Bilgileri düzenle

Erzurum Şifa Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Erzurum Şifa Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Erzurum Şifa Hastanesi Erzurum ilinde Erzurum-Erzincan Karayolu Gezköy Kışlası Yanı 25200 Dadaşkent - adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Leyla Karaca

  Radyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok memnun kaldım çok iyi bir doktor

  • çok memnunum

   çok memnun kaldım.

 • Ömer Faruk Güngör

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   TANIDIĞIM EN BİLGİLİ DOKTORLARDAN BİRİSİ TEDAVİSİ MÜKEMMEL

 • Adem Karaman

  Radyoloji, Uzm.Dr.

 • Faik İsayev

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İlgili ve mesleğinin gereğini yapan bilgili doktor

 • Abdullah Umut Pekok

  Enfeksiyon Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok hızlı ve isabetli kararlar veriyor.çok etkilendim.kısa ve öz sorular soroyor.sorduğunuz sorulara çok anlaşılır cevaplar veriyor.açıkça ifade edebilirim ki başka bir hekime danışma ihtiyacı duymuyorsunuz.

  • memnunum

   Iyi bir doktor. Umut bey bir de benim PCR cevabini gonderseniz en iyi doktor olursunuz. Tesekkurler

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Kazım Kıymaz

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bu doktor,ADAM kmi ADAM,iyi kalbli,bizde belesi haqqinda-asil doktor,-derler!

  • çok memnunum

   Birdaha merhaba yenede ben hanım oğlumu götürdüm bu doktora cok iyi biri güler yüz hastalarla cok iyi ilgilenir bize hic bir ilac falan yazmadı ve 6 aydan bir kontrolumuzu yapdırmağı tevsiye etdi

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Fazile Hatipoğlu Erdem

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ben NaxcivanÖZEL Cumhureyyetinden 09.10.2013-de Dr.Fazile HATIROGIU ERDEM hanimla tanisdim. F iziksei tedavi basvurusunda bulundum.Cok hos karsilandim.Saykilarimi sonmak isterim.Iyi doktor ve insandir.Iyi calismalar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Hasan Kocatürk

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kontrol için hasan beye gittiğimde sadece efor testi sonucuna bakarak 3 damarımda ciddi derecede tıkanıklık olduğunu acil bay-pas olmam gerektiğini söyleyerek kriz önleyici ilaçlar verdi. Ondan sonra gittiğim birçok prof. efor testine bakarak bir şeyim olmadığını söylediler ama hasan beyin söylediği aklıma takıldığı için anjiyo oldum ve gerçekten 3 damarımda yüzde 95 oranında tıkanıklık olduğu ve hayati risk taşıdığım söylendi ve Ankara Akay Hastanesinde acil olarak bay-pas ameliyatı oldum ve başarılı geçti. Hasan Bey kontrol esnasında bana bilgileri vermeseydi kalbimin nerde tekleyeceği belli olmayacaktı. Teşekkür ederim Hasan Bey

  • çok memnunum

   YAKLAŞIK 1 SENEDİR KALP ÇARPINTISI VE TANSİYON YÜKSELMESİ NEDENİYLE ERZURUM DA DOKTOR DOKTOR GEZİYORDUM MAALESEF.KAÇ DEFA TANSİYON HOLTER,ARİTMİ HOLTER TAKTIRDIM.ŞİKAYETLERİMİN DAHA ÇOK UYKU ARASINDA ARTTIĞINI KAÇ DEFA GİTTİĞİM TÜM DOKTORLARA SÖYLEDİM.KİMİ ÇARPINTIM VAR DİYE BENİ PANİK ATAK HASTASI YAPTI PSİKOLOĞA GÖNDERDİ.KİMİ BİRŞEYİN YOK.GİT EVDE KALP ÇARPINTIN VE TANSİYON YÜKSELMELERİNLE YAŞA DEDİ.(ERZURUM ÖZEL ŞİFA HASTANESİ'NDE ŞU AN ÇALIŞAN KARDİYOLOJİ DOÇ.DR.GİBİ) AMA ALLAH RAZI OLSUN DOKTOR HASAN KACADAĞ BEYDEN .DOKTOR BEY BENİ ÖNCE DİNLEDİ.SONRA BÜTÜN TETKİKLERİMİ TİTİZLİKLE YAPTIRDI.SONUNDA BANA DOĞRU TEŞHİSİ KOYDU.BEN PROF.LARA DOÇ.LERE GİTTİM KAÇ DEFA..BANA DOĞRU TEŞHİS KOYAMADILAR.HELAL OLSUN DOKTOR BEY ALDIĞIN DİPLOMAYA,KAZANDIĞIN PARAYA.SİZİ YETİŞTİREN ANNE VE BABANINDA ELLERİNDEN ÖPERİM.EĞER SİZ BANA UYKU APNESİ OLABİLİRSİNİZ HEMEN GİDİP UYKU TESTİ YAPTIRIN DEMESE İDİNİZ.BEN BELKİ UYKUDA YA KALP KRİZİ GEÇİRECEKTİM ,YA FELÇ GEÇİRECEKTİM YA DA NEFESİM DURACAK VE ÖLECEKTİM.SİZİN SAYENİZDE 2 TANE KÜÇÜK ÇOCUĞUM ALLAHIN İZNİ İLE ANNESİZ KALMAYACAKLAR.ALLAH SİZDEN BİR DEĞİL BİN KERE RAZI OLSUN.HERKESE ERZURUM ŞİFA HASTANESİNE GELECEKLER İSE UZMAN DR.HASAN KOCATÜRK E GİTMELERİNİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.DİKKATLİ OLUN.YARIM HEKİM CANDAN EDER.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Durkaya Ören

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   1992 yılında ameliyat oldum, çalıştığım kurumdan bu yıl (2012) emekli olacağım. Değerli doktorum ameliyatımdan bu güne kadar geçen sürede benimle çok yakından ilgilenmiş, kontrollerimi hiç aksatmadan takip etmiştir. Bütün kariyerimi Erzurum'da geçirmemin yegane nedeni saygıdeğer doktorumdur. Aynı zamanda mükemmel bir hekim, eşsiz bir dost, değerli bir psikolog olan doktoruma şükran borçluyum. Kendisine ve ailesine sağlıklı bir yaşam ve başarılarının devamını dilerim. Prof. Dr. Sevim Akten.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Volkan Yurtman

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Men Azerbaycandan Volkan beyin muraciet etdiyi Mahir hoca. 2014.03.21.tarixinde Dok.Volkan Yurtman terefinden aciq kalp emeliyyati kecirdim.İndi özümü Volkan beyin sayesinde iyi hiss edirem.Volkan beye derin tesekkurumu bildirirem.İyi kalpli doktorumu tanimagima cox sadam.Arzu edirem butun emeliyyatlariniz hemise basarli kecsin. MAHİR HOCA.

  • çok memnunum

   8 Temmuz 2014 günü babamın (H.yusuf Atay)kalp ameliyatını gerçekleştiren Dr. Volkan Beye sonsuz teşekkürlerimi dile getirmek istedim.Ameliyat gerçekleşirken hastanede bulunamanmanin hüznü vardı. Ama çok şükür Rabbimin izni ile ve doktorumuzun basarisi ile babamizi Rabbim bizlere bağışladı . Tekrar sizler huzurunda Dr. Volkan Beye, ekibine ,Erzurum Sifa Hastanesi doktorlarina hemsirelerine ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Hepsinden Allah razi olsun. Şükürler ololsun şimdi babam çok iyi.Betül Atay Gundogdu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at