Esenler Hayat Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Radyolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Ürolog, Kardiyolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Esenler Hayat Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet e... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Esenler Hayat Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Esenler Hayat Hastanesi İstanbul ilinde F.çakmak mahallesi Atışalanı Cad.no:26 Esenler adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kaan Baturay

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kaan baturay son derece guler yuzlu hastasina moral veren cok basarili ameliyatlara imza atmis bir doktordur cok kalitelide bir insandir ulkemizde boyle doktorlarin sayisinin cogslmasini diliyorum.

  • çok memnunum

   Merhaba Kaan bey size ulasmak istedim fakat internette calistiginiz kurum olarak gorunen hastanede boyle bir bolum yok dediler. Size nasil ulasabilirim. Tesekkur ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Hasan Fahri İnan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   bayrampaşa kızılay'ın doktoru iken tanışmıştım kendisiyle, yaklaşık on yıldır aksatmadan kontrol, test ve muayenemi kendisine yaptırırım. başka bir doktora asla gitmem gidemem. o nereye ben oraya . doktorluğundan önce efendiliği, insanlığı , pozitifliği, her hastasını sabırla dinlemesi, ahlakı 10 numara bir insan. doktorluğu da öyle. allah ona sağlıklı ve uzun ömürler versin istanbuldan bir yara gitmesin yoksa hangi şehirde olursa olsun peşinden gitmek zorunda kalırım:))

  • çok memnunum

   ilk gebeliğim ve 2. ayımdan itibaren ablamın yönlendirmesiyle kendisine kontrole gittim.11 yıl önce ablamda kendisine kontrole gidiyormuş :)şu an son ayımdayım. o kadar net ve detaylı bilgilendirme yapıyor ki odadan çıktığınızda aklınızda hiç soru işareti kalmıyor.özel hastane hekimi olmasına rağmen gerek görmediği hiç bir testi istemiyor.aradığınızda ne olursa olsun telefonunuza cevap veriyor ve ilgiyle sizi dinleyip yardımcı oluyor.Tekirdağda oturuyor olmamıza rağmen her ay ablama gelip kontrol için Fahri bey'e gidiyoruz.ve sırf işini bu kadar iyi yaptığı için, her şeyden önemlisi bize güven verdiği için doğumuda o hastanede yapmaya karar verdik.bize bu güveni verdiği ve işini bu derece layıkıyla yerine getirdiği için kendisine ne kaadar teşekkür etsek azdır.civarda olup doktor konusunda kararsız olan herkese şiddetle tavsiye edebiliriz :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Celal Kış

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.