorlardan biridir.

  • çok memnunum

   ercan bey hastasıydım dogum ve kurtaj oldum.cok memnun kaldım basarılar dılıyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at