Bilgileri düzenle

Esenler Hayat Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet e... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Esenler Hayat Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Esenler Hayat Hastanesi İstanbul ilinde F.çakmak mahallesi Atışalanı Cad.no:26 Esenler adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kaan Baturay

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kaan baturay son derece guler yuzlu hastasina moral veren cok basarili ameliyatlara imza atmis bir doktordur cok kalitelide bir insandir ulkemizde boyle doktorlarin sayisinin cogslmasini diliyorum.

  • çok memnunum

   Merhaba Kaan bey size ulasmak istedim fakat internette calistiginiz kurum olarak gorunen hastanede boyle bir bolum yok dediler. Size nasil ulasabilirim. Tesekkur ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Celal Kış

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.