Bilgileri düzenle Randevu al

Eskişehir Hava Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziks... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Eskişehir Hava Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Hava Hastanesi Eskişehir ilinde Atatürk Cad. adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Hava Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222204530 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Doğan Şimşek

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   Kullanıcımızın yorumu yayınlanmaya uygun görülmediği için validasyon ekibimiz tarafından kaldırılmıştır.

 • Levent Pirselimoğlu

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

 • Mustafa Çelik

  Kulak Burun Boğaz, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   merhaba hocam ben size burun ameliyatı oldum hem içten eğrilik vardı hem dıştan. kbb doktoru olmanıza rağmen bir estetik cerrahtan bile daha doğal ve güzel yaptınız burnumu çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık..

 • Cengiz Öztürk

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   BANA GÖRE ESKİŞEHİR'İN EN İYİ KARDİYOLOJİ DOKTORUDUR.BEN 4 YILDIR ANTALYA'DA YAŞIYORUM VE HASTANE İSMİ VERMEK İSTEMİYORUM AMA DOKTORLARI ÇOK SOĞUK İNSANLAR VEYA BANA BÖYLE DOKTORLAR DENK GELDİ BİLMİYORUM FAKAT ESKİŞEHİR'E İLK GİTTİĞİMDE CENGİZ BEY'E HEM KONTROLE HEMDE ZİYARETİNE GİDECEĞİM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Şafak Yıldız

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Satılmış İnal

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sn.Dr.Satılmış İnal , hem insanlığı hem hekimliği ile muhteşem bir doktordur. Annemin safrasındaki rahatsızlığı tamamen tedavi etmiş ve babamın hastalığında ilk tanıyı kendisi koymuş ve bizi yönlendirmiştir. Aynı zamanda, ailemizin tüm bireylerinin sağlık sorunlarında , tedavilerinde yüzde yüz başarı sağlamıştır. Kendisine herşey için kendim ve ailem adına teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Zafer Çanakçı

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   MERHABA SAYIN ALBAYIM Ben 2005 yılında Eskişehir Hava Hastahanesine bel fıtığı tedavisi görmek için geldim. askerdim o zaman. askerliğimi yapmak istiyorum komutanım demiştim. sizden Allah razı olsun. güzel bir operasyon ile beni eski halime kavuşturdunuz. tabiki bunun için inanmak gerekirdi. ben size inanmıştım ve sizde mükemmel bir ameliyat geçirmemi sağladınız.şimdi 9 sene geçmesine rağmen hiç bir rahatsızlığım yok çok şükür... siz bölümünüzün en iyi doktorlarındansınız...hem komutanımsınız. hemde doktorumsunuz Allah yardımcınız olsun komutanım... bel ve boyun fıtığı geçiren arkadaşlarımı dostlarıma sizi tavsiye ediyorum...

  • çok memnunum

   Bileklerimde oluşan sinir sıkışması nedeniyle uzun süre uykusuz ve ağrılı geceler geçirdim. Doktorumuzun yapmış olduğu ameliyatlar sonra hiçbir sıkıntım kalmadı ve üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen rahatsızlığım tekrarlamadı. Mesleğini en iyi şekilde icra eden doktorumuzdan ALLAH razı olsun. Onu herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Servet Demir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Miyom ameliyatı oldum. Servet bey'in hastaya yaklaşımı ve mesleki bilgisi çok iyi . Ameliyat konusunda kararsızdım. Çevremden, doktor bey'in görev yaptığı hastane personelinden ve ablamdan kendisi hakkında çok olumlu bilgiler edindim. Daha ilk muayenede bana güven verdi. Ameliyat öncesi ve sonrası doktor bey ve ekibi çok güzel ilgilendiler. Benim için çok zor gözüken bu süreci sayelerinde çok güzel geçirdim. Bana göre en iyi hekim.......

  • çok memnunum

   sağlık personeliyim arkadaş tavsiyesiyle gitmiştim çok memnun kaldım tekrar gebeyim çok uzak olmasa yine gderim.erzurum-eskişehir.bilgisi ve hastaya yaklaşımı çok iyi elide hafif ben normal doğum yaptıysam herkes yapabilir.enzim eksikliğim vardı ayrıca luteal faz yetersizliğim de çokda kilo almıştım 20 kilo.başka birdoktora gitsem sezeryan yapardı.ne bileyim bence,en iyi doktor .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Gazi Yozgatlı

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   hastaya ve refakatçisine karşı ilgili saygılı bir hekim .. tavsiye ederim ..kendisine teşekkür ederiz

 • Ercan Köseoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   kendisini yaklaşık 14 senedir tanırım.aktif futbol oynadığım dönemlerde zaman zaman benim..doğum sırasında kolunda problem yaşadığımız kızımında sürekli doktoru..onun sayesinde kızım bu yaşa kadar sıkıntısız geldi.aynı durumdaki hastalar defalarca ameliyat olurken ,ercan hocam durumu bana ve eşime her defasında sabırla yol göstererek ameliyatsız üstesinden geldik.insanlık ve mesleki saygı açısından örnek gösterilecek bir insan.teşekkürler sayın hocam!

  • çok memnunum

   Uzmanligina bir yorum yapamam ama insanligi kusursuz.Sordugunuz her soruya asker gibi degil doktor gibi sabirla sakin sakin cevapliyor.Ben komutanim askerim hallerinden cok insanligi ve doktorlugu on planda.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at